Medyka na piechotke, całodobowo?

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
katucha
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Medyka na piechotke, cał‚odobowo?

Post autor: katucha »

Witam Was serdecznie!

Moze to będzie głupie pytanie, ale zapytam:
Czy przejście dla mrówek w Medyce jest czynne całodobowo, czy w określonych godzinach?

Z góry dzięki za informacje,
pozdrawiam:)

artem
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: artem »

katucha pisze:Czy przejście dla mrówek w Medyce jest czynne całodobowo, czy w określonych godzinach?
tak - jest otwarte calodobowo ;)

katucha
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Dzięki :D

katucha
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Hallo to jeszcze raz ja:)

Wciąż mam wątpliwości, wiec zadam Wam kolejne pytanie:
Czy busiki z Przemyśla do Medyki, a później z Szegini do Lwowa jeżdżą po 22h ?
Chodzi o to ze do Przemyśla (w dzień roboczy - piątek) dotre dość późno (po 21h) i martwie sie czy dotre do Lwowa o ludzkiej porze.
Zorientowanych bardzo prosze o info:)

Pozdrawiam
kasia

tobto
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: tobto »

nie chciałabym zasiewać paniki, ale coś mi sie kojarzy, że ostatnia marszrutka z Szegini do Lwowa jedzie jakoś koło 20:/ mam nadzieje, że ktoś do zdementuje, bo sama wybieram sie do lw. wieczorna porą.

Agnieszka
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: Agnieszka »

A wiecie może od której? Bo ja z kolei w drugą stronę (Lwów -> Szeginia) chciałabym wybrać się jak najwcześniej, więc jeśli ktoś wie, ok której zaczynają jeźdźić marszrutki, byłabym wdzięczna....

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

WITAM

Można jechać po 20 stej!

Lwów-Mościska-Szeginia!
Przesiadka w Mościskach!

W świeta i niedziele marszutki jeżdzą zadziej!!!

Pozdrawiam

pirmo
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: pirmo »

Agnieszka pisze:A wiecie może od której? Bo ja z kolei w drugą stronę (Lwów -> Szeginia) chciałabym wybrać się jak najwcześniej, więc jeśli ktoś wie, ok której zaczynają jeźdźić marszrutki, byłabym wdzięczna....
wg rozkladu to kolo 6 startuje pierwsza ze lwowa do szegini, ale jak bylem tam o 540 to juz jedna byla pelna i szykowala sie do odjazdu. stan na wrzesien 2007.

Agnieszka
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: Agnieszka »

Primo -- dziękuję ślicznie ;)

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski »

Pierwsza marszrutka do Lwowa o 7:35 ostatnia o 21:00 z interwałem co od 20 minut do 55 minut

Do Mościsk z Szegini co 25 minut od 7:30 do 19:30

Marszrutka ze Lwowa do Szeginii odjeżdza z AC 8 pod zalicznyj wagzał od 05:30 do 20:30 co 30 minut

Z Szegnii jeżdzą też marszrutki do: Sambora, Drohobycza, Truskawca i Nowojaworska, jest też coś do Stryja (info z dnia 27 sierpnia 2009 rok)

------------------------------------------

Rano i popoludni jest zmiana i przejście jest zamykane na jakiś czas, czsami to bywa o 18, a jak ostatnio byłem to zmiana p ostronie Ukraińskiej nastąpila o 16:45 czasu UA drzwiczki do butki zostały zamknięte :|

stiepan
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: stiepan »

fijalkowski pisze:Pierwsza marszrutka do Lwowa o 7:35 ostatnia o 21:00 z interwałem co od 20 minut do 55 minut
A daleko jest na piechotę z przejścia do Szegini? :)
Pytam, bo pierwotnie miałem plan jechać autobusem z Przemyśla do Lwowa, ale coś się chyba w rozkładzie pozmieniało, bo żadnego w okolicach godz. 8:00 nie widzę (tym bardziej, że to niedziela), więc planuję podjechać busem do Medyki, przejść pieszo i dalej marszrutką do Lwowa.
A te marszrutki gdzie się łapie w Szegini?

elwirocka
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: elwirocka »

autobusy zatrzymują się zaraz za przejściem granicznym- po minięciu przejścia idzie się prosto, mijając różne budki z kantorami itp, następnie skręca się w lewo na parking.

stiepan
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

elwirocka pisze:autobusy zatrzymują się zaraz za przejściem granicznym- po minięciu przejścia idzie się prosto, mijając różne budki z kantorami itp, następnie skręca się w lewo na parking.
A propos kantorów - kursy lepsze niż w Przemyślu? :)

stiepan
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

fijalkowski pisze:stiepan, Kurs hrywny w Przemyślu koło przejścia podziemnego koło PKP, na postoju busów do Medyki to 36 groszy (info z dnia 25 sierpania 09r.), lepsze niż w pozostalej czesci kraju, na UA lepiej wozić EURO, DOLARY LUB ZŁOTÓWKI i na miejscu wymieniać :D
Dzięki Kamil. Planuję w Przemyślu wymienić sobie 1/3 złotówek na hrywny, a 2/3 na dolary i te dolary w miare potrzeby wymieniac na miejscu.
Pytanie z innej beczki (a może nadaje się do tego wątku :) Czy starter life :) da się kupić i od razu doładować gdzieś koło przejścia?

Awatar użytkownika
fijalkowski
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: fijalkowski »

Przejście piesze w Medyce jest całodobowe info od SG :D

--------------------------------------------------------------------------------

A jak potem dezaktywować tą usługą ONE WORD
Ostatnio zmieniony sob 26 wrz, 2009 19:34 przez fijalkowski, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ