Rozrywkowa miejscowość :)

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Polbos
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Rozrywkowa miejscowoł›ę‡ :)

Post autor: Polbos »

Witam
Wybieram sie w tym roku po raz drugi na Krym. Tylko tym razem wszystko na własną rękę. W zeszłym roku bylem w Eupatorii, teraz chciałbym trochę zmienić miejsce i przenieść sie gdzieś bardziej na południe. Myślałem przede wszystkim o Sudaku, ale to jest jeszcze do zastanowienia. Poszukuje miejscowości w której zarówno znajdę w miarę ładną plaże, jak i będzie co robić wieczorami.
Mam jeszcze pytanie, ponieważ jedziemy grupą osób i najlepiej byśmy chcieli wynająć jakiś osobny domek. I tu sie rodzi moje pytanie jak jest z możliwością wynajmu takiego domku i jakich mamy sie spodziewać mniej więcej cen. Powiem tylko, że wstępnie szacowaliśmy, by zmieścić sie w około 15 $ osoba/doba.
Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Wg. mnie lepszy rozwiązaniem będzie Kafa ( Teodozja ). Jest większa i daje więcej możliwości :)
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Na topie jest znana tu w całym Krymie Пляж-дискотека "DISKO-117" ( :wink: )
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

ODPOWIEDZ