Opinie o firmie > WADI < dziekuje

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
skrzatki
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Opinie o firmie > WADI < dziekuje

Post autor: skrzatki »

Po raz pierwszy (i nieostatni) korzystalismy z uslugi zakupu biletow na Krym poprzez firme WADI.
Jak zawsze pewnie obawy byly ale zupelnie niepotrzebnie.
Firma jest w pelni profesjonalna i godna zaufania.
Bilety przyszly na kilka dni przed czasem ktory ja jako klient sam zaproponowalem.
Dodatkowo otrzymywalem @ wiesci co i jak.
Przesylka zabezpieczona przed zniszczeniem.
Oprocz tego dokladne ( co bylo zupelnym zaskoczeniem) oznaczenia pociagu ,miejsca zarezerwowane dla nas oraz pelem opis co jest gdzie na bilecie - wytlumaczone doslownie jak dziewieciolatkowi :).Przy braku znajomosci cyrylicy i ew jezyka cos fenomenalnego.
Dodatkiem sa materialy reklamowe .
Krotko podsumowujac firma uczciwa rzetelna i godna polecenia. Az chcialo by sie by tak bylo zawsze z innymi.DZiekuje i naprawde polecam
Ostatnio zmieniony sob 27 cze, 2009 20:06 przez skrzatki, łącznie zmieniany 1 raz.
grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

Jak najbardziej polecam bilety przyszły na czas, kontakt bardzo dobry a instrukcja odnoście biletu jest genialna, trzeba się będzie postarać zęby nie znaleźć pociągu i swojego miejsca. Naprawdę polecam
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

:-)

i nie uwierzycie... są tacy którzy tego nie potrafią połapać :-) (mowa o instrukcjone )

Ale poważnie... jeżeli ktoś chce nam zamieścić opinie... niech pisze na naszym forum!!!
http://www.forum.wadi.pl/viewtopic.php?id=13

tu może i fajne miejsce, ale... zaraz się zacznie... nagonka na czarownice! ;-)
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 23:10 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.
Katiush
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Katiush »

Nie będę złośliwa, więc swojej opini nie umieszczę.
Россия.
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

ARTURINGA pisze::-)

tu może i fajne miejsce, ale... zaraz się zacznie... nagonka na czarownice! ;-)
Dlaczego zaraz nagonka? Boicie się tych niepochlebnych? :wink: Po prostu opinie- jak w temacie
PS. Ja swojej nie zamieszczę, podobnie jak Katiush. Nie chcę sobie i innym psuć humoru. Trzymam kciuki za wszystkie zamówienia w realizacji. :D
Awatar użytkownika
jajeś
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: jajeś »

Pozwólcie, że dołączę do dwóch postów wcześniejszych. :) Przypomnę w tym momencie jedno przysłowie: „Mowa jest srebrem a milczenie złotem”. :D
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Dlaczego zaraz nagonka? Boicie się tych niepochlebnych? :wink: Po prostu opinie- jak w temacie
PS. Ja swojej nie zamieszczę, podobnie jak Katiush. Nie chcę sobie i innym psuć humoru. Trzymam kciuki za wszystkie zamówienia w realizacji.
mi.

a -Ponieważ to chyba nie miejsce?
b -mamy wlasne forum przeznaczone dla klientów...
c -bo sie zacznie "a moj kolega mojego kolegi, ktory ma kolege mowil mi ze..."

Kto chce nas zareklamuje i poleci itd... kto nie - to nie, a Specow od Obrzucalnia blotem i smarowania wszelkimi epitetami... tez jest sporo! ;-)
(najbardziej śmiesza nas opinie ludzi... nie kupil!! - a sie wypowiada! dziwne troche ;-) )
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

Arturze:
A - miejsce jest jak najbardziej właściwe, to Ty czasami uprawiasz tu komercję, ale już Twoi klienci chwalący firmę lub nie, są jak najbardziej na miejscu.
B - Wiem, że macie własne forum dla Klientów, ale zanim ktoś zostanie klientem być może trafi tutaj
C - wierzę, że ludzie chcący zamieścić komentarz są lub byli Twoimi klientami. Nie zakładam, że dobre komentarze są od klientów, a niedobre lub przemilczane od "kolegów klientów, którzy słyszeli"
Jak narazie nikt tu nikogo błotem nie obrzucił ani epitetami nie smarował, nie wiem czemu taki lękliwy jesteś :wink:

Żebyś nie miał cienia wątpliwości - ja byłam Twoją klientką w ubiegłym roku, chociaż nie wiem skąd masz zdolność rozpoznawania po nickach swoich klientów :)
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

nie wiem nie wiem....
jak admin pozwoli - niech sobie to jest...

poprzednie tego typu opinie zakończyly sie "pyskówkami" blotem itd...

Za opinie dziękujemy...
PS.
średni przelicznik jest taki 50-75 klientów : 1 opinia ;-)
dylogia
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: dylogia »

Zastanawiałam się nad skorzystaniem z usług tej firmy, ale jak dla mnie mają za wysokie prowizje (mam na myśli bilety kolejowe na Ukrainie). 25-35 zł jak podano na stronie byłoby ok, ale gdy bilet w kasie kosztuje 80zł, a WADI liczy sobie 150zł niezależnie od rodzaju pociągu (na tej samej trasie bilety mają różne ceny), to już dla mnie lekka przesada...
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Skoro na naszym forum są opinie np. o Stud-tur czy informacje o innych firmach to dlaczego nie ma być miejca o Wadi.
Zaznaczam jedynie iż pyskówka , czy tzw wodolejstwo i jałowe przemyślenia będą natychmiast eliminowane. Piszemy albo ok , albo coś nawalili, polecacie lub nie. Kończymy również wszelkie dyskusje na temat sensu tematu.

Ja korzystałem z usług w/w firmy . Wywiązali się z zamówienia zgodnie z umową.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gego »

Odświeżając temat.
W grudniu korespondowałem z firmą WADI na temat domku dla 10 osób, niedawno dostałem od nich następujący mail:
witam
podtwierdzam ze domek od 6 do 12 osob ,wynosi 1000 pln, czyli jak by panstwo jechali grupa 10 osobowa, to wychodzi 100 zlotych od osoby. nie ma zartow - to przeciez Krym w szczycie sezonu, i jest drozszy niz pozostale kurorte nawet czasami bardziej atrakcyjne.
pozdrawiam

Tłumaczę
100zł to jest prawie 35 dol za osobę.

Pisząc do nich to uważałem iż naprawdę specjalizują się w tego typu sprawach i posiadają w swojej bazie lokale sprawdzone i w miarę tanie dla "Polaków" nie do nowobogackich Rosjan.

Za te pieniądze to każdy na tym forum znajdzie kwaterę w parę minut ba za cenę nawet dużo niższą.

Także przestrzegam!
Szukajcie a znajdziecie, nie działajcie pochopnie

Ps.
Post ten napisany został pod wpływem impulsu zasugerowanego przez ARTURINGA - jakoby te forum nie buło forum Handlowym?
Nie wiem co miał na myśli, aczkolwiek nie ja tutaj uprawiam handel.
Nie ja wstawiam linki swojego biura.
Rozumiem - Wolny Rynek ale bez przesady...
Takie coś to może być na Allegro, a na forum jak Rosjapl.info......

Ale to już tylko moja opinia (może jestem tutaj wyjątkiem)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

WITAM

Czegoś tu doprawdy nie rozumiem...

Kogoś na usługi nie stać to co Winna Firma????

mnie jak na cos nie stać... zwyczajnie szukam gdzie indziej i nie robie raczej z tego sensacji, czy wywodów na Internecie.

PS.
Jeżeli potencjalny!!! przyszły klient krytykuje "coś" za nim kupi? to zacytuje zdanie kolegi:
"Ten świat - zwariował" :lol: "
dewoj
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: dewoj »

Jest oczywiste że "ARTURINGA" chce wprowadzic nimb wyjątkowości dla swoich usług oraz sprawic że klienci cieszą się że zapłacili za cos co mogli zrobic sami( taniej,zaryzykuje nawet że lepiej). Pójdę dalej i powiem że chce sprawic żeby większośc myslała o nim jako jedynym słusznym wyborem podczas planowania podróży.
Jest to forum o państwach znajdujących się za naszą wschodnią granicą, forum(w pewnym sensie) turystyczne,a nie forum firmy więc wszystkie komentarze o firmach,usługach czy sposobie załatwiania biletów, kwater i innych rzeczach związanych z wyjazdem jak najbardziej na miejscu. Celem forum jest pomoc(wskazówki, spostrzeżenia, rady) forumowiczom!
Zadaję sobie sprawe że teksty typu "Kogoś na usługi nie stać to co Winna Firma????" mają na celu psychologicznie wpłynąc na klienta i sprawic żeby powiedział sobie "jak to mnie nie spac" i jednak skorzystał z oferty.
Są osoby na forum(w tym ja) które chcą pokazac innym, że nie warto płacic "ARTURINDZE" czy innym pośrednikom, bo mogą wszystko załatwic sami.

Bilety:
Są strony(kilkanaście razy wymieniane na forum) na których można zabookowac(nawet ze słabą znajomością rosyjskiego) bilety płacąc 20-30hr od biletu.

Kwatery:
Można znaleźc(też są na forum) strony z "krymskimi" ofertami lub załatwic wszysko sobie na miejscu. Na cenę wpływają nast czynniki: miesiąc przyjazdu, długośc wynajmowania, ilośc osób,miasto, lokalizacja, standard i umiejętności negocjacyjne.
Wcześniejsze zaklepanie oraz szukanie na miejscu ma plusy i minusy.
Gego napisał o domku na 10 osób, nie wiemy czy wspomniał o standarcie, miejscu ale 1000zł(3k hr) to jednak duzo znając realnia Krymu.
Wiadomo że można znależc kwatere za darmo(CS czy HC), za 20hr, 100hr, za kilka tysięcy hr. Uważam, że przy ofercie 1000zł za 10osób przepłaca się mnimum 100-150%.
Uważam, że osoby które jadą na Krym nie jadą tam żeby siedziec w pokoju czy domku tylko bedą zwiedzac, plażowac czy imprezowac i pokoj służy im tylko do spania i miejsca "skladowania" rzeczy, więc standard jest rzeczą drugorzędną.

Nie mówie że pośrednictwo "ARTURINGI" nie ma racji bytu, bo ma.
To jest oferta dla:
-osób które chcą miec wszystko załatwione bez jakiegokolwiek wysiłku (własnego)
-osoby nie wiedzące jak to wszystko ogarnac
-osoby ze słabą lub zerową znajomością języka

Reasumując:
Po co płacic pośrednikom kiedy można załatwic wszystko samemu?! Wiem, że firmy pośredniczące są potrzebne ale zadaniem forum jest pokazanie kilku dróg załatwienia wyjazdu. Tak więc niech nie dziwią się pośrednicy że w ich tematach pojawiają się(i będą pojawiac) posty o możliwości załatwienia spraw samemu, bo wielu użytkowników denerwuje reklamowanie swoich usług przez firmy pośredniczące w wyjazdach.
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Przypomnę pewien wcześniejszy post...

Wto 30 Cze, 2009 10:05
.... (Dlaczego Chciałem usunięcia tego tematu: i pozytywnych i neutralnych wypowiedzi)
a -Ponieważ to chyba nie miejsce?
b -mamy wlasne forum przeznaczone dla klientów...
c -bo sie zacznie "a moj kolega mojego kolegi, który ma kolegę mówił mi ze..."

Kto chce nas zareklamuje i poleci itd... kto nie - to nie, .....
(najbardziej śmieszą nas opinie ludzi... nie kupił!! - a sie wypowiada! dziwne trochę ;-) )

Do Moderatora,
Bardzo Bardzo proszę o usuniecie tego tematu.
Mam dość:
- opinii NIE KLIENTÓW,
- kolegi mojego kolegi który wie cos od kolegi który NIC NIE KUPIŁ,
- wywalania na forum spraw prywatnych,
- tłumaczenia ze firma to firma, jak ktoś ma swoje "wizję" niech nie wylewa tego na Forum.
- obrażania mnie,
- obrażania mojej rodziny,
- obrażania pracowników...

Drodzy Państwo KLIENT TO NIE JEST ŚWIĘTA KROWA!!! której się wszystko należy za 5pln bo on chce! i może pisać co mu się żywnie podoba, nawet epitety itp.
My za swoją pracę... pobieramy wynagrodzenie. proste!

MY TEZ MAMY SWOJĄ GODNOŚĆ!!!

Denerwuje mnie tez strasznie łączenie MOICH! wypowiedzi prywatnych z moją pracą.
Szczególnie gdy o sprawie nie wiem nic, bo nie obsługiwałem tego klienta.

Rozumiem ze dla wszystkich ZŁOŚLIWCÓW świata, firma WADI jest winna wszystkim i wszystkiemu: Wojnie w Iraku, Tsunami na Atlantyku, czarnej dziurze w Kosmosie....

Powtarzam chcesz? kup nie nie kupuj ale... zachowuj się jak człowiek!
Jestem tez na NIE, przeciwko chamstwu które ostatnimi czasem zawitało na tym Forum.
gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Dzięki iż nie jestem sam

Naprawdę uważajcie na tych dzieciaków z "wadi"

Jeżeli klient ma odrębne zdanie nie przebierają w słowach - ba szantażują o ujawnieniu danych osobowych.

A o sugestii aby znaleźli coś tańszego i o to iż To co znaleźli jest za drogie piszą:
Żałość... to kiedy klient jest Biedny ;-)...
...może? zapraszam do nas jak będzie troszkę "więcej w portfelu" ?

pozdrawiam i życzę DOBREJ PRACY i zarobków ;-)
Poniżające
Kto kogo i gdzie obraża?
Negatywne opinie bolą!!?

Chcieliśmy ze względu na małe dzieci zamieszkać bardzo blisko morza, z różnych for ukraińskich przesłali mi naprawdę bardzo dużo ofert niektóre bardzo drogie niektóre tańsze.
Wszystko oscylowało w granicach 150 - 250 dolarów za całość (10 osób + maleństwo).
Wszystkie ceny były cenami wstępnymi.
Dużo odrzuciłem uważając iż zbyt drogo.
Znalazłem w "koszu" jeszcze takie coś:

Obrazek

Obrazek
Za to wołali 200 dol (całość, bez targowania).
Wybraliśmy również podobną ofertę za 200 dol na początku skończyło się 130 (lokal dla 12 ludzi, 5 m. od morza).

Można łatwo policzyć ile zarabiają "firmy" pośredniczące ale wolny rynek

Pozdrawiam dzieciaków z " wadi".

Wadi proszę nie pisać na prywatną skrzynkę nie życzę sobie z wami pisać
Grzegorz Żądło
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Panie Grzegorzu Z.

To Pan ma te małe dzieci 17? letnie?....
abacil
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: abacil »

A ja myślę, Arturze drogi, że jeśli przestaniesz traktować swoją pracę jak misję, to znacznie Ci ulży. Warto zachować dystans.
Wyjątkowo widać po Twych postach, że uważasz się za osobę najlepiej znającą cały Wschód z tych tu wszystkich obecnych forumowiczów - i masz przy tym lepszy nadajnik niż odbiornik : w drugą stronę nie słyszysz nic, no chyba że ktoś napisał o Tobie nie dość pozytywnie.
Zauważam przy tym, że równie lekko przychodzi Ci pouczanie innych lub drwiny z nich.
Pij więc cierpliwie to piwo, któreś sobie sam pracowicie nawarzył.

PS. Sam ton Twoich postów, również zawartych w tym miejscu, nakazuje mi omijać Twoją ofertę z daleka. Fakt faktem, że mi ona niepotrzebna, zawsze radzę sobie sam. Ale mimo wszystko.
Pomijam już wymiany zdań z Twoim udziałem na różne tematy na forum politycznym, gdzie pisuję zazwyczaj.

PPS. Pewnie się czepiam, ale w tym wątku kolega Arturinga skrzętnie wynotował to, co myśli o klientach. Przynajmniej o niektórych. Polecam lekturę.
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 21:08 przez abacil, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopóki nie zacząłem korzystać z internetu, nie podejrzewałem, że na świecie żyje tylu idiotów - Stanisław Lem
gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

ARTURINGA pisze:Panie Grzegorzu Z.

To Pan ma te małe dzieci 17? letnie?....
To już naprawdę jest poniżające.

"abacil" to dziecko wypowiada się na forach politycznych?
żenada
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

WITAM
W związku z obrażaniem mnie, naszej firmy na publicznym forum internetowym Rosjapl.info.
Rozpatrujemy wystąpienie na drogę sądową w celu zadość uczynienia Firmie i jej pracownikom.
Drogi Panie nie jesteśmy "DZIECIAKAMI" i nie życzymy sobie antyreklamy osób które:
- z naszych usług nie korzystały!
- zwyczajnie nie maja na nasze usługi zasobów finansowych.
Zgodnie z KK, WZYWAM PANA do: zaprzestania wypisywania informacji nieprawdziwych, wypisywania oszczerstw, pomówień itp.,
oraz obrażania mnie osobiście, firmy, oraz pracowników WADI.fhu
Jeżeli Pana wypowiedz wpłynęła na stratę finansową naszej firmy, ponadto wystąpimy o odszkodowanie finansowe.
abacil
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: abacil »

gego pisze:"abacil" to dziecko wypowiada się na forach politycznych?
żenada
Wypowiada się ... no ale określanie go jako "dziecko" jest chyba nie na miejscu ...
Dopóki nie zacząłem korzystać z internetu, nie podejrzewałem, że na świecie żyje tylu idiotów - Stanisław Lem
jubus83

Post autor: jubus83 »

Zamiast skupić się na prawdziwym temacie i wzajemnie się obrażać niech lepiej każdy chwile przemyśli taką rzecz: Czy nie lepiej sprawy związane z wyjazdem, pobytem, wizami, itd. jest samemu sobie załatwić. Ja, ani nikt z moich znajomych/rodziny nie korzystałem z podobnych usług, typu firma Wadi. Po prostu wolałem zapłacić ciut więcej i samemu sobie wizę wyrobić, samemu kupić bilet (najczęściej przed samą podróżą, czyli drożej)a być pewnym, że jeżeli coś wyjdzie źle to będzie to wina moja lub ślepego przypadku. Ludzie myślą że jak są klientami to im wszystko wolno, w tej materii akurat rozumiem Artura i nawet jego zgryźliwość, nerwowość czy podejście do użytkowników. Jak ktoś osłucha się codziennie jędolenia, biadolenia, wyzwisk pod swoim adresem, gróźb, pozwów sądowych itd, to normalne że pod koniec dnia mu na głowę siada. Podróże do byłego ZSRR są o tyle specyficzne, że ludzie wymagają tego samego co na Zachodzie czy na Bliskim Wschodzie a taniej ze dwa-trzy razy. W większości przypadków wiedza na temat danego kraju/regionu jest zerowa, stąd taka popularność kierunków typu Krym, Moskwa, Petersburg czy Bajkał. Żeby pojechać w inny, nieturystyczny rejon trzeba ciutkę inwencji, a w dzisiejszych czasach każdy jest zalatany i zapracowany że nie ma czasu na ślęczenie nad mapą, kombinowanie trasy, rezerwowanie hoteli, itd.
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 słowa nt. oferty wyjazdu dla 10 osób za 150-250 dolarów, to osobiście uważam, że to i tak tak szokująco niska cena (po 70 złotych na osobę!!)za jakikolwiek pobyt czy wyjazd gdzieś że biadolenie i chęć negocjacji jest właśnie "dziecinnym zachowaniem". To jest właśnie to o czym napisałem, zerowa wiedza na temat realiów i myślenie stereotypowe - hrywna nisko stoi, kraj biedny i w kryzysie to za 1000 złotych pojade na miesiąc wakacji z rodziną i będe żył jak król. Nie ta epoka, nie te realia.
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 21:38 przez jubus83, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Bardzo wszystkich proszę o trzymanie nerwów na wodzy , zaprzestanie wycieczek osobistych będzie bardzo wskazane - patrz kilka postów wyżej. Chłopaki wyluzujcie :)
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Proszę bardzo....

Szczera prawda krytyk ludzkich się... NIE BOI!
Wygraliśmy 1 proces, wygramy i kolejny...
gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Ok za nazwaniem dzieckiem mogę przeprosić - przegiąłem może jestem zbyt impulsywny.

Ale jego zachowanie jest na poziomie 10-latka.
Straszenie mnie na prywatnych wiadomościach o ujawnieniu moich danych...
Wyśmiewanie się z Kogoś że nie ma pieniędzy...

Tematem tego postu jest opinie o firmie Wadi.

Wyraziłem swoją.

Nie zakładałem osobnego tematu, jeżeli takowych opinii nie można wyrażać moderatorzy winni usuwać takowe tematy.
Ale po to jest to forum aby ludzie mieli przejrzystość (dziękuję moderatorom za takowe tematy)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Dokladnie tematem tego postu bylo:

"Opinie o firmie > WADI < dziekuje"

Nie wiem kto i czym sie kierowal zakladając takowy post ja jednak jeetem przeciwny od początku mimo iz pierwsze posty byly POZYTYWNE i ktos zwyczajnie podziekowal.

Do Moderatora,
Bardzo Bardzo proszę o usuniecie tego tematu.
Mam dość:
- opinii NIE KLIENTÓW,
- kolegi mojego kolegi który wie cos od kolegi który NIC NIE KUPIŁ,
- wywalania na forum spraw prywatnych,
- tłumaczenia ze firma to firma, jak ktoś ma swoje "wizję" niech nie wylewa tego na Forum.
- obrażania mnie,
- obrażania mojej rodziny,
- obrażania pracowników...

Drodzy Państwo KLIENT TO NIE JEST ŚWIĘTA KROWA!!! której się wszystko należy za 5pln bo on chce! i może pisać co mu się żywnie podoba, nawet epitety itp.
My za swoją pracę... pobieramy wynagrodzenie. proste!

MY TEZ MAMY SWOJĄ GODNOŚĆ!!!
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 21:36 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.
gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Postulowałeś lecz temat pozostał.

Czy w związku z tym w tym temacie należało tylko dziękować?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Piwo dla wszystkich :)

..............a jak nie zamykam temat do jutro aby głowy odpoczęły od nadmiaru wrażeń.
pozdrawiam robert

krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: krymka »

Przepraszam, że się wtrącam. Obecna na tym forum jestem niepełny rok, zatem w porównaniu z innymi niezbyt długo. Jednak ośmielę się w tym miejscu wyrazić swój pogląd, iż od samego początku pewien użytkownik wyróżniał się czy też znacznie odbiegał tonem i treścią swoich wypowiedzi od pozostałych. Nie podobało mi się to i nadal nie podoba. Jednak ponieważ inni nie wypowiadali się w tej kwestii, ja również milczałam. Natomiast teraz, gdy sprawa przyjmuje taki obrót jak wyżej, zwracam się do moderatora o usunięcie całego tego tematu. Panowie, to nie męskie zachowanie. Czy skorzystam z rad i wiedzy innych forumowiczów, czy też nie - to już będzie zależało ode mnie samej, jednak bardzo sobię cenię to forum, poważam kulturę tu obecnych, dlatego też źle się stało, że do takich przepychanek tu doszło. Uważam, że na tym forum jego uczestnicy bezinteresownie dzielą się tym co mogą zaoferować innym, a handel i zarobkowanie (bo tak trzeba tę rzecz nazwać po imieniu) przekierujmy w inne miejsce. Czy zgadzacie się ze mną?
jubus83

Post autor: jubus83 »

Niech każdy pójdzie do sklepu, jak czynny jakiś i niech wypije piwko małe, na dobry sen, jest niedziela, dzień odpoczynku a nie dzień wzajemnego wylewania pomyjów.
PS. Ja już swoje, ukraińskie piwo dopijam. :wink:
ODPOWIEDZ