Opinie o firmie > WADI < dziekuje

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Zibi
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: Zibi »

Zgodnie ze słownikiem języka polskiego opinie mogą być pozytywne i negatywne. Gratuluję wygranego procesu, ale z niecierpliwością czekam na ten zapowiadany. Jeżeli uważasz,że Ci co mówią dobrze o firmie to Twoi klienci, a Ci co nie są zadowoleni - to tylko koledzy klientów to jesteś w błędzie. Nie histeryzujmy tu i nie wzywajmy moderatora do usuwania wątków w których ktoś ma nieprzychylne o Waszej firmie zdanie, bo się tu zrobi kółeczko wzajemnej adoracji. Jakoś po pozytywnych wpisach nie dramatyzowałeś, żeby wątek usuwać. Nikt Cię nie obraża, a wyraża opinię. Mamy do tego prawo jako użytkownicy forum. Żeby nie było wątpliwości: Razem z mi byliśmy Twoimi klientami i należymy do grona niezadowolonych. I nie musisz nas straszyć ujawnieniem danych, bo możemy podać je tu sami. Nie wstyd nam jakoś naszych danych personalnych.

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

bylem od pocztku za usunięciem tego TEMATU...
zwłaszcza ze były opinie POZYTYWNE...

Klienci gdzie nas znaleźć... Wiedza.
a jak ktoś chce sobie "obrzucać" błotem?... bo po prostu chce? to ja MÓWIĘ NIE!

jest róznica, miedzy opinią, chamstwem a pomawianiem...
ale przecież kto to rozróżnia ;-)

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik »

temat nie zostanie usunięty, będą natomiast kasowane wszystkie posty łamiące regulamin i dobre zwyczaje.

Proszę o zamieszczanie wyłącznie opinii nt danej firmy, dla jasności: pozytywnych i negatywnych

piotr6
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: piotr6 »

KIlLKA RAD i PROPOZYCJI.
Jeżeli ktoś kupował np.bilet pomijając pośrednika to niech napisze w jaki sposób to zrobił.
Ja osobiście kupowałem bilet do Rosji z Ukrainy przez znajomych którzy często jeżdza do Lwowa , zaostrzędziłem prawie na bilet powrotny a satysfakcja z zaoszczędzonej kasy była duża.
Dlatego proponuję założyc nowy temat pt.Jade na Ukraine mogę kupić pilety(jest przecież na forum sklepik podróznika).Np jeden bilet =1 Nefirofek .Przykładowo ktos kto potrzebuje 10 biletów zaoszczedzi kilkaset złotych!!!!!!!!! Kazdy będzie zadowolony,a przy okazji możemy poznać siebie i parę groszy pozostanie w kieszeni.
Satysfakcja gwarantowana!!!!!!!!
Nie ma nic lepszego niż Konkurencja.Zobaczycie jak ładnie wtedy spadną prowizje.(Prawie 100% prowizji to delikatna przesada).Nie ma gorszej rzeczy niż Monopol.Forum jest przecierz po to stworzone aby sobie pomagać.Osobiście rozumie firmę Wadi idą wakację turysći będą potrzebować biletów, a tu konkurecja społeczna wyrasta ,tylko wspłóczuc.Ale żyjemy w Kapitaliżmie i wolnym rynku.Natomiast straszenie kogoś sądem a zwłaszcza potencjalnego lub nawet niedoszłego klienta świadczy o strachu i uważam za NIEDOPUSZCZALNE I SKANDALICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuję zakończyć ten temat-a otworzyć NOWY PT.JADĘ NA UKRAINĘ MOGĘ KUPIĆ BILETY.

SPOŁECZNOSC JEDNOŚLADÓW SIĘ SKRZYKNEŁA ,KILKA RAZY ZABLOKOWALI BRAMKI NA A-4 I PROBLEM ZOSTAŁ ZAUWAŻONY,CO PRAWDA NIE DO KOŃCA ZAŁATWIONY.ALE JAK ŁADNIE PANI RZECZNIK MÓWIŁA O MOTOCYKLISTACH.

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

Pozwolisz ze zadam pytanie...

Czyli NIE KLIENCI? tez mogą się wypowiadać bo... chcą sobie coś po krytykować?
Może ustalmy jakieś zasady krytyki? Krytykujesz OK, ale podaj IMIĘ I NAZWISKO. nie wiem nr Zamówienia?

mnie nie przekonuje krytyka "galów anonimów" którzy opluwają mnie i moich pracowników bo...
maja na to opluwanie ochotę... a np. nie podoba im się ze biuro mamy w Bielsku, "a zupa jest zasłona"
-----------------------------------------------------------
Nie ma gorszej rzeczy niż Monopol
Powiem szczerze... o tym nie wiedziałem, ze mamy MONOPOL? ... daje mi do myślenia!
A 100% prowizji chyba nigdy nie mieliśmy? MARZENIE :lol:

Forum nie jest - dla nas żadną! konkurencją...
taką jak nie jest konkurencją Autostop dla PKSu. Jedno i drugie ma swoje uroki. ;-) plusy i minusy.

Powtarzam... KTO CHCE NAS -> ZNAJDZIE!!!
A kto nie chce? kupi sam lub nie.

Tylko PO CO TYLE "szczępić język" ? zazdrość pomysłu? zawiść?
Ostatnio zmieniony ndz 28 lut, 2010 23:00 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.

gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gego »

Jeżeli wypełniłem wasz "Formularz zamówienia Noclegu".
Jeżeli Wasi pracownicy szukali dla nas noclegów
To kimże jestem?
Pozdrawiam

gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Piotr6 - bardzo dobra propozycja

Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE!!! :lol: :lol: :lol:

(tł. do Wadi - to nie było o nich - taki żart z "naszego" dzieciństwa)
Pozdrawiam

Szulik
Administrator

ARTURINGA pisze:Pozwolisz ze zadam pytanie...

Czyli NIE KLIENCI? tez mogą się wypowiadać bo... chcą sobie coś po krytykować?
Może ustalmy jakieś zasady krytyki? Krytykujesz OK, ale podaj IMIĘ I NAZWISKO. nie wiem nr Zamówienia?

mnie nie przekonuje krytyka "galów anonimów" którzy opluwają mnie i moich pracowników bo...
maja na to opluwanie ochotę... a np. nie podoba im się ze biuro mamy w Bielsku, "a zupa jest zasłona"
Nikt nie ma obowiązku przedstawiać się z imienia i nazwiska wpisując swoją opinię, nikt nie będzie wpisywał numeru zamówienia bo to nie jest forum obsługi reklamacji twojej firmy!

Tak już w internecie jest, że na temat danych usług, czy towarów wypowiadają się zarówno klienci, którzy skorzystali z danej oferty, jak i ci, którzy z jakichś powodów z niej nie skorzystali. Nie widzę absolutnie nic zdrożnego w tym, że gego wpisał swoją opinię, choć ostatecznej umowy z Tobą nie zawarł, zresztą napisał dlaczego. taka opinia dla kogoś może być przydatna.

Wybierając np. telewizor możesz w necie przeczytać setki opinii na temat danego modelu, to już twoja głowa by wybrać wiarygodne opinie. Nikt nigdy nie wpisuje swojego numeru zamówienia i nazwy sklepu, w którym ten TV kupił.

Nie wynaleziono do tej pory idealnego narzędzia do opiniowania usług, czy towarów. Podstawa to filtrowanie opinii. Pamiętaj jednak, że klient zawsze woli przeczytać opinie o danym towarze i podjąć decyzję na ich podstawie, niż wchodzić w układ z firmą, o której nic nie wiadomo.

Istnieje inny watek o innych firmach, o twojej też pozostanie. Tym bardziej, że jesteś jednym z aktywniejszych użytkowników i wielu userów forum korzystało z twoich usług. Wielu jest zadowolonych, znajdzie się kilku niezadowolonych.

Kasowane będą posty obraźliwe, jeśli będziesz uważał, że ktoś cię zniesławia, powtarza nieprawdę - masz pełne prawo do wystąpienia na drogę formalną.

Od teraz proszę nie zamieszczać więcej postów w tym temacie z propozycjami rozwiązania konfliktu i innych jałowych dyskusji.

ZAMIESZCZAMY tutaj jedynie opinie o firmie WADI
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Szulik, łącznie zmieniany 1 raz.

piotr6
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: piotr6 »

Zgadza się Artur nie jestem i nie byłem jak do tej pory klijentem twojej firmy staram sobie radzić bez pośredników i narazie jak na tym dobrze wychodzę.
Jako jeden z forumowiczów (aczkolwiek młody),mam prawo wyrazać swoje opinie i poglądy ,oraz proponować różne rozwiązania, które mogą być przydatne dla innych.
Ja nie krytykuje twojej działalności gospodarczej,znalasłeś nisze na rynku i na tym zarabiasz OK.
Mam nadzieję że temat prze zemnie proponowany powstanie z korzyścią dla wszystkich bo po to jest to forum.
Natomiast porozmawiać możemy prywatnie.Mam nadzieje że nie masz nic do słowa Konkurencja na ogół wszystkim dobrze robi.
Natomiast co do traszenia społeczności Rosjan.pl sądem to chyba wbiłbyś sobie samobuja i to Wielkiego.
PS,Ta Kura znosi złote jaja w twoim przypadku.
Ochłącie wszyscy Panowie.Dobrej Nocy

krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: krymka »

Piotr 6: zaiste, w ubiegłym roku, przyjmując do wiadomości podane na tym forum informacje odnośnie prowizji, zdecydowałam, iż zamiast płacić pośrednikowi za zakup biletów dla 4 osób Lwów - Symferopol i powrót, udało mi się zorganizować dla mnie i dla starszej córki 4 dniową czerwcową wycieczkę do Lwowa. :lol: Przy okazji lekcja historii dla licealistki. A jaka była satysfakcja z "wystania" w 2-godzinnej kolejce biletów na pożądane kursy pociągów!!! I osobiście mogłam poznać wcześniej tamtejsze realia (co prawda "w pigułce") przed właściwym wyjazdem na Krym. Nawet tym, którzy tę podróż odbywają po raz pierwszy może to się okazać nie takie straszne.

dewoj
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: dewoj »

ARTURINGA pisze: Klienci gdzie nas znaleźć... Wiedza.
To dlaczego w większości tematów proponujesz swoje usługi?

Uważam, że firmy(pośredniczące) mają racje bytu, bo są osoby które bez takiej pomocy nie wyjadą.
Nie podoba mi się jednak nachalne reklamy Twojej firmy i usług oraz pewne wypowiedzi.
Forum jest od doradzania innym a nie Twój prywatny baner reklamowy.
Kilka/kilkanaście osób chce pomóc innym użytkownikom i czerpac satysfakcje z niesienia pomocy.
Swoimi postami chcę zachęcic ludzi do organizowania wyjazdu samemu, pokazuje np. jak i gdzie zabookowac bilety, gdzie poszukac informacji o noclegach czy informacji o Ukrainie. Chcę pokazac że nie trzeba płacic(niepotrzebnie) nikomu i równie dobrze(lub nawet lepiej) zorganizowac sobie wyjazd. Co zrobią z tą wiedzą to już ich osobista sprawa.
Lepeij jest mniej zapłacic za organizacje wyjazdu(dojazd,nocleg,itp) niż więcej przy tej samej lub nawet gorszej ofercie.

Dziwię się że moderatorzy pozwalają na reklamowanie się na stronach forum. Nie wiem dlaczego tak jest i nie wnikam.

abacil
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: abacil »

dewoj pisze:Dziwię się że moderatorzy pozwalają na reklamowanie się na stronach forum. Nie wiem dlaczego tak jest i nie wnikam.
Nie przesadzaj ... dostał już jedno ostrzeżenie za niedozwoloną reklamę.
Dopóki nie zacząłem korzystać z internetu, nie podejrzewałem, że na świecie żyje tylu idiotów - Stanisław Lem

kosa1964
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: kosa1964 »

Nic do firmy WADI nie mam - nie korzystam z jej usług, bo uważam że sam sobie daję radę.

Artur ma wiedzę na temat wschodu. To fakt.

Niestety WADI i Artur zraża mnie nachalną, wręcz wścibską reklamą praktycznie w każdym temacie.

I pewnie nie tylko mnie.

Sam moderuję dużo, dużo większe forum i u nas za takie coś jest ban z miejsca.

No ale to decyzja adminów.

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 »

To ja konkretnie.
Korzystałem z usług: wiza + bilety i część noclegów.
Wszystko ustaliliśmy, dogadaliśmy się do ceny, Artur wywiązał się z tego co ustaliliśmy. Czyli OK.
Po prostu należy wszystko ustalić, dogadać, nie zostawić niedomówień.
Ceny ma jakie ma, jak ktoś nie chce to nie musi mkupować, ja ceny wszystkiego znałem i spokojnie sobie obliczyłem zysk pośrednika. Mimo wszystko uznałem że warto - przecież firma nie pracuje za darmo.
wszystko można załatwić spokojnie jak ludzie :P
Były Polarnik na Polskiej Stacji Polarnej "Hornsund"
Teraz programista na swoim
Fuji GSW, Pentax 67, Nikon F4, FM2, D3, D3200 FS + cała szklarnia

Awatar użytkownika
antarex
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: antarex »

Nie korzystałem z usług Wadi i nie znam ich, jestem z Warszawy, a nie z Bielska ale uważam, że posty typu "przepłacacie, strata kasy, można taniej" nie pasują do tematu Opinie o firmie > WADI < dziękuję".

Jeśli ktoś chce, to niech założy temat "Na Krym - bilety bez pośredników" czy inny podobny i tam wypisuje swoje rewelacje. Dowalanie Wadiemu w tym temacie uważam za czystą złośliwość.

Zibi
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Zgadzam się z Antarexe'm i z Morgothem, pozostańmy przy opiniach na tym forum. Jednak przyznacie Panowie , że histeria Artura jest niepotrzebnym "katalizatorem" wyzwalającym złe emocje. Chciałem skorzystać z usług Artura, ale jeżeli na cztery dni przed wyjazdem zostałem bez biletu, bez informacji , lub z informacją sprzeczną, jeżeli żądano ksero paszportu (kiedy to nie jest to wymagane prze przewoźników ukraińskich) i dostałem bilet nie na ten pociąg, nie na to miejsce itp... A po przepychankach słownych - pan Artur już nie odbierał telefonów, udało mi się odzyskać własne pieniądze - kosztów własnych paliwa nie liczę! - dojazd do siedziby firmy. To wybaczcie! W roku ubiegłym każdy "negatyw" na temat firmy WADI usuwany był w ciągu 4 minut, teraz mogę się wypowiedzieć.
Panie Arturze, niech pan nie wymaga od forumowczów reklamacji, bo chyba nie chciałby Pan, aby do wszystkich dotarło:
- moje zamówienie na bilety (bilety na lipiec zamawiane w kwietniu!)
- potwierdzenie przyjęcia zamówienia
- majle informujące o przesunięciu terminu odbioru biletów
- dostarczenie biletów na cztery dni przed planowanym wyjazdem pocztą konduktorską (dwukrotnie zmieniany numer pociągu i przesyłki, kiedy ja już czekam na dworcu)
- wysłanie biletów nie na ten dzień, nie na ten pociąg!
- beztroska ze strony Państwa firmy : "Możemy załatwić nocleg we Lwowie"
Więc trochę pokory i zrozumienia dla Pańskich klientów, uczyni więcej dobrego dla Pana Firmy niż niepotrzbna buta z pańskiej strony. Ja nie mam zamiaru nikomu nikomu doradzać, ograniczam się do poinformowania o naszych przygodach z Pańską firmą.
Aby nie być anonimowym:
Zbigniew Ratajczak

gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

MorgothV8 - oczywiście masz rację - jak ktoś określi że coś kosztuje tyle i tyle a klient godzi się na to - jego sprawa
Lecz jeżeli dowiadujesz się że coś ma kosztować z bardzo dużą marżą i ty pytasz się dlaczego? a on cię olewa i wyśmiewa, bo wie iż ma monopol to chyba już inna sprawa?

Notabene gratuluję i wielki szacun dla Waszej wyprawy. Coś niesamowitego. Jestem pełen podziwu. Super.
Polecam wszystkim kto nie czytał:
viewtopic.php?t=6671
Aczkolwiek życzę lepszych mentorów
MorgothV8 pisze: Jedynie trochę nie podoba mi się postawa mentora
Pozdrawiam

tuliusz1971
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: tuliusz1971 »

Ja mogę firmie WADI (jak również Arturowi osobiście,bo od Murmańska był razem znami) wystawić jak najlepszą laurkę.Tak jak napisał Morgoth-dogadane było o co chodzi,była podana kwota,zapłacilismy i dostalismy dokładnie to co chcieliśmy.Nie było też żadnych perturbacji na miejscu,czy to z biletami,czy noclegami.Jak ktoś skorzysta z usług to wówczas może się wypowiedzieć.Zresztą każdy z nas ma swój punkt widzeia na sprawę.Trzeba się tylko liczyć z tym,że jak decydujemy sie na pociąg trzeciej klasy,czy hostel to nie oczekujmy standardów jak w salonce,czy pięciogwiazdkowym hotelu.Dla mnie i Morgotha najwazniejsze były wrażenia z podróży,natomiast standard transportu i kwaterunku stanowił sprawę co najwyżej trzecorzędną.

krówka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: krówka »

ARTURINGA pisze: Każdy z Nas chce być profesjonalnie i miło "obsłużony" ...
Czy jeżeli chodzi o bilety, czy o wizy!
ja nie byłam miło obsłużona odniosłam wrażenie że ważne jest nie to co ja potrzebuje tylko by dać im zarobić.
Nie mam nic przeciwko by firma zarabiała bo to jej prawo ale minimum kultury przy obsłudze klienta oraz zachowania pozorów że jest on ważny by się przydało.
ARTURINGA pisze:
Ale... mimo to o danej firmie czy biurze... decydują klienci!

Dlatego... no niestety Klient Nasz Pannnnn ;-)
więc moja opinia jest negatywna
nie sympatyczna obsługa która przy zasięganiu informacji odnośnie biletów jak i noclegów. Skutecznie zachęca do skorzystania z usług konkurencji.
Co do postów ARTURINGA mam podobne wrażenia jak:
krymka pisze: od samego początku pewien użytkownik wyróżniał się czy też znacznie odbiegał tonem i treścią swoich wypowiedzi od pozostałych. Nie podobało mi się to i nadal nie podoba.
Zgadzam się również z opinią
kosa1964 pisze:Niestety WADI i Artur zraża mnie nachalną, wręcz wścibską reklamą praktycznie w każdym temacie.

I pewnie nie tylko mnie.
bo to nie miejsce na reklame

pozdrawiam

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

A co dop marży - może i spora - tu się zgadzam.
Ale jak sobie policzyłém (jestem początkujący) ile bym dni urlopu stracił na załatwianie tego to...... po prostu nie opłaca mi się, a tak mam TANIEJ (bo biorę pod uwagę MÓJ czas) i do tego nie muszę się tym przejmować.
Obsłudze klienta się jednak nie dziwie, działałbym tak samo jak Wadi, a to dlatego bo z klientami mam do czynienia i jesli mogę wybrzydzać.... to bym wybrzydzał ... ludzie są często beznadziejni....
Tyle że jak konkurencja się zwiększy to Artur się zmieni lub zginie :P

PS: sam to ja wolę sobie zorganizować swój czas, trasę, atrakcje i noclegi na miejsu, a środki ku temu (bilety, wizy) mogę spokojnie polecić komuś innemu, chociaż jakbym miał bodaj pracę zmianową itp to sam bym to pozałatwiał bo z drugiej strony nie wierzę opiniom Artura 9postawa master i bosa) że sam bym wizy nie dostał, że w Rosji nigdy nic nie wiadomo, ciemno źle i bez profesjonalnej pomocy bym zginął - to odzielna kwestia, ja uważam że poradziłbym sobie z przygotowaniem pełnej wyprawy polarnej i marzę że kiedyś to uczynię :D SAM

Szulik
Administrator

Zibi pisze:W roku ubiegłym każdy "negatyw" na temat firmy WADI usuwany był w ciągu 4 minut, teraz mogę się wypowiedzieć.
Zibi,

nie znam szczegółów incydentu, o którym piszesz, jednak nie wydaje mi się by taka sytuacja miała na stałe miejsce. Nigdy nie było moją intencją cenzurowanie wypowiedzi o usługach jakichś firm, w tym Wadi. Z tego co pamiętam najczęściej kasowane były posty samego Artura bo przesadzał z reklamą. Informuję też, że nigdy Arturinga nie reklamował się oficjalnie na stronie, nie był tez traktowany w sposób specjalny. Jego obecność wynikała wyłącznie z jego wysokiej aktywności na forum, w wielu tematach dawał przydatne rady, ale czasem przesadzał z reklamą, za co był upominany, a część jego postów kasowana.

Skasowane mogły być opinie łamiące ogólnie przyjęte normy, niezależnie czy pozytywne, czy negatywne.

Zibi
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Szulik, owe zacytowane "4 minuty" to moja "licencja poetica" co nie zmienia faktu, że nie był to incydent a raczej praktyka. Ponieważ jak wszyscy widzimy Artur jest obecny w każdym temacie - i dobrze - jeśli za tym nie idzie to co napisano w powyższych postach. Zwrócenie uwagi na powyższe kończyło się usunięciem wypowiedzi jako nie na temat. Nie wracajmy do tego. Swoje żale chciałem wykrzyczeć po niemiłej wspólpracy z Firmą WADI, zrobiłem to teraz. Zrobiłem to teraz bo jestem dorosły, urazy nie chowam, nie skorzystam z usług, nie będę polecał....

Zibi
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Szulik i jeszcze jedno, nigdy nie zarzuciłem temu forum "cenzury" jest ono naprawdę wspaniałe!!! Bez kokieterii! Czasami irytuje mnie i nie tylko mnie - to prywatne opinie forumowiczów na privie - chęc narzucenia tak sztywnych ram wypowiedzi, że lada moment a będziemy świadkami przekształcenia się tego forum w słup ogłoszeniowy i to tak oszczędny w słowach jakby każda litera kosztowała milion. Jako forumowicz ,życzę Wszystkim, Tobie, i sobie jak najbliższego zbliżenia z Hyde Parkiem...
"każdy temat, aby tylko nie obrażać Królowej"
Pozdrawiam

riksza
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: riksza »

Intensywność emocji które towarzysza temu tematowi jest dla mnie trochę przesadzona- ale i nie da się przejść obojętnie obok. Mam wrażenie, że uprawia się tutaj polowanie na czarownice. Wiem o co chodzi większości niezadowolonym z usług wadi.pl, ale mnie reklamowanie się omawianej firmy na forum nie boli. Przecież nie zamieszczają wielkich reklam których za nic nie można wyłączyć, bo uciekają przed naszym kursorem :)

badluck13
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: badluck13 »

Może przerwę złą passę tematu i się wypowiem nt Wadi aczkolwiek zastrzegam, do realizacji zamówienia nie doszło.

Wyjazd miał być z początku sierpnia, kontakt z Wadi początek lipca (nie pamiętam dokładnie) czyli w klauzuli czasowej w której tak naprawdę nikt nie gwarantuje sukcesu.
Przez 2 tygodnie na ekvytok były jeszcze miejsca wolne w pociągu, aczkolwiek czekałem na wieści z Wadi.
Po 3-4 dniach od zniknięcia miejsc na ekvytok Wadi się odezwało że biletów nie ma.
Sam mam doświadczenie w obsłudze klienta z dużej ogólnopolskiej firmy, i wiem że często to co w "necie" niekoniecznie jest w praktyce.
Opinii nt złej obsługi w Wadi nie moge potwierdzić, zawsze odbywało się to kulturalnie (fakt że pisałem do nich raz na tydzień, nie co dzień, chodź palce "świerzbiły").
Później Wadi zaproponowało przejazd przez Kijów, więc czekałem, ale termin urlopu się zbliżał, więc po pewnym czasie poinformowałem że dziękuje, nie chce ryzykować czekania.
Bez zbędnych formalności po 2-3 dniach pieniądze za bilety zwrócono na konto.

Reasumując.
Do ubicia interesu nie doszło, ale wrażenia mam może nie super, ale jednak pozytywne.
Na dzisiaj zyskałem pewność siebie, więc i kwestie transportu raczej sam będe załatwiał.
Ale dla osób które takiej pewności siebie nie mają (ja nie miałem) Wadi to dobre rozwiązanie.
Że drogo? Może i tak może i nie. Prawda jest taka, że świadom ponoszonych kosztów byłem od pierwszej wizyty na ich stronie.

Tyle

[A]LOTEK^^
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: [A]LOTEK^^ »

Złodziejskie praktyki firmy Wadi
rok temu kupując bilety dostałem taki mail

Cena biletow bez prowizji to 10 * 150,52 = 1505,20 uah
Cena 1 bilet 150.52 uah x 0.35 pln = 52.7 pln + 30 prowizja
Prowizja wyniesie 10 * 30 = 300 pln
Jako przeliczniki PLN / UAH biore hurtowe kursy kupna PLN w kantorach stanem na moment dokonania zakupu biletow, czyli 2,83 dla tego zamowienia
Lacznie do zaplaty:
1505,20 /2,83 - 250 /ZALICZKA + 300 /PROWIZJA = 581,87 pln + 250 pln Panskiej przedplaty = 832 pln
832 pln / 10 biletow = 83.20 pln za bilet

Powiedzmy ze wszystko bylo oki i byłem jak najbardziej zadowolony co o dziwo w tym roku wyrwało mnie z butów - bezczelność i pazerność na kasę owej firmy
dostałem mail

Dzień dobry,
bilety z Lwowa do Chersonia są na 21.07.

Cena:
Plackarta- 105,00 zł
KUPe- 160,00 zł
przesyłka kurierska 29 zł

SAM znalazlem informacje o cenie biletu
Nawet przy kursie o 0.05 większym na uah
ich prowizja o 300% wzrosła ?

Ціна квитків на Львів - Херсон №110Л становить 142 гривні купе, 92 грн плацкарт - na rok obecny

150 uah x 0,4053 zl = 60 zl a biorą prowizje jeszcze 100zl od biletu ? Czyli prowizja jest wieksza od ceny biletu - żenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A biorąc pod uwage ze zamawiam 6 biletow zarabiają na czysto 600 zl gdzie cena biletow jest 360 zl poprostu brak słow ostrzegam i nie polecam

Dracid
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Dracid »

Na oficjalnej stronie kolei ukraińskich bilety na podaną przez Ciebie datę kosztują odpowiednio 200 i 140 hrywien. Druga sprawa, że można bilety kupić samemu, co jest opisane na forum. Nie bronię tym firmy, bo 100% narzut to i dla mnie jest złodziejstwo, ale warto zapoznać się z niektórymi wątkami i tam znaleźć sposoby kupowania samodzielnego.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh »

Podobnie robia przewaly z biletami kolejowymi na Chiny. Byla mala wojna na forum.
Do mouch zarzutow sie nie odniosl, postraszyl sadem i znikl praktycznie z forum.
A ja od kwietnia czekam na pozew, podalem swoje namiari nic;(
Cala sprawa jest w dziale 'tablica ogloszen'. Zblokowany watek 'bilety kolejowe na Chiny- posrednictwo', zapraszam do lektury...
Kazdy ustala sobie prowizje wg wlasnego uznania, ale w temacie biletow na Chiny wprowadzal ludzi w blad...
Pzdr

Ps
A na swoim forum na swojej stronie sami zadowoleni klienci. Pozytywy wypisuja sami w formie cytatow "komentarz na prosbe klienta: pochwaly".
I post taki pisany przez pracownika wadi.
Bez komentarza.
Pzdr
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

BTW- nie wnikając wogóle w szczegóły - może ktoś zna sumaryczną cenę:
Jaka jest sumaryczna cena wizy do Rosji - 30 dniowej turystycznej?
U Wadiego 480 + 29 kurier = 509 PLN
A ile jakby to robić samemu? Pytam bo zastanawiam się ile by mnie kosztowała cała ta bieganina w konsulacie i dojazdy doWarszawki.

PS: nie łapię się na promocję:
Każdy urodzony w:
czerwcu 1976 roku,
lub czerwcu 1978 roku

[A]LOTEK^^
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: [A]LOTEK^^ »

niech będzie i 200 uah znalazłem po prostu taką cenę w google a i tak jest to 80 zl - jak brał prowizję po 30 zł było oki byłem zadowolony i złego słowa bym do obsługi nie powiedział bilety zamawiałem pocztą i wszystko było oki ale w tym roku przegiął pałę i trzeba ostrzec ludzi nieświadomych zagrożenia

ODPOWIEDZ