Obsługa www.e-kvytok.com.ua

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Czapelka88
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Obsł‚uga www.e-kvytok.com.ua

Post autor: Czapelka88 » czw 16 lip, 2009 12:32

Jak obsługuje się ten serwis? Proszę krok po kroku, bo nie znam rosyjskiego a chce zarezerwowac bilety? Kiedy sie placi za te bilety? Przy odbiorze w kasie na Ukrainie czy przy rezerwacji? Rozumiem, ze w kasie kolejowej we Lwowie mozna kupic bilet wczesniej zarezerwowany przez ten serwis? Mam wyjazd na Krym za niecałe 2 tygodnie a biletów brak, więc proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz 16 maja, 2010 20:24 przez Czapelka88, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » czw 16 lip, 2009 15:31

1. Logowanie: ID użytkownika: ......., Hasło:...........

2. Виберіть маршрут поїздки ( Wybierz trasę przejazdu ):
LVI - Lwów po wpisaniu wbij przycisk obok ( znajdź stację - wybierz LVIV
SIM - Simferopol ( j/w i wybierz symferopol pass )

- ustawiasz datę np. 28.07.09
- wpisujesz godziny 00.00 - 24.00
- przycisnij poniżej panel z lewej , ten pod czerwonym napisem ( szukanie, wolne miejsca )

3. Wyświetli się tabela z 3 pociągami :

- wybierz taki na które jest najwięcej miejsc.

плацкарт- płackar wagon z miejscami do leżenia bez przedziałów
(нижні)- dolne miejsce
(верхні) górne miejsce
(бокові нижні) boczne dolne
(бокові верхні) - boczne górne
086Л - nr pociągu
trasa Lwów - Simferopol ЛЬВIВ > СIМФЕРОП
godzina odjazdu 09:44
godzina przyjazdu 09:50

- wybierz numer pociągu w wbij go kursorem np. 256 O
z tabeli wybierz nr wagonu , miejsce wolne jest zazaczone kolorem

- No i już doszliśmy do zakupu masz do wyboru :
Бронювання місць - tu jest prowizja i trzeba w termnie odebrać bilet . Hasłem do odbioru jest kombinacja cyfr - podana na zamówieniu.
Оформлення квитків з відкладеним друком
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » czw 16 lip, 2009 19:08

Czy można kupić w tym systemie bilety w pełni online, czy to działa tylko na zasadzie wstępnej rezerwacji, którą opłaca się na dworcu? Bo jak dziś chce kupić bilety, to mi podaje datę za 2 dni jako ostatecznego odebrania biletów. A na Ukrainie jestem dopiero od 24 lipca...
Libenter opto et desidero ut unum magistrum cabinae in SWISS laborantem, dormientem graviter vehementerque quisquam diu et magna cum fortitudine in anum raptet!

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » czw 16 lip, 2009 19:36

Czyli lepiej nie kupować w tym systemie?
Libenter opto et desidero ut unum magistrum cabinae in SWISS laborantem, dormientem graviter vehementerque quisquam diu et magna cum fortitudine in anum raptet!

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » czw 16 lip, 2009 19:36

...
Ostatnio zmieniony pn 26 lip, 2010 00:47 przez ARTURINGA, łącznie zmieniany 1 raz.

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » czw 16 lip, 2009 22:49

Jeśli dobrze rozumiem cały ten system rezerwacji biletów to jest od 2 dni na ich wykupienie w dowolnej kasie na Ukrainie?

rav
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: rav » pt 17 lip, 2009 08:26

Nie do końca. Po zalogowaniu i po wyborze pociągu pojawiają się 2 opcje:

Бронювання місць - To jest wstępna rezerwacja, do odbioru w kasie w ciągu 2-ch dni. Z karty zostanie pobrana tylko wartość prowizji. Opłatę za bilet należy uiścić w kasie.

Оформлення квитків з відкладеним друком - Zakup biletów. Do odbioru w kasie do chwili odjazdu pociągu. Z karty pobierze cene biletów + wartość prowizji.

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » pt 17 lip, 2009 09:54

Dzięki za podpowiedz. CZy ktos może korzystał z opcji zakupu biletów przez internet? Czy to rzeczywiście działa?

rav
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: rav » pt 17 lip, 2009 10:04

Ja zamówiłem i zapłaciłem. Czy działa przekonam sie pod koniec sierpnia. Dam oczywiście znać , ale to jeszcze potrwa.

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » pt 17 lip, 2009 12:36

rav pisze:Ja zamówiłem i zapłaciłem. Czy działa przekonam sie pod koniec sierpnia. Dam oczywiście znać , ale to jeszcze potrwa.
Ja właśnie chcę kupić na przełom lipca/sierpnia, ale boję się, że zapłacę, a w kasie przy odbiorze okaże się, że nie ma takiej rezerwacji, jak powyżej kolega pisał... Odbierać mam zamiar w Kijowie.

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » pt 17 lip, 2009 22:55

A moze ktos sie orientuje ile kosztuje bilet Lwów - Symferopol?
I co to właściwie są ich miejsca lux?

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pt 17 lip, 2009 22:58

Cenę biletów na bieżąco można sprawdzić na e-kwitkok:
ЛЮКС (Л) 739.01
КУПЕ (К) 186.75
ПЛАЦ (П) 120.82

Lux to przedział 2 osobowy :)
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » pt 17 lip, 2009 23:17

A może roberT/TANAIS
czy może kupowałeś może bilety przez ten system?

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » sob 18 lip, 2009 20:20

Czy jednocześnie mogę zamówić więcej niż jeden bilet? Sory za moje być może nawine pytania. Licze jednak na Wasze doświadczenie w tym temecie.

LordSlimak
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: LordSlimak » sob 18 lip, 2009 21:09

Z tego co zrozumiałem można zamówic 4 bilety.

semen9
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: semen9 » ndz 19 lip, 2009 14:14

NIestey nie chce mi przepuścić transakcji. Zastanawiam sie dlaczego. Czy mieliście jakieś doświadczenia w tym temacie.

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » ndz 19 lip, 2009 18:34

semen9 pisze:NIestey nie chce mi przepuścić transakcji. Zastanawiam sie dlaczego. Czy mieliście jakieś doświadczenia w tym temacie.
Jaką kartą chcesz płacić? Im więcej podasz szczegółów, tym łatwiej będzie podać rady. Samo stwierdzenie, że "nie chce przepuścić transakcji", a Ty się zastanawiasz, niewiele wnosi.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » ndz 19 lip, 2009 18:51

Zrobiłem rezerwację na bilet poprzez e-kwitkok. Wydrukowałem dla pewności wszystkie dane łącznie z nr reZerwacji. I dobrze zrobiłem. W kasie coś tam marudzili ale pokazałem ten numer i ok. ALe udało się tylko raz. Jak wyjeżdżałem 2.07 nie dało się do końca przeprowadzić rezerwacji.
Ostatnio zmieniony ndz 21 sie, 2011 14:32 przez roberT/TANAIS, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam robert

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » ndz 19 lip, 2009 19:52

roberT/TANAIS pisze:ALe udało się tylko raz. Jak wyjeżdżałem 2.07 nie dało się do końca przeprowadzić rezerwacji.
Co masz na myśli? Pobrało pieniądze a rezerwacji nie było? Czy jak?

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » ndz 19 lip, 2009 20:51

Pani w kasie z początku była za bardzo przestraszona jak zobaczyła kwitek. Potem okzało się , że 1 dzień w miejscu pracy :)
pozdrawiam robert

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » ndz 19 lip, 2009 21:19

roberT/TANAIS pisze:Pani w kasie z początku była za bardzo przestraszona jak zobaczyła kwitek. Potem okzało się , że 1 dzień w miejscu pracy :)
Pytałem raczej o ten drugi przypadek z problemami z płatnością. :D

tomek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: tomek » ndz 19 lip, 2009 21:37

ten e-kvytok jakos dziala bo we lwowie co chwile wolaja z kas gdzie sprzedaja bilety na jakas date naprzod-zeby ci co zamawiali w internecie podchodzili bez kolejki

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pn 20 lip, 2009 16:58

Problemu z płatnością nie było , z karty pobrało prowizję. W kasie po przeprawie z uroczą Panią zapłaciłem resztę.
pozdrawiam robert

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » śr 22 lip, 2009 17:58

Właśnie kupiłem na próbę jeden bilet na Kijów-Dniepropietrowsk. Wszystko przeszło doskonale, zapłaciłem pełną kwotę za bilet + prowizja 23 UAH. Mam wydruk i z nim do kasy. Dam znać za kilka dni jak mi poszło z dostaniem biletu. :lol:

stonoga
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: stonoga » sob 25 lip, 2009 10:51

Ja zakupiłem tym drugim sposobem -Оформлення квитків з відкладеним друком, poszło gładko. Odebrałem je na 3h przed odjazdem pociagu. We Lwowie przy okienku nr 1 wydaja te bilety stałem 10 min bo było kilka osób. Pokazałem kasjerce druki z nr. zamówienia i bez problemu odebrałem bilety nic juz za to nie płacąc.Chwilę trwało drukowanie 6 osób i bilety na 3 pociagi (18 квитків) wydanie kazdego biletu musiałem potwierdzic Data podpis i nr paszportu.Polecem jak najbardziej te forme zakupu biletu
Ostatnio zmieniony sob 25 lip, 2009 21:30 przez stonoga, łącznie zmieniany 1 raz.

Miszulin
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Miszulin » ndz 26 lip, 2009 18:05

Witam!
Piszę ponieważ mam problem ze stroną www.e-kvytok.com.ua.
Dokonałem płatności za cały bilet za pomocą karty kredytowej, wszystko ok, wyświetliło mi się potwierdzenie wpłaty na stronie https://www.clearpark.net/ , ale...

Na stronie www.e-kvytok.com.ua piszę, że wpłata nie została dokonana, nie mam numeru wpłaty i ogólnie... lipa. W sensie nie mam numeru mojego biletu, mam jedynie numer wpłaty. Napisałem do nich maila, ale może Wy coś poradzicie? Bilety są na środę, dziś jest niedziela, więc czasu niedużo, a szkoda byłoby przez jakąś głupotę zepsuć sobie wycieczkę na daleki Krym ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » ndz 26 lip, 2009 21:02

i właśnie dlatego ja robię wyłącznie rezerwację biletu. Jeżeli napisałeś to czekaj na odpowiedź.
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
jajeś
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: jajeś » ndz 26 lip, 2009 21:20

Wydaje mi się Robert, że opcja o której mówisz jest dobra ale pod warunkiem że bilet odbierzesz na drugi dzień bo takie SA warunki rezerwacji o której mówisz.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » ndz 26 lip, 2009 21:23

I tak właśnie robię cały czas. Poza tym na e-kwitoku:
Шановні користувачі!
З питань відновлення паролю доступу телефонуйте за номером 8-800 304-88-40 та пишіть на E-mail: e_kvitok@uz.gov.ua
pozdrawiam robert

stenus
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: stenus » pt 31 lip, 2009 03:57

I w moim przypadku odbiór opłaconego biletu przebiegł doskonale. Jak napisała wyżej stonoga, podałem wydruk w pierwszym lepszym okienku, gdzie nie było ludzi, na dworcu w Kijowie. Młoda pani chętnie go porwała i wydrukowała mi bilet. Jeszcze potwierdziła przed tym faktem wszystkie dane na rezerwację, a także dała kwitek do podpisania, tak jak mówiła stonoga. I bilet dostałem w kopercie do ręki.

Mnie się ten system bardzo podoba i nie rozumiem skąd mogą wynikać kłopoty? Może to kwestia ustawień komputera?

ODPOWIEDZ