Obsługa www.e-kvytok.com.ua

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Kshyhu
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kshyhu »

Ciężko podpowiedzieć, jeśli nie podajesz, który to pociąg i jaki typ wagonu ;)
"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny".

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Jeanemagne, kolor szary - miejsca zajęte , czyli brak ; zielony - miejsca dostępne . W każdym razie dziś sprawdzałem wszelkie możliwe połącenia i było sporo miejsca .
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

wierny62
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: wierny62 »

koledzy jak najlepiej odebrac bilety we Lwowie dzień przed odjazdem ? trzeba coś wypisywac?

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: pwlzeb »

Podejdz do kasy miedzynarodowej num. 1. Albo Ci dadza, albo kaza przejsc do kasy w innej czesci dworca.
Musisz miec swoj dlugopis, dostaniesz blankiet na ktorym piszesz imie, nazwisko, numer paszportu, i umieszczasz podpis.

wierny62
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: wierny62 »

pwlzeb pisze:Podejdz do kasy miedzynarodowej num. 1. Albo Ci dadza, albo kaza przejsc do kasy w innej czesci dworca.
Musisz miec swoj dlugopis, dostaniesz blankiet na ktorym piszesz imie, nazwisko, numer paszportu, i umieszczasz podpis.
dzięki Paweł ! , imię i nazwisko pisac trzeba cyrylicą ? pzdr, wieczorem ruszamy na wschód :)

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Pisz lacinskimi... Najwyzej napiszesz obok cyrylica, albo powiesz Pani, ze nie umiesz. W razie problemow dzwon na numer kvytoka - pomoga.

pozdrowienia ze wschodu :)

Tomaszet
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Tomaszet »

Witam wszystkich!
Jestem nowy na tym forum, ale czytam watek o ukrainskich kolejach już jakiś czas...
chcemy jechać z dziewczyną na krym, próbujemy kupic bilety przez internet na stronce: www.e-kvytok.com.ua.....
i tu pojawia się problem....załatwiłem sobie kartę kredytowa w bzwbk - z 3 d secure...
przy przechodzeniu do płatności, wbiciu nr karty, kody 3-cyfrowego z odwrotu karty, pojawia się - transakcja w toku, a potem, po chwili - Ваш платіж не завершений.
Нажміть тут для продовження.
Оплата невиконана. Замовлення анульоване. czyli
Twoja płatność nie została zakończona.
Kliknij tutaj, aby kontynuować.
Płatność w toku. Zamówienie odwołane.
co zrobić z takim fantem, próbować na tej samej sesji do skutku, czy może wylogować się i próbować za 15 minut?????? dziękuje za odpowiedz i pomoc bop bardzo zależy nam na tych biletach, ewentualnie czy jest może ktoś kto za opłata kupi takie bilety - czy przez internet czy tez na miejscu na ukrainie??? jeszcze raz dziękuje za pomoc!!!!!!
pozdrawiam!

chlorofil
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: chlorofil »

Jeśli po wypełnieniu danych karty, nie przekierowuje do strony Citibanku, proponuję sprawdzić najpierw czy 3D secure została aktywowana.

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: qyon »

Tomaszet pisze: tu pojawia się problem....załatwiłem sobie kartę kredytowa w bzwbk - z 3 d secure...
A włączyłeś opcję 3D secure na bzwbk24?

Tomaszet
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Tomaszet »

uff... :? nie wiem czemu ale nie miałem aktywowanego kanału internetowego, no i konsultanci wprowadzili w bład - mówiąc że aktywując kartę zadziała też 3dsecure, a teraz dopiero dopatrzyłem się że włącza się go osobno...
kupiłem razem z dziewczyną 4 bilety ( lwów -kijów, kijów -sewastopol ) i system po wybraniu miejsc i wbiciu niezbędnych danych nie przerzuca mnie do strony bzwbk tytko pokazuje komunikat :Нажміть тут для продовження.
Оплата невиконана. Замовлення анульоване,
co oznacza chyba ze maks można kupić 4 bilety dziennie, tak????czyli po pólnocy mogę próbować ponownie ???
a tak przy okazji - jeśli ma się pół dnia w Simferopolu - to jest co tam oglądać???
dziękuje za odpowiedz!!! :D

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Tomaszet pisze:co oznacza chyba ze maks można kupić 4 bilety dziennie, tak????czyli po pólnocy mogę próbować ponownie ???
Generalnie to można z tego co ja zauważyłem dokonać maksymalnie 2 transakcji. Po pólnocy blokada powinna zejść (ale kto ich tam wie? w koncu to ekvytok:))

Jeanemagne
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Jeanemagne »

Mam do Was pytanie. Zalozmy ze chce kupic bilety na pociag z Symferopola do Kijowa 4 wrzesnia odjazd o godznie 15:37 pociag 040П. Powiedzcie mi prosze 2 rzeczy : dlaczego miejsca w pociagu podzielone sa na dwie strony, czyzby naprawde przez srodek prowadzil korytarz a po obu stronach byly przedzialy ? I drugie pytanie : tylko czesc miejsc jest koloru zielonego a reszta jest szara, czy to znaczy ze sa one juz wykupione ? Bardzo prosze o odpowiedz

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Jeanemagne pisze:dlaczego miejsca w pociagu podzielone sa na dwie strony, czyzby naprawde przez srodek prowadzil korytarz a po obu stronach byly przedzialy ?
Bo pozostało tylko kilka miejsc typu "Plackarta"
Jeanemagne pisze:I drugie pytanie : tylko czesc miejsc jest koloru zielonego a reszta jest szara, czy to znaczy ze sa one juz wykupione ?
Miejsca zajęte.

slawek99
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: slawek99 »

Pozwólcie, że podepnę się pod temat. Podobnie jak wiele osób chcę kupić bilet przez e-kvytok ale nie mam karty z 3d secure. Pisałem już do kilku osób w tej sprawie na forum pw ale na razie nikt się nie odezwał. Może tutaj uda mi się kogoś znaleźć kto będzie tak miły i kupi mi bilet na 3 września z Lwowa do Symferopola dla dwóch osób.

Z góry dzięki i czekam na odpowiedź. Można pisać na pw lub maila: slawek99@poczta.fm. Zależy mi na czasie i nie chcę bawić się w specjalne wyrabianie karty. Pozdrawiam i czekam na dobrą duszyczkę :)

Basia Z.
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: Basia Z. »

Witam !

W zeszłym roku kupiłam 80 biletów (po 20 na każdy odcinek trasy, kupowałam bilety z 5 różnych kont) dla grupy bez żadnych problemów posiadając kartę VISA ELECTRON związaną z kontem INTELIGO.
W tym roku jak widzę są poważne schody.
Karta bankomatowa PKO BP (z chipem) również nie przechodzi.

Jako rezerwową mam ewentualnie kartę debetową MasterCard M-BANKU, należąca do kogoś z rodziny ale aby zakupić bilety muszę przelać na nią środki, pewnie dojdą do jutra.

Czy ktoś ma może doświadczenia z tą kartą ?

Mam pytanie czy jest istotne że posiadacz karty nazywa się inaczej niż właściciel konta na e-kvytok ?
Oraz czy właściciel karty musi mi zdradzić swoje hasło dostępu do konta bankowego ewentualnie PIN karty itd ?

Edit:
Kolejne pytania:

Musze zakupić w sumie 40 biletów (po 10 na trasy Lwów - Kijów, Kijów - Symferopol Symferopol - Odessa i Odessa-Lwów). Miejsca na razie są .

Jak wiadomo na 1 osobę mogę zakupić co najwyżej 4 bilety na daną trasę, w związku z czym założyłam 3 konta na nazwiska trzech osób (w tym mnie) które jadą.

Ale czytając forum postraszyliście mnie, czy jedna kartą mogę dokonać najwyżej 2 transakcje dziennie ?
Nie bardzo to rozumiem.
Musze dokonać w sumie 12 transakcji (3 konta x 4 trasy), w takim układzie wynika z tego, ze będę je robić przez tydzień.
A na dodatek osoba do której należy karta MasterCard też najprawdopodobniej wyjeżdża (gdzie indziej) i swoją kartę chciałaby zabrać.

Czy w czasie jednej transakcji mogę np. zakupić 4 bilety na całą trasę - to jest 4 Lwów-Kijów 4 Kijów-Symferopol, 4 Symferpol - Odessa i tak dalej ?

Po prostu załamuje mnie to.

Pozdrowienia

Basia

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Basia Z., Basiu! Litosci!
Przeczytaj wszystkie ostatnie posty....
albo... wejdz na strone: http://e-kvytok-pl.blogspot.com/
Sa tam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania (krok po kroku pokazane co wpisujesz, jakie "PINy"...
Karty mbanku nie przejda.

Jesli jestes z Krakowa, kupie Ci te bilety w kasie.

Basia Z.
Tytularny Radca
Tytularny Radca

pwlzeb pisze:Basia Z., Basiu! Litosci!
Sa tam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania (krok po kroku pokazane co wpisujesz, jakie "PINy"...

No to już nie wiem co robić :(

Przepraszam, musiałam się wygadać bo cholera mnie po prostu bierze.
Wszystko miałam już zaplanowane (jak w zeszłym roku) i nagle mi się to wszystko rozsypuje.

Nie jestem z Krakowa, jestem ze Śląska, ale biuro podróży dla którego organizuję wyjazd jest z Krakowa, myślę że bardzo chętnie skorzystam z pomocy, bo coś muszę zrobić.

Jestem nawet skłonna przyjechać po te bilety do Krakowa.

Reszta na pw.

Pozdrowienia

Basia

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

Pomozcie Basi, niestety jestem na Ua o dwa dni za dlugo...

pablooliver
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: pablooliver »

Witam! Mieszkam w Sc. Na Ukrainie będę od 07.09 do 20.09 jeśli mogę pomóc pisz na pw. Pozdrawiam

Basia Z.
Tytularny Radca
Tytularny Radca

pablooliver pisze:Witam! Mieszkam w Sc. Na Ukrainie będę od 07.09 do 20.09 jeśli mogę pomóc pisz na pw. Pozdrawiam
No niestety, ja potrzebuję bilety już na 13 i 14 sierpnia.

B.

kopaa
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: kopaa »

Witam, mam orgromną prośbe, nie rozumiem niestety ukraińskiego, czy możecie mi powiedzieć czy sa wolne miejsca plackartny badz kupe w pociagu reliacji symferopol -lwów na 15 sierpnia? Pozdrawiam:)

horacy
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: horacy »

kopaa, na 15 sierpnia zostały 2 najdroższe miejsca w poc. 256 o 17:50 za 733.01 hr każde.
Przez Kijów zostało trochę miejsc w kupe. Wyjazd 10:30 przyjazd po 4 rano do Kijowa.

colathg
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: colathg »

czy komuś udało się zakupić bilety przy użyciu normalnej karty kredytowej ? obojętnie jakiej byle innej niż te 3D Secure.

Awatar użytkownika
pwlzeb
Tajny Radca
Tajny Radca

colathg, W tym watku, kilkanascie razy padlo stwierdzenie, ze konieczna jest karta z 3D secure. Zreszta, przy wyborze platnosci wyraznie jest zaznaczone (MasterCard SecureCode lub Verified by Visa)!

colathg
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: colathg »

a jest ktoś z Krakowa z tą wymaganą karta 3D Secure chętny pomóc w zakupie ? Oczywiście dorzucam za fatygę :)

kamilopol
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kamilopol »

Również poszukuję kogoś z kartą 3D Secure w Krakowie. Może wspólny wypad na piwo i zakup biletów? Piwo dla posiadacza karty oczywiście za darmo :)

dragon_scale
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: dragon_scale »

Czy ktoś mógłby mi zarezerwować lub ułatwić zakup dwóch biletów Lwów-Kijów i Kijów-Lwów na którychś z wieczorno-nocnych pociągów?Chodziłoby o czwartek/piątek lub piątek/sobotę w przyszłym tygodniu. Bowiem nie wiem jak na razie co zrobić w tej kwestii i czy mam szansę dostać bileciki :P

chlorofil
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: chlorofil »

Dragon, w tym czasie jesteś w stanie spokojnie uzyskać taką kartę w BZWBK lub Citi. Pozdr.

dragon_scale
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: dragon_scale »

Dla jednego wyjazdu, bo chwilowo większych na wschód nie planuje, nie myślało mi się zakładać karty w banku, w którym nawiasem mówiąc nie chciałbym być. Wiem, że to proste jednak w takim razie pozostaje mi poradzić sobie samemu. Obsługa tego portalu wcale nie jest taka łatwa bowiem oprócz wskazań możliwych pociągów nie wiem jak dalej ruszyć z jakąkolwiek machinacją. A tutaj pomocy do tej pory nie uzyskałem. Ani porady, ani pomocy bezpośredniej. No chyba, że te krótkie odpowiedzi traktujące mnie z góry jako laika i dosyć oschłe w formie :P no ale dzięki

Shinzon
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: Shinzon »

dragon_scale pisze:Dla jednego wyjazdu, bo chwilowo większych na wschód nie planuje, nie myślało mi się zakładać karty w banku, w którym nawiasem mówiąc nie chciałbym być. Wiem, że to proste jednak w takim razie pozostaje mi poradzić sobie samemu. Obsługa tego portalu wcale nie jest taka łatwa bowiem oprócz wskazań możliwych pociągów nie wiem jak dalej ruszyć z jakąkolwiek machinacją. A tutaj pomocy do tej pory nie uzyskałem. Ani porady, ani pomocy bezpośredniej. No chyba, że te krótkie odpowiedzi traktujące mnie z góry jako laika i dosyć oschłe w formie :P no ale dzięki

Witam,

W tym poście na stronie wcześniej jest link do obsługi e-kvytok
pwlzeb pisze:Basia Z., Basiu! Litosci!

Absentem laedit, qui cum ebrio litigat

ODPOWIEDZ