Studencki Klub Turystyczny

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
ma25
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Studencki Klub Turystyczny

Post autor: ma25 » pn 27 lip, 2009 17:20

Bardzo proszę o informację na temat wyjazdów z SKT przy SGH Warszawa. Czy ktoś z nimi wyjeżdżał na Krym albo zna kogoś kto wyjeżdżał i mógłby sie podzielić doświadczeniami?

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg » śr 29 lip, 2009 22:07

Ja spotkałem studentów z SKT w pociagu. Przy kawie nie siedzieli ;)

Weber
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Weber » czw 30 lip, 2009 00:01

Witaj!

Ja jeździłem na Krym z SKT w tamtym roku. Program pobytu, zdjęcia kwater i inne informacje znalazłem na stronie. Obie przewidziane wycieczki odbyły się. Jeżeli zebrała się grupa na dodatkową, organizowana była i dodatkowa. W drodze powrotnej - z konieczności szybkie, ale jednak - zwiedzanie Lwowa.

Jeżeli chodzi o samą Eupatorię, wybór jest moim zdaniem trafiony. Morze z piaszczystymi plażami, jezioro z kąpielami błotnymi, jest gdzie potańczyć, jest gdzie zjeść. Pogoda gwarantowana.

Wiele pewnie zależy od grupy. Ale to już tak jak wszędzie... Moja była bardzo udana:) Tak samo jak cały wyjazd. Nie traktuj tego jako reklamy. Po prostu nie mam czego im zarzucić - otrzymałem towar zgodny z opisem.

Pozdrawiam.

Lemonk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Lemonk » pt 06 lip, 2012 14:34

Witajcie! Chcę odświeżyć wątek, zastanawiamy się w kilka osób właśnie nad wyjazdem na Krym z SKT, ktoś bywał? Podobno Krym jest cudny a do tego ceny na wschodzie trochę dla studenta lepiej się prezentują. Będę super wdzięczny za jakieś może świeże opinie.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » pt 06 lip, 2012 20:34

Moja opinia jest taka : jedź samemu będzie najtaniej !!!
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Lemonk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Lemonk » sob 07 lip, 2012 11:38

No na to raczej nie mam szansy, samemu się nie wybierzemy i dlatego szukamy info o tych wyjazdach z SKT :-))

Kshyhu
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kshyhu » sob 07 lip, 2012 17:19

No ale jeśli jest Was kilka osób, to w czym jest przeszkoda, żeby się dogadać i pojechać samemu? :)
"Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
poglądów, bez podawania przyczyny".

skklub
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: skklub » ndz 08 lip, 2012 23:21

Witam,

Nie znam tego biura bo zawsze na Krym jeżdżę sam. Lemonk masz rację Krym jest super. Jest co zobaczyć, pobawić się i jest gdzie poleżeć na plaży. Jeżeli chodzi o ceny to możesz się zawieźć. Krym i Ukraina była tania kilka lat temu, teraz relacje cenowe się odwróciły i napewno nie jest taniej niż u nas. Rosjanie twierdzą, że im się nie opłaca jechać na Krym bo za podobne pieniądze lecą do Egiptu.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku na Krymie

Lemonk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Lemonk » pn 09 lip, 2012 15:35

Dzięki za info. No tak, wiem, że nie jest już na miejscu tak tanio jak kiedyś było "na wschodzie", ale jednak wolę jechać tam niż do tego np. wspomnianego Egiptu :) Wszyscy którzy byli bardzo chwalą Krym, w necie poszukałem info o SKT i przejrzałem ich facebooka, wygląda na to, że ogrom studentów był, także chyba nie będę kombinował i spróbujemy tam uderzyć. Mam nadzieję, że wycieczka okaże się superowa :) dzięki za zachętę :)

ODPOWIEDZ