Strona 1 z 1

Studencki Klub Turystyczny

: pn 27 lip, 2009 17:20
autor: ma25
Bardzo proszę o informację na temat wyjazdów z SKT przy SGH Warszawa. Czy ktoś z nimi wyjeżdżał na Krym albo zna kogoś kto wyjeżdżał i mógłby sie podzielić doświadczeniami?

: śr 29 lip, 2009 22:07
autor: grabarz_tg
Ja spotkałem studentów z SKT w pociagu. Przy kawie nie siedzieli ;)

: czw 30 lip, 2009 00:01
autor: Weber
Witaj!

Ja jeździłem na Krym z SKT w tamtym roku. Program pobytu, zdjęcia kwater i inne informacje znalazłem na stronie. Obie przewidziane wycieczki odbyły się. Jeżeli zebrała się grupa na dodatkową, organizowana była i dodatkowa. W drodze powrotnej - z konieczności szybkie, ale jednak - zwiedzanie Lwowa.

Jeżeli chodzi o samą Eupatorię, wybór jest moim zdaniem trafiony. Morze z piaszczystymi plażami, jezioro z kąpielami błotnymi, jest gdzie potańczyć, jest gdzie zjeść. Pogoda gwarantowana.

Wiele pewnie zależy od grupy. Ale to już tak jak wszędzie... Moja była bardzo udana:) Tak samo jak cały wyjazd. Nie traktuj tego jako reklamy. Po prostu nie mam czego im zarzucić - otrzymałem towar zgodny z opisem.

Pozdrawiam.

: pt 06 lip, 2012 14:34
autor: Lemonk
Witajcie! Chcę odświeżyć wątek, zastanawiamy się w kilka osób właśnie nad wyjazdem na Krym z SKT, ktoś bywał? Podobno Krym jest cudny a do tego ceny na wschodzie trochę dla studenta lepiej się prezentują. Będę super wdzięczny za jakieś może świeże opinie.

: pt 06 lip, 2012 20:34
autor: roberT/TANAIS
Moja opinia jest taka : jedź samemu będzie najtaniej !!!

: sob 07 lip, 2012 11:38
autor: Lemonk
No na to raczej nie mam szansy, samemu się nie wybierzemy i dlatego szukamy info o tych wyjazdach z SKT :-))

: sob 07 lip, 2012 17:19
autor: Kshyhu
No ale jeśli jest Was kilka osób, to w czym jest przeszkoda, żeby się dogadać i pojechać samemu? :)

: ndz 08 lip, 2012 23:21
autor: skklub
Witam,

Nie znam tego biura bo zawsze na Krym jeżdżę sam. Lemonk masz rację Krym jest super. Jest co zobaczyć, pobawić się i jest gdzie poleżeć na plaży. Jeżeli chodzi o ceny to możesz się zawieźć. Krym i Ukraina była tania kilka lat temu, teraz relacje cenowe się odwróciły i napewno nie jest taniej niż u nas. Rosjanie twierdzą, że im się nie opłaca jechać na Krym bo za podobne pieniądze lecą do Egiptu.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku na Krymie

: pn 09 lip, 2012 15:35
autor: Lemonk
Dzięki za info. No tak, wiem, że nie jest już na miejscu tak tanio jak kiedyś było "na wschodzie", ale jednak wolę jechać tam niż do tego np. wspomnianego Egiptu :) Wszyscy którzy byli bardzo chwalą Krym, w necie poszukałem info o SKT i przejrzałem ich facebooka, wygląda na to, że ogrom studentów był, także chyba nie będę kombinował i spróbujemy tam uderzyć. Mam nadzieję, że wycieczka okaże się superowa :) dzięki za zachętę :)