Pociągi międzynarodowe ze Lwowa - rozkład, ceny biletów ?

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
Polbos
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Pocię…gi mię™dzynarodowe ze Lwowa - rozkł‚ad, ceny biletów ?

Post autor: Polbos »

Może ktoś z Was orientuje się w cenach biletów na pociągi międzynarodowe ze Lwowa w kierunku południowym. Głównie interesuje mnie Bukareszt i Burgas, bo gdzieś wyczytałem, że w tych kierunkach jeżdzą bezpośrednie składy. Tylko niestety nigdzie nie ma cen.
Byłbym wdzięczny za jakieś informacje
Ostatnio zmieniony ndz 09 maja, 2010 15:45 przez Polbos, łącznie zmieniany 1 raz.
tuliusz1971
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: tuliusz1971 »

Nie wiem jak na południe,ale podaję Lwów-Moskwa-381,18 hrywien (jechałem 31.01.b.r.).
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Nie posiadam aktualnych cen a jedynie te z 2008 r. Musisz do nich doliczyć około 20 -25 %.

Lwów - Sofia .......... 566 hrw ,
- Bukareszt .... 353 hrw ,
- N. Sad ......... 531 hrw ,
- Budapeszt .... 274 hrw ,
- Wiedeń ........ 632 hrw ,
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

Ciekawy wątek. Podbijam temat zna ktoś ceny "ciekawych" polaczen z Lwowa?
szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: szaman »

roberT/TANAIS pisze:Nie posiadam aktualnych cen a jedynie te z 2008 r. Musisz do nich doliczyć około 20 -25 %.

Napisz proszę coś więcej o tych połączeniach. Próbuję ich wyszukać na stronie uz ale nie mogę nic znaleźć. Jak się piszę Bukareszt po ukraińsku? Bo głównie o to połączenie mi chodzi
Пиймо друзі грай музико Нам вже все одно!
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

1 - 668 безпересадочний вагон ЛЬВІВ - СОФІЯ 12.12.09-12.06.10 по 6, 1, 4 dn. tyg
to połączenie jedzie przez Bukareszt - бухарест-норд !!! .
Jest również połączenie z Kijowa ale musisz wsiadać albo w Tarnopolu albo w Czerniowcach.

2 - 7 безпересадочний вагон ЛЬВІВ БРАТИСЛАВА 15.12.09-10.12.10 по 5, 2 днях тижня 10.26 5.27

3- 15 безпересадочний вагон ("tиcca" ) МОСКВА БЄЛГРАД цілий рік щоденно 20.52 21.20 20.36 ; ten wagon jedzie przez Nowy Sad.

4- 15 безпересадочний вагон ("tиcca" ) МОСКВА БУДАПЕШТ цілий рік щоденно 20.52 21.20 11.17

5- 15 безпересадочний вагон ("tиcca" ) МОСКВА ЗАГРЕБ цілий рік по 4, 6 днях тижня 20.52

6- 15 безпересадочний вагон ("tиcca" ) МОСКВА ВЕНЕЦІЯ цілий рік по понеділках 20.52 21.20 7.16

7- 108 безпересадочний вагон ОДЕСА ПРАГА по вівторках, четвергах, суботах, неділях; 15.04 прям.змін.маршр.до ст.жмеринка, відпр. 9:48 5.57 7.19 6.51
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez roberT/TANAIS, łącznie zmieniany 1 raz.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Nie mogę znaleźć na e-kvytok tych połączeń:/
Chodzi mi głownie o Lwów Bukareszt jak kursuje latem odjazd/przyjazd i cena
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

szaman, musisz uzbroić się w cierpliwość. Na okres wakacyjny uruchamiane są sezonowe połączenia - będzie również możliwość bezpośredniego dojazdu np. do Warny czy Burgas ( Bułgaria ) ale i tak wszystkie będą jechać przez Bukareszt. W maju powinien być już znany kompletny rozkład letni.
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: Martus ze Lwowa »

roberT/TANAIS pisze:Nie posiadam aktualnych cen a jedynie te z 2008 r. Musisz do nich doliczyć około 20 -25 %.

Teraz ceny 2 razy wyzsze :)
adi_dca
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: adi_dca »

2 razy wyższe? To połączenie np. do Sofii kosztuje ponad 400zł to już samolotem za taką cenę tam dotrę.
Jak będziecie mieć jakieś info o tych rozkładach wakacyjnych do Burgas i aktualne ceny tych połączeń międzynarodowych to napiszcie
szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Martus ze Lwowa pisze:

To Twoja opinia czy pewna informacja?
szaman
Radca Stanu
Radca Stanu

Mamy maj. Czy już coś wiadomo co do pociągów międzynarodowych?
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Otrzymałem aktualne ceny :

Lwów - Sofia: 470 PLN
Lwów - Bukareszt: 315 PLN
Lwów - Wiedeń: 600 PLN
Lwów - Budapeszt: 260 PLN

W cenie wszelkie opłaty, w tym miejscówka i dowóz na dowolny adres we
Lwowie. Płatne z góry na polskie konto.
Dzieci do lat 4 bez oddzielnego miejsca jadą bezpłatnie

ps . Zakup przez pośrednika. Czekam jeszcze na ceny bez pomocy zakupu :)
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
micaj
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: micaj »

szaman pisze:
Martus ze Lwowa pisze:

To Twoja opinia czy pewna informacja?

Trasa Odessa Warszawa to ok 900hr. Więc stąd można wnieść, że i te kosztują więcej, kwestia kilometrów.
Awatar użytkownika
magyar87
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: magyar87 »

Witam wszystkich podróżników, jestem totalnym laikiem, nieznającym j. rosyjskiego za namową kolegów wybieram się wraz z nimi do Mongolii, by tam dotrzeć potrzebujemy biletów z Moskwy do Ułan Ude oraz z Irkucka do Moskwy, i tu pojawia się moje pytanie, czy na dworcu we Lwowie mogę zakupić oba te bilety na konkretną datę [Moskwa>UU (19.07); Irkuck>Moskwa (5.08)]? Będę wdzięczny za wszelkie informacje, chcę obejść się bez biur podróży czy innych pośredników. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
You have to consider the possibility that God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

magyar87, nie chciałbym Ciebie straszyć ale nie kupisz . Poza tym chcecie jechać w wysokim sezonie gdzie cała Rosja , Ukraina i Polonia jedzie na wschód. Bilety możesz zarezerwować na portalu rosyjskiej Żd . Oczywiście będzie prowizja za rezerwację. Swoją drogą może pogadaj z Arturingą , który załatwia bilety. Jak pamiętam w jednej z opcji pobiera tylko po 30 pln od biletu . ALe to sam musisz już sprawdzić u źródła.
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
magyar87
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Dzięki za szybką odpowiedź :] Zdecydowaliśmy wraz kumplami jednak na pośredników na trasie Moskwa>Ułan Ude; Irkuck>Moskwa, więc do Moskwy będziemy dostawać się na własną rękę, prawdopodobnie z Lwowa, ciekawe czy będzie problem by się do stolicy FR dostać skoro to szczyt sezonu a na razie nie mamy planów rezerwować biletów Lwów>Moskwa, czy ma ktoś doświadczenie, że na miejscu nie udało się kupić biletu?
You have to consider the possibility that God does not like you. He never wanted you. In all probability, he hates you.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Można na 45 dni wcześniej pojechać do Lwowa i kupić bilety. Wyjdzie bez prowizji tylko złożycie się na bilety tam/powrót dla delikwenta który pojedzie do Lwowa. Można też popróbować poprzez słynny e-kwitok. ALe koniecznie wcześniej , bo można obudzić się z ręką w nocniku.
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
magyar87
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Czyli moje obawy są uzasadnione :] fakt lepiej na zimne dmuchać niż się stresować, że nam pociąg z Moskwy ucieknie, a wtedy po zabawie i kasa w błoto :( Pewnie kogoś tam wyślemy, a raczej pewnie mnie tam wyślą :p, a tak na marginesie jak tam z angielskim kasjerek/rów w kasie międzynarodowej we Lwowie, powinienem sobie po rosyjsku wszystko przygotować na wszelki wypadek?
Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 »

We Lwowie to przegotuj sobie po ukraińsku :P
PS: zapewne całkiem dobrze zrozumieją po Polsku :D
Były Polarnik na Polskiej Stacji Polarnej "Hornsund"
Teraz programista na swoim
Fuji GSW, Pentax 67, Nikon F4, FM2, D3, D3200 FS + cała szklarnia
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

magyar87, jak jedziesz na wschód to bardzo proszę zapomnij o angielskim. Szybko uczymy się cyrylicy i podstaw rosyjskiego. To że kupujesz bilety na pociąg międzynarodowy niczego nie zminia :)
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
jajeś
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: jajeś »

MorgothV8 pisze:PS: zapewne całkiem dobrze zrozumieją po Polsku :D
jak będą chcieli :D
a co do języków przydatny "migowy" i kawałek kartki jak nie znasz rosyjskiego
sakul
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: sakul »

Hej,

a o której odjeżdza ten pociąg do Bukaresztu ze Lwowa chce 10 grudnia ze lwowa jechac...
lukas
stelmach33
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: stelmach33 »

www.poezda.net nie znalazł połączen na ten dzien! :?
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Jeżeli kogoś zainteresuje to cena za przejazd :
Lwów - Sofia ( cupe ) - 920 hrw.
pozdrawiam robert

trzeci
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: trzeci »

bardzo interesuje mnie cena pociągu ze Lwowa do Łodzi a jakoś nigdzie nie mogę tej ceny znaleźć... pomoże ktoś? pozdrawiam
djds
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: djds »

Ale z Łodzi chyba nie ma bezpośredniego połączenia (tylko przez Kraków). Proponuję zadzwonić na informację PKP Intercity. Ceny biletów na trasie Łódź - Kraków pokazuje wyszukiwarka połączeń PKP.
Poszukuję forumowiczów ze Śląska w celu stworzenia regionalnego oddziału forum
trzeci
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: trzeci »

djds pisze:Ale z Łodzi chyba nie ma bezpośredniego połączenia (tylko przez Kraków). Proponuję zadzwonić na informację PKP Intercity. Ceny biletów na trasie Łódź - Kraków pokazuje wyszukiwarka połączeń PKP.
w sumie najprostsze rozwiązanie dowiedzieć się u źródła ;)
Tak zrobiłem i rzeczywiście nie ma takiego pociągu. Jakby to komuś miało pomóc to Pani powiedziała, że jedyny bezpośredni pociąg ze Lwowa "w głąb" Polski to właśnie ten do Krakowa. Aktualna cena biletu zakupionego u nas w kraju na kurs Lwów - Kraków to 130 zł.
Shinzon
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: Shinzon »

Pani chyba nie ma wszystkich informacji albo podała tylko te które uruchamia PKP InterCity ze Lwowa kursuje pociąg do Wrocławia:
поїзд 35 Львів Вроцлав щоденно з 12.12.10 23.59 11.17
i do Berlina przez Warszawę, Poznań:
поїзд 134 безпересадочний вагон Львів Берлін 17.12.10-27.05.11; 7.10.11-9.12.11 по п"ятницях 1.08 8.52
do Wrocławia z Kijowa:
поїзд 51К Київ Вроцлав з 23/03/11 щоденно 6.15 7.19 21.25
Do Pragi przez Kraków, Oświęcim, Zebrzydowice:
поїзд 108 безпересадочний вагон Одеса Прага з 10.12.2010 по четвергах, п"ятницях 5.52 7.19 7.33
Ostatnio zmieniony sob 02 lip, 2011 17:53 przez Shinzon, łącznie zmieniany 1 raz.
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

trzeci pisze:bardzo interesuje mnie cena pociągu ze Lwowa do Łodzi a jakoś nigdzie nie mogę tej ceny znaleźć... pomoże ktoś? pozdrawiam
Nie ma takiego bezpośredniego pociągu, ale co drugi dzień jedzie bezpośredni autobus Lwów-Łódź. Z Dw. Stryjskiego odjeżdża o 18.40, a cena biletu w zeszłym tygodniu wynosiła ok. 380 UAH
ODPOWIEDZ