kolejki na przejściach

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
bartosz4
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

kolejki na przejściach

Post autor: bartosz4 » czw 29 sie, 2019 15:08

W Krościenku bez kolejki, ale i tak musi im zejść 20 minut. Ale co innego: na szlabanie wyjazdowym mówi mi, że brak jakieś pieczątki. A co to, ja je sobie wstawiam czy co. Musiałem z powrotem do celnika. A ten jakoś zdziwiony nie był. Jakieś żarty...

jano0244
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

kolejki na przejściach

Post autor: jano0244 » sob 07 wrz, 2019 17:03

1 września ok. godz. 08:00 wjazd na UA kursowym autobusem relacji Gdynia-Kijów na przejście Dołhobyczów-Uhryniv - kilka aut osobowych, zero innych autokarow. Szło niemrawo, choć niby nic się nie działo. Czas pokonania całości granicy ok. 2 godz.
5 września ok. 01:30 wyjazd z UA tym samym przewoźnikiem przejściem Ruska Rawa - Hrebenne. Niezbyt duża kolejka aut osobowych, przed nami chyba 2 inne autokary. Czas pokonania całości granicy ponad 6 godz. !!! Po polskiej stronie gruntowna kontrola pasażerów i bagaży. Byliśmy jedynymi Polakami na pokładzie. Trzech obywateli UA nie wjechało do PL. Grzeczny funkcjonariusz SG poprowadził ich z bagażami w nieznane miejsce i tyle ich widzieliśmy.

ODPOWIEDZ