Oczakiv/Czernomorka Czy ktoś korzystał z tej oferty?

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
wybit
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Oczakiv/Czernomorka Czy ktoł› korzystał‚ z tej oferty?

Post autor: wybit »

Witam!
Jestem nowy na tym forum i proszę o pomoc!
Chciałbym wyjechać na Ukrainę w najbliższe wakacje (lipec 2011) z całą rodziną 2+2, nad Morze Czarne. Znalazłem w necie ofertę noclegów u Państwa Manuela i Joanny z Poznania.
Mam pytanie - czy ktoś korzystał z gościnności tych Państwa i czy jest to pewna oferta? Szukałem w necie opinii o tych noclegach ale nigdzie ani śladu, stąd moja podejrzliwość.
Z góry dziękuję za pomoc i info.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony pt 14 sty, 2011 12:16 przez wybit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

wybit, jeżeli szukasz opinii to powinieneś chociaż podać link do oferty !!! Osobiście domyślam się o co Tobie chodzi. Proszę o konkrety.

ps. Jeżeli chodzi o www.morzeczarne.pl - to ok a oferta jest jak najbardziej korzystna.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

wybit
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Chyba nie mogę™ zamieł›cię‡ linka

Wczoraj napisałem podobne pytanie z linkiem, ale dziś zostało to chyba zablokowane bo zniknęło. Domyślam się, że chodzi o punkt regulaminu, że nie wolno zamieszczać linków do stron komercyjnych (ta stronka chyba taka jest), więc powtórzyłem pytanie bez linka.
> Bardzo łatwo znależć tę stronę.
Moje pytanie jest skierowane raczej do osób, które korzystały z oferty i znają zarówno oferentów jak i samą bazę noclegową.

PS. Ta oferta, którą podałeś również mnie interesowała, ale niestety nie ma już terminów na lipiec. Jest w zupełności sprawdzona bo pełno o niej opinii w necie. A o "Manuelu" NIC!!!

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

wydaje mi sie ze jak nie tam w czarnomorce to wogole w oczakowie znajdziesz duzo mozliwosci na tanie noclegi- tam prawie w kazdym domu wynajmuja kwatery- o zroznicowanych cenach i standardzie. A turystow nie ma zbyt wielu bo wszytsko wali na krym...

polecam wycieczke na kinburnska kose...
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

wybit
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Dzię™ki!

Jazda w ciemno raczej nie wchodzi w rachubę. Od wczoraj znalazłem jeszcze dwie rodziny, które chciałyby pojechać, tak że będzie nas 12 osób, w tym 6 dzieciaków. Potrzebuję info o czymś sprawdzonym.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ