Lublin/Kowel/Łuck

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
koluszek
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Lublin/Kowel/łuck

Post autor: koluszek »

Witam, planuje podróż do tego lub tego miasta samochodem. Nie bedzie to długa podroz- 2-3 dni. Czy moglibyscie polecić jakieś noclegi w tych miastach? Które jest bardziej atrakcyjne i bliżej Lublina. Fajnie, jakbym dostała noclegi tam, gdzie mówią po polsku. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

http://eastbooking.ua/town/luck - bardzo proszę tu znajdziesz namiary z których korzystałem.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
micaj
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: micaj »

Jeżeli chodzi o Lublin, oferuję darmowe noclegi. Do tego po polsku. :)
Małgorzata02
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Małgorzata02 »

micaj,
Witam,
Mam pytanie, znasz może jakieś namiary na busy z Lublina do Lwowa? Na dworcu powiedziano mi, że jest jeden autobus po południu a ja chciałabym wyjechać z Lublina rano.
Awatar użytkownika
micaj
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: micaj »

Pierwszy bodajże o 11, drugi o 13:30. Cena to 45 zł w Kasie Międzynarodowej, a u kierowcy 40 zł. Jednak Kasa daje Ci pierwszeństwo miejscówki, czego oczekiwanie na bilet u kierowcy nie daje.

GG PKS Kasy Międzynarodowe w Lublinie: 9594935; GG włączone w godzinach pracy, od 9 do 17.

Może jedź na przesiadki? Złap busa do Przemyśla i stamtąd, granicą na piechotę, do Lwowa?
Małgorzata02
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Dzięki za podpowiedź ale w między czasie "wyczaiłam" :) połączenie z Tomaszowa Lubelskiego, jest autobus o 6.35 do Lwowa (jeszcze sprawdzę). Także nie ma co "gnać" aż do Przemyśla. Może i Tobie się przyda takie połączenie z Lublina. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
antarex
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: antarex »

Małgorzata02 pisze:Dzięki za podpowiedź ale w między czasie "wyczaiłam" :) połączenie z Tomaszowa Lubelskiego, jest autobus o 6.35 do Lwowa (jeszcze sprawdzę). Także nie ma co "gnać" aż do Przemyśla. Może i Tobie się przyda takie połączenie z Lublina. Pozdrawiam
Jak wynika z rozkładu:

http://www.tomaszow-lubelski.pl/miasto/rozklad.html

ten autobus kursuje tylko w czwartki, soboty i w niedziele. Tel. na dworzec PKS w Tomaszowie Lubelskim: tel. (0-84) 664 34 94
Małgorzata02
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Dzięki serdeczne. Siedze na tym forum już od stycznia dużo się dowiedziałm, łącznie z przepisem na płow :) i stroną banku centralnego Ukrainy, a do Lwowa ni jak dojechać nie mogę :) ale dam radę , mam jeszcze czas do sierpnia :) A za link dziękuje bo oczywiście nie znalazłam. Pozdrawiam Małgorzata (styczniowa klientka :)
ODPOWIEDZ