Gdzie zatrzymać się we Lwowie

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
tourist19
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Gdzie zatrzymaę‡ się™ we Lwowie

Post autor: tourist19 »

Tydzień temu spędziłem 2 dni poszukiwania odpowiedniego opcję wyszukiwania tanich hoteli we Lwowie. W końcu znalazłem dobre możliwości w jednym miejscu - jeden w centrum otwarte tylko po remoncie natychmiast po teatru do 250 UAH za pokój (hotel Lwów - tzw), a drugi w odległości 500 metrów na wszystkie zabytkowe, drewniane. Bardzo fajna, pokój 300 UAH. kosztów. Called Herald zalecane. Strona na której znaleziono - Hotele na Ukrainie, w ten link - http://oteli.net.ua/index.php?obl_id=1& ... tars_hotel
Małgorzata02
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: Małgorzata02 »

Mam pytanie, znalazłam gdzieś na forum informacje o noclegach w Domu Studenta blisko dworca kolejowego we Lwowie. Czy dotyczy to tylko studentów czy wszystkich turystów bez wzgledu na wiek? Czy można tam uderzać z "przysłowiowego buta" :) czy raczej jest zapchany (mam na myśli drugą połowę sierpnia). Jeśli ktoś nocował i coś może powiedzieć na temat tego noclegu to z góry dziekuję.
miete
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: miete »

apartamenty we Lwowie 150 do 500 UAH za noc. Poszukaj tutaj - http://miete.com.ua/Lvov
chlorofil
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: chlorofil »

Jeśli hostel, niezłe warunki i lokalizację ma CS Hostel.
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Ja polecam Lemberg Hostel, Horwatśka 3. Lokalizacja w klimatycznej, starej kamienicy, miła obsługa (mówiąca też po polsku), a ceny zaczynają się od ok. 20 złotych, w co wliczone jest śniadanie
dyzieq
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: dyzieq »

ja spałem w hotelu Lwów... ktoś kto mieszkał w akademiku nie powinien być zawiedziony klimatem. Cena za 2 osobowy pokój 200 hrywien. Łazienka i ubikacja na korytarzu...
za 100 hrywien można mieć miejsce w 16-osobowym pokoju w hostelu przy Prospekcie Swobody...
Awatar użytkownika
Martus ze Lwowa
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Kontakt:

Post autor: Martus ze Lwowa »

Hostele: Na Kurmanowicza (5 km od centrum, tanio), Hostel Del Pozitiff (w centrum), hostel Wojaż (obok dworca)
ODPOWIEDZ