Euro 2012 Ukraina - wszelkie sprawy dotyczące tematu .

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
fx25
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: fx25 » wt 05 cze, 2012 14:16

n____ pisze:Sprzedam 2 bilety na mecz Anglia - Francja, kategoria 1, cena 500 zł.

Kategoria najwyższa. Na mecz nie jadę, a szkoda, żeby bilety się po prostu zmarnowały. Sprzedaję bardzo tanio, okazja. Normalnie cena jednego to 480 zł.

Tel. 508 111 142
hehe to nieźle wtopiłeś, ja zdążyłem sprzedać za pośrednictwem UEFA - straciłem tylko 40EUR.

Awatar użytkownika
Parparim
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Parparim » śr 06 cze, 2012 15:58

Nowa informacja z kategorii "Ponoć we Lwowie".

Kierowcy polskich busów wracających ze Lwowa informują, że w trakcie meczów możliwy będzie dojazd jedynie do jakiegoś ronda (?) i dalej ani rusz. Potem wszystkie pojazdy zostaną skierowane na jakiś megaparking, skąd kibice będą dowożeni i odwożeni bezpłatnie pod sam stadion. Prawdopodobnie do centrum też, tylko niekoniecznie za darmochę.

Kto wie, co to za rondo i w ogóle czy to, co napisałem jest prawdą? 8) . Wiem to od jednego z przewoźników przemyskich, do którego rano dzwoniłem.

BTW. Jeśli ktoś będzie chciał szybko wrócić po meczu do Polski (Lublin, Przemyśl) po meczu Dania-Portugalia 13.06 i ma wolne dwa miejsca, to chętnie się zabiorę w zamian za partycypowanie w kosztach benzyny czy jakoś tak do dogadania cenowego. :roll:
...

n____
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: n____ » śr 06 cze, 2012 17:20

Dwa bilety na mecz Anglia - Francja kategoria 1, sprzedam oba za 400 zł.

Tel. 508 111 142

CzarekMończyk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: CzarekMończyk » śr 06 cze, 2012 17:46

Witam,
Mam parę pytań do osób, które znają trochę Kijów. Otóż, będę w poniedziałek w Kijowie (mecz). W związku z tym, że dość późno szukaliśmy noclegu, a ceny były kosmiczne, naszym miejscem pobytowym będzie Lwów. Teraz do sedna. Przyjeżdżamy w poniedziałek, prawdopodobnie przed południem. Czy istnieje możliwość wzięcia gdzieś prysznica (oczywiście myślę, że za opłatą). Kolejne pytanie, gdzie polecacie zostawić walizy/torby? Dworzec kolejowy, czy ma ktoś inny pomysł? Chcemy po meczu w nocy wyruszyć do Lwowa. Czy będzie problem z dostaniem biletów na nocne pociągi? A może ktoś poleci alternatywny transport?

Alexander_K
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Alexander_K » śr 06 cze, 2012 21:30

CzarekMończyk pisze:Witam,
Mam parę pytań do osób, które znają trochę Kijów. Otóż, będę w poniedziałek w Kijowie (mecz). W związku z tym, że dość późno szukaliśmy noclegu, a ceny były kosmiczne, naszym miejscem pobytowym będzie Lwów. Teraz do sedna. Przyjeżdżamy w poniedziałek, prawdopodobnie przed południem. Czy istnieje możliwość wzięcia gdzieś prysznica (oczywiście myślę, że za opłatą).

Kolejne pytanie, gdzie polecacie zostawić walizy/torby? Dworzec kolejowy, czy ma ktoś inny pomysł? Chcemy po meczu w nocy wyruszyć do Lwowa. Czy będzie problem z dostaniem biletów na nocne pociągi? A może ktoś poleci alternatywny transport?
Tuż na dworcach jest taka opcja. Nie wiem dokładnie gdzie to jest na dworcu kijowskim, ale zawsze jest. Chociaż warunki do tego są chyba fatalnie...

CzarekMończyk pisze:Kolejne pytanie, gdzie polecacie zostawić walizy/torby? Dworzec kolejowy, czy ma ktoś inny pomysł?
No tak, na dworcu.

CzarekMończyk pisze:Chcemy po meczu w nocy wyruszyć do Lwowa. Czy będzie problem z dostaniem biletów na nocne pociągi?
No inaczej się nie da. A więc spróbujcie kupić bilet powrotny przez internet. Może być e-kvytok, jak tu ktoś polecał.
CzarekMończyk pisze:A może ktoś poleci alternatywny transport?
Hyundai Obrazek
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Awatar użytkownika
OLI
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: OLI » śr 06 cze, 2012 23:44

Kolejne pytanie, gdzie polecacie zostawić walizy/torby? Dworzec kolejowy, czy ma ktoś inny pomysł? Chcemy po meczu w nocy wyruszyć do Lwowa. Czy będzie problem z dostaniem biletów na nocne pociągi? A może ktoś poleci alternatywny transport?
Torby spokojnie można na dworcu zostawić, całodobowo-10 uah.

Hmm,jeśli dot ej pory nie macie biletów na pociąg może być ciężko z kupnem w kasie,bądź co bądź jest to już sezon, a do tego jeszcze euro.

Awatar użytkownika
Zibi_UD
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: Zibi_UD » czw 07 cze, 2012 12:34

Panowie, jeżeli chodzi o przejścia graniczne, to wszystko jest usprawnione specjalnie na EURO2012, a konkretniej są przygotowane specjalnie na tą okoliczność zielone pasy z przeznaczeniem tylko dla kibiców, gdzie służby polskie i ukraińskie będą razem odprawiać podróżnych przy jednym okienku, dlatego wszystko będzie szło szybko i sprawnie.

Jeżeli chodzi o samo przejście w Krościenku, to rzeczywiście zaraz za granicą jest trochę dziur, których co dziwne nie połatali w tym roku, bo wcześniej co roku były jakieś drobne naprawy, ale może jeszcze coś ruszy. Dalej od Chyrowa przez Sambor do Lwowa jest naprawiona droga, którą jeszcze cały czas robią, także tam można już spokojnie przydusić.

Generalnie, nie zależnie od tego, które przejście wybierzecie, to można liczyć się z tym, że nie będziecie długo stali w kolejce, bo tak jak pisałem wszystko było już ćwiczone setki razy, dlatego wspólna odprawa powinna przebiegać szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.

P.S - artykuł SG - warto przeczytać:

http://www.bieszczadzki.strazgraniczna. ... t12=1#art1

CZAS OCZEKIWANIA NA PASACH EURO 2012:

http://www.przemysl.ic.gov.pl/index.php ... 41&lang=pl

mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi » czw 07 cze, 2012 12:58

Czy istnieje możliwość wzięcia gdzieś prysznica (oczywiście myślę, że za opłatą).
We Lwowie na dworcu z pewnością tak. Opłata drobna, warunki bardzo ok. Korzystałam. Można nawet sobie coś uprasować (jest deska i żelazko) :wink:

Paweł Z.
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: Paweł Z. » czw 07 cze, 2012 14:42

mi pisze:
Czy istnieje możliwość wzięcia gdzieś prysznica (oczywiście myślę, że za opłatą).
We Lwowie na dworcu z pewnością tak. Opłata drobna, warunki bardzo ok. Korzystałam. Można nawet sobie coś uprasować (jest deska i żelazko) :wink:

20 UAH taka przyjemność kosztuje na lwowskim dworcu. Ale kolega pytał chyba o Kijów...

Awatar użytkownika
Anna888r
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Anna888r » pt 08 cze, 2012 18:09

Życzę polskim piłkarzom, żeby zwyciężyli w meczu POLSKA - GRECJA z rachunkiem 10:0!
:D

A Polakom, którzy będą we Lwowie podaje telefon koleżanki, która może w miejscu (we Lwowie) pomoc lub poradzić w reżimie telefonicznym, czy jak tam się z nią umówicie.
+380976052852
Жить, как говориться, хорошо!

norbi071
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: norbi071 » czw 14 cze, 2012 15:47

witam. wybieramy się z kumplem na ćwierćfinał do Doniecka. Jedziemy z Wrocławia do Warszawy 21.6 . Ma ktoś może transport z Warszawy do Lwowa od nocy z 21/22 czerwca? i jeszcze jedno pytanie - gdybysmy zdecydowali sie pojechac do lublina i stamtad do lwowa. ile czasu moze zajac podroz lublin - lwów? pozdrawiam :)

skklub
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: skklub » pt 15 cze, 2012 00:14

Witam,

Parparim bez problemu można dojechać do centrum Lwowa, a dalej na stadion autobusem, który odjeżdża prawie z centrum. Nie wiem czy jadąc obwodnicą można gdzieś zaparkować i dojść pieszo. Ja jak jechałem na mecz zostawiłem samochód w centrum i dalej bezpłatnym autobusem.

Pozdrawiam

czachomaster
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: czachomaster » sob 16 cze, 2012 11:11

Witam

Mam zamiar wybrać się na wyczieczkę do Lwowa w niedziele, i przy okazji może uda mi się dostać na mecz Dania Niemcy.
I tu moje pytanie, bo czytalem na stronie gazeta.pl iż przed meczem, np na kilkanascie minut przed meczem można bardoz tanio bilety kupić od koników, nawet po kilka euro.
I właśnie czy najlepiej wziąść sobie troche euro aby za nie kupić bilet od konika? czy lepiej mieć hrywny?

Alexander_K
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Alexander_K » sob 16 cze, 2012 13:46

czachomaster pisze:Witam

Mam zamiar wybrać się na wyczieczkę do Lwowa w niedziele, i przy okazji może uda mi się dostać na mecz Dania Niemcy.
I tu moje pytanie, bo czytalem na stronie gazeta.pl iż przed meczem, np na kilkanascie minut przed meczem można bardoz tanio bilety kupić od koników, nawet po kilka euro.
I właśnie czy najlepiej wziąść sobie troche euro aby za nie kupić bilet od konika? czy lepiej mieć hrywny?
Tylko hrywny.
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Vitalik
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Vitalik » sob 16 cze, 2012 14:51

Alexander_K pisze:
czachomaster pisze:Witam

Tylko hrywny.
Dlaczego? Moi znajomi spokojnie kupili bilety od konika za euro, raczej nawet mu to bardziej pasowało.

wilager
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: wilager » ndz 17 cze, 2012 12:05

Co to znaczy bardzo tanio? Jak byłem tydzień temu przed meczem Ger-Por to powiem szczerze, że nie widziałem zbyt wielu koników. Poza tym trochę wątpię, żeby ktoś sprzedał bilet "za parę euro".
Jeśli nie ma rozwiązania problemu, to de facto ten problem nie istnieje

wilager
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: wilager » czw 21 cze, 2012 15:47

Zna ktoś jakiś sposób na dostanie się z Kijowa do Lwowa w dn. 2.07.2012r., tj dzień po finale wcześniej niż pociągiem o 15.22? (Hyundai'a o 18.20 nie biorę pod uwagę, ze względu na 4 razy wyższą cenę) Szukałem na e-kvytok i wygląda na to, że wszystkie miejsca wcześniej są wykupione... :x Może jakieś połączenie z przesiadką? Zależy mi, żeby jak najszybciej wrócić do PL.

patryk1973
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

re powrót z kijowa do lvova....

Post autor: patryk1973 » pt 22 cze, 2012 16:45

Proponuje z kijowa do zytomira busem z rogatek miasta , lub z jakims kierowca Tira do polski bezposrednio..........

Jesli szybko chcecie sie dostac z miasta do miasta po ukrainie , polecam ten srodek transportu.
Niedrogo i dosyc szybko.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » pt 22 cze, 2012 21:31

patryk1973 pisze:Proponuje z kijowa do zytomira busem z rogatek miasta
Nie trzeba z rogatek, takie busy odjeżdżają też z południowej strony dworca kolejowego (chyba, że na czas Euro coś się zmieniło). Jest m.in. sporo busów do Łucka, skąd już łatwo o połączenie ze Lwowem (a także z Polską)

JarekK
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: JarekK » sob 23 cze, 2012 11:12

Witam wszystkich.
Wybieram się na półfinał do Doniecka z Wrocławia. Jedziemy ze znajomymi samochodem. Więc moje pytanie: jaki jest faktyczny czas przejazdu do Doniecka i która trasę wybrać na terenie Ukrainy aby w miarę sprawnie dotrzeć do Doniecka?
Pozdrawiam

wilager
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: wilager » sob 23 cze, 2012 11:57

patryk 1973, pietia
dzięki za wskazówki. mam nadzieję, że znajdą się wolne miejsca. :)

margaryna
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: margaryna » ndz 24 cze, 2012 00:30

Witam! Czy ktos wybiera sie na polfinal do Doniecka i ma jakis nocleg po meczu?
Pytam bo sam potrzebuje noclegu dla siebie

marti19774
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: marti19774 » pn 25 cze, 2012 00:29

Dla osób z Dolnego Śląska wybierających się na mecz półfinałowy do Doniecka - mam do przekazania całkowicie bezpłatnie 4 bilety na mecz pólfinałowy - z przyczyn losowych nie mogę jechać do Doniecka więc tak ich nie wykorzystam.

kontakt 607-323-865

maniekka
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: maniekka » pn 25 cze, 2012 00:34

Jarek - chętnie się dołożę do paliwa.
Szukam właśnie transportu na półfinał. Jestem z okolic Wrocławia.

maniekka <małpa> poczta.fm - odezwij się

Awatar użytkownika
gorodok
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: gorodok » pn 25 cze, 2012 11:09

JarekK pisze:Witam wszystkich.
Wybieram się na półfinał do Doniecka z Wrocławia. Jedziemy ze znajomymi samochodem. Więc moje pytanie: jaki jest faktyczny czas przejazdu do Doniecka i która trasę wybrać na terenie Ukrainy aby w miarę sprawnie dotrzeć do Doniecka?
Pozdrawiam
Myślę że najlepiej chyba jednak jechać przez Kijów bo tam jest najlepsza droga w tej chwili...
LwÓw.pL.Ua
sTreFa.LwÓw.pL.Ua

molek777
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: molek777 » pn 25 cze, 2012 14:05

Moje pytanie ;) brzmi czy dobrze wyczytałem
ze jutro (wtorek) jest pociąg z lwowa 17-38 i jest w doniecku o 16:24 ?? czyli podroż trwa niecałe 24 h ? Jesli to sie zgadza ? to gdzie mogę kupic bilet i jaka mam pewność ze bedzie miejsce ?
pozdrawiam i dziekuje

http://www.uz.gov.ua/en/passengers/time ... 61&by_id=1

chyba ze macie jakieś lepsze pomysły z połączeniem ? Potrzebuje byc o 20 :45 czasu polskiego w doniecku w środę ;) (mam jeszcze wolne bilety na Hiszpania- Portugalia )

molek777
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: molek777 » pn 25 cze, 2012 14:08

Ja rowniez szukam tarnsportu do Doniecka mam 3 bilety wolne jeszce jakby ktos miał ochote a nie mam czym jechać ... jestem z okolic Wrocławia - Krakowa) Moge podjechac gdziekolwiek !!

czolg17@o2.pl

787180643

wilager
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: wilager » pn 25 cze, 2012 18:26

molek777 pisze:Moje pytanie ;) brzmi czy dobrze wyczytałem
ze jutro (wtorek) jest pociąg z lwowa 17-38 i jest w doniecku o 16:24 ?? czyli podroż trwa niecałe 24 h ? Jesli to sie zgadza ? to gdzie mogę kupic bilet i jaka mam pewność ze bedzie miejsce ?
pozdrawiam i dziekuje

http://www.uz.gov.ua/en/passengers/time ... 61&by_id=1

chyba ze macie jakieś lepsze pomysły z połączeniem ? Potrzebuje byc o 20 :45 czasu polskiego w doniecku w środę ;) (mam jeszcze wolne bilety na Hiszpania- Portugalia )
Miejsca wszystkie są z miejscówkami, więc jeśli kupisz bilet, to pojedziesz. Bilet możesz kupić na tej stronie, którą podałeś w linku. Z tego co sprawdzałem, to kosztuje 113 UAH, ale jest juz tylko jedno miejsce.

JarekK
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: JarekK » pn 25 cze, 2012 19:38

Dzięki za odpowiedź, analizowałem trasę i chyba faktycznie pojedziemy przez Kijów. Co do wolnych miejsc, to niestety mam komplet.
Pozdrawiam Jarek

Kalkstein
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Kalkstein » pn 25 cze, 2012 23:20

Witam,

Mam do sprzedania jeden bilet na samolot i pociąg do Doniecka (bilety na mecz również). Wylot we wtorek o 11 z Katowic (cena 350 zł), przylot do Kijowa 14, pociąg z Kijowa o godz. 18 przyjazd do Doniecka godz. 9 rano w środę (cena 50 zł). Odpadają ceny hotelu! Chętnych proszę o zgłoszenie się do 3 i pół godziny przed odlotem. Ewentualnie można zgłaszać się w Kijowie na sam pociąg lub pod stadionem na mecz.

Kom. 66-40-26-793 lub kalkstein83 (małpa) gmail com

ODPOWIEDZ