Parking strzeżony Przemyśl ew. Medyka

Forum o podróżach po Ukrainie. Podobnie jak powyższe forum o Rosji przeznaczone jest ono do rozmów na tematy związane z turystyką.
sprat
Radca Stanu
Radca Stanu

Parking strzeżony Przemył›l ew. Medyka

Post autor: sprat » śr 07 sie, 2013 23:35

WItam,

ktoś ma jakiś pomysł? Wyruszam na Medykę na piesze przejście i chcę auto w Przemyślu/Medyce na jakies 5-6 dni zostawic.
Jaki to moze byc koszt? Ktoś może jakiś parking polecic?

P.S. Wyjazd tym konkretnie autem za granicę odpada ze względu na błędy w dowodzie rejestracyjnym. ;) Więc parking we Lwowie tez odpada.

Kibek
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Kibek » czw 08 sie, 2013 13:23

Przed samym przejściem są parkingi. Z jednego po lewej sam korzystałem jakieś dwa lata temu. Bez zastrzeżeń, cena jakaś mocno znośna 10 - 20 PLN za kilka dni. Od tego czasu wszystko mogło się zmienić.
NASZA MOŁDAWIA
http://www.mynameisola.com/pl/tag/moldova/

www.mynameisola.com
https://www.facebook.com/mynameisolacom

dabecja
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: dabecja » czw 08 sie, 2013 17:10

Kibek pisze:Przed samym przejściem są parkingi. Z jednego po lewej sam korzystałem jakieś dwa lata temu. Bez zastrzeżeń, cena jakaś mocno znośna 10 - 20 PLN za kilka dni. Od tego czasu wszystko mogło się zmienić.
Jak jedziesz w kierunku przejścia to po lewej stronie jest całodobowy parking.W ubiegłym roku pod koniec sierpnia zostawiłem tam w drodze do odessy samochód.kosztował 7 zł za dobę.Facet kazał mi tylko zdjąć kołpaki,żeby nie było pretensji w razie czego.

gucio1955
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gucio1955 » czw 06 lip, 2017 11:05

A w Przemyślu są jakieś parkingi ?
Przesiadam się tu na pociąg i potrzebuję zostawić auto na 5 dni.

gucio1955
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gucio1955 » pt 25 sie, 2017 13:20

Odpowiem sobie a może ktoś zainteresowany.
Parkowałem w Przemyślu na ul. Mickiewicza/chyba 46/ róg Staszica. To komis samochodowy. Za dzień 20,-. Parking strzeżony. Wszystko OK ale szkoda że nie ma rezerwacji. Parkowałem jako jeden z ostatnich bo już nie mieli miejsca. Troche daleko do dworca więc jak jest możliwość to najlepiej podjechać na dworzec i wyładować pasażerów z bagażami. Bez bagażu można się przejść.
Pytałem na miejscu o inne parkingi w Przemyślu ale odpowiedzi jako takiej nie otrzymałem.

ODPOWIEDZ