SALMANOWICZ Jan

To forum powstało z myślą o osobach, które poszukują swoich korzeni na Wschodzie lub chcą ponownie nawiązać zerwane więzi z rodziną lub znajomymi. Zachęcamy do pomocy!
jan kowal
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

SALMANOWICZ Jan

Post autor: jan kowal » czw 28 maja, 2009 14:01

Poszukuję miejsca urodzenia i wiedzy o przodkach Jana Salmanowicza, ur. w 1903r. prawdopodobnie gdzieś na Kresach, obecnie Białoruś, syna Józefa i Heleny z d. Bartoszewicz. Jan Salmanowicz zmarł w 1966r.
Pozdrawiam,
Jan Kowal.

pietruch
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: pietruch » wt 09 cze, 2009 15:32

cześc,

Mam znajomych o nazwisku Salmanowicz, zawsze twierdzili, ze ich rodzina pochodzi właśnie z okolic o których piszesz. Troche sie interesowali swoimi przodkami, ale trudno mi powiedzieć jaką naprawde wiedze posiadają. Aktualnie mieszkają w Anglii. Kontak majlowy wyśle na pw.

salmanowicz
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

SALMANOWICZ Jan

Post autor: salmanowicz » pn 30 lis, 2015 18:36

witam, jestem wnuczka jadwigi salmanowicz, która urodziła sie na białorusi. wyszła za maz za zygfryda krasowskiego, w latach 1945 przeniesli sie z białorusi okolice MIADZIÓŁ do polski Janikowo, kołuda wielka. szukam przodków poniewaz nie znam swojej rodziny ani jej hostorii. wiąże sie z tym wielka tajemnica rodzinna, chodzi o ród salmanowiczów. prosze o jakies info jak pan cos ma. pozdrawiam

salmanowicz
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

SALMANOWICZ Jan

Post autor: salmanowicz » sob 13 lut, 2016 20:47

pietruch, witam, posiada pan wiecej informacji na temat roziny salmanowicz? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

jan kowal
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

SALMANOWICZ Jan

Post autor: jan kowal » wt 16 lut, 2016 14:56

Pani Salmanowicz i p.pietruch,

wysłałem info na priva. Proszę o kontakt na adres:
nairod1@gazeta.pl
Pozdrawiam,
Jan K.

ODPOWIEDZ