Noclegi na Bialorusi HOTELE

Forum o sprawach związanych z podróżowaniem po Białorusi
llpllp
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: llpllp » pn 27 lis, 2017 15:39

Mam pytanie..nie uprawiam sexturystyki, ale jestem mlody, wiec jak kogos poznam to mam te same mysli jaki ma kazdy wolny facet..czyli zaciagnac dziewczyne do hotelu..., (mam na mysli norrmalne dziewczyny) . i tu mam pytanie, czy ktos wie czy sprowadzenie dziewczyny do hotelu moze miec zle nastepstwa dla zapraszajacego?, czy tez i dla dziewczyny ..przykladowo zeby nie zostala uznana za prostytutke, choc wcale nie jest taka, i nie o taka dziewczyne, kobiete mi chodzi ...
peter.koenecke@web.de

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » pn 27 lis, 2017 20:10

Nie wiem w czym problem. Jeśli wykupisz nocleg w hotelu, np. w 2-osobowym, to możesz tam sprowadzić kogo chcesz i wejść tam z kim chcesz

llpllp
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: llpllp » śr 29 lis, 2017 02:13

dziekuje...pytalem bo raz mialem juz Problem gdy tylko podwozilem autostopowiczke pare kilometrow, drogowka myslala ze to prostytutka i spisywala ja...nic nie zrobili, ale balem sie ze ja zaraz "zarejstruja" przez to tylko iz wziolem ja jak stala na "stopie"i iozlem z Piereszaji do Iwienca.
Mam jeszcze pytanie, musze odwiedzic pare miejsc na biaölorusi, tez i na wschodzie kraju..(bylem tylko na zachodzie), ....czy mam nocowac tylko w hotelach?..czy lepiej szukac tam kwater prywatnych, slyszaöem ze tam hotele sa bardzo nieciekawe. DANKE
peter.koenecke@web.de

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » śr 29 lis, 2017 20:17

W ostatnich latach powstało na Białorusi sporo nowych hoteli, także prywatnych pensjonatów, więc nie musisz być skazany na te "nieciekawe", poradzieckie obiekty

ODPOWIEDZ