Papierosy

Forum o sprawach związanych z podróżowaniem po Białorusi
Bebej
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Papierosy

Post autor: Bebej » ndz 08 kwie, 2018 15:36

Mieszkam w Szkocji, i tu można kupić papierosy фэст. Nielegalny to proceder, ale nie o tym mowa. Otóz można je kupić za 3 funty. Ciekawi mnie ile kosztują na Białorusi, w przliczeniu na funty. :)

martinez
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Papierosy

Post autor: martinez » ndz 08 kwie, 2018 20:21

to są prawie najtańsze białoruskie fajki,miejscowi ich nie palą bo stać ich na lepsze--95% wykupuja Polacy i mrówki na przerzut do Pl i na Litwe-- pali to głownie polactwo w UK--tacy zasrani zarobasy że stać ich tylko na festy,miński i jinlingi:) na Białorusi to chodzi po ok.2zł(dawno nie byłem na BY ale ceny niezbyt sie zmieniaja),w Polsce trzeba już dać ze 7zł, a w brudasowie angielskim 3f to nie jest to żaden mega zysk--ryzyko wpadki pomiedzy Białorusia a UK jest ogromne

Bebej
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Papierosy

Post autor: Bebej » ndz 08 kwie, 2018 22:48

Ciekawie się wyrażasz. zasrani zarobasy,polactwo, brudasowo . Dlaczego takie słownictwo? Znam Szkotów, którzy to palą.

Awatar użytkownika
KrzysztofLtm
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Papierosy

Post autor: KrzysztofLtm » pn 09 kwie, 2018 06:09

martinez pisze:
ndz 08 kwie, 2018 20:21
to są prawie najtańsze białoruskie fajki,miejscowi ich nie palą bo stać ich na lepsze--95% wykupuja Polacy i mrówki na przerzut do Pl i na Litwe-- pali to głownie polactwo w UK--tacy zasrani zarobasy że stać ich tylko na festy,miński i jinlingi:) na Białorusi to chodzi po ok.2zł(dawno nie byłem na BY ale ceny niezbyt sie zmieniaja),w Polsce trzeba już dać ze 7zł, a w brudasowie angielskim 3f to nie jest to żaden mega zysk--ryzyko wpadki pomiedzy Białorusia a UK jest ogromne
Przy granicu ukrainskiej jest podobnie,wszyscy pala LD.Kosztuja na UA cos powyzej 2,5zl.U nas 7,5-8,5 zl.Zabralem kiedys na stopa mlodego ukrainca,rozmawialismy o fajkach,mowil ze na UA LD pala alkoholicy i bezdomni,u nas wszyscy to palą.

martinez
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Papierosy

Post autor: martinez » pn 09 kwie, 2018 15:57

Bebej pisze:
ndz 08 kwie, 2018 22:48
Ciekawie się wyrażasz. zasrani zarobasy,polactwo, brudasowo . Dlaczego takie słownictwo? Znam Szkotów, którzy to palą.
niestety pare lat miałem doczynienia z tym całym brytyjskim syfem, z tymi "emigrantami",jako kurier,taksówkarz,kierowca C,CE,D--głownie srodkowa anglia i syfiasty londyn,choć w Anglii przejechałem 2miliony km,-wszystkie drogi i miasta,w Walii glownie turystycznie ale 90% zaliczona,Szkocja--fajna turystycznie --na tydzień i tylko rejon Highlands najlepiej I WYSPY okoliczne ..--GLASGOW najgorszy syf....na ponad 120 krajów najgorsze doswiadczenia mialem w UK i irlandii--zbieranina najgorszych szumowin ,ludzkich śmieci z całego świata-najgorszy polskie ścierwo tam siedzi--to i tak za łagodnie o tym bydle---w Abeerden masz jeszcze dobrze bo niema tylu kolorowych i ludzie trochę lepsi ale zobacz slumsy typu luton i okołolondynskie miasta satelity--same slumsy z patologią czy babajowo(birmingham) to zmienisz zdanie---gorszego syfu nawet w Pakistanie czy Indiach nie uswiadczysz......

ODPOWIEDZ