transport Katowice - Pyrzowice

To miejsce na zamieszczanie ofert komercyjnych związanych z tematem krajów b. ZSRR.
Krzysztof1001
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Krzysztof1001 »

Jeśli szukacie taniego transportu na lotnisko Pyrzowice z dworca między godzinami 1:00 a 8:00 to już żadnej komunikacji nie będzie.
Dlatego wtedy polecam gorąco skorzystanie z przewozu osób 30% tańszego od Taxi i co najważniejsze za z góry ustaloną stawkę a nie na oszukańczym taksometrze.
Usług Złap Auto cena Pyrzowice <-> Katowice 80 PLN więcej tutaj 24h 7 dni w tygodniu kursują nowymi autami wożą.
Polecam korzystałem i warto spróbować!
krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Re: transport Katowice - Pyrzowice

Post autor: krymka »

A ja skorzystałam z blablacar. Opole - lotnisko Pyrzowice 30 zł
Krzysztof1001
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: transport Katowice - Pyrzowice

Post autor: Krzysztof1001 »

niestety miałem kilka razy okazję korzystać z blablacar-a i cena to nie wszystko. Najważniejsze to jakość i wiek samochodów którymi mnie wożono to kilku-kilkunastoletnie trupy. Niestety raz zdarzyło mi się jechać z kierowcą który wydawał się przepracować 48 godzin i po tym wracał do domu do Rzeszowa z Katowic.... naprawdę adrenalina dopisała i dodatkowo pas był popsuty więc pozostawała modlitwa. I co najważniejsze pamiętajmy ze blablacar działa jak autostop i jeśli coś się wydarzy to mogą być problemy z wypłatą odszkodowania z OC sprawcy.... bo w Polsce autostop jest nie do końca legalny:) Dlatego ja wolę licencjonowany (legalny) przewóz osób.
Czy życie i bezpieczeństwo jest warte 50 PLN?
kubanek
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: kubanek »

A ja korzystałem z blablacar parę razy i jestem zadowolony. Jak ktoś patrzy tylko i wyłacznie na cene to faktycznie może się przejechać. Ale pan Krzysztof woli tu robić dla siebie i tylko dla siebie reklamę, a pluć na innych. Oj, nieładnie, nieładnie.
80 zeta za tak krótki odcinek to żenada, po to się planuje przyloty i wyloty z wyprzedzeniem, aby nie lądować w nocy. Zawsze można przeczekać te godzinę lub 2, a nie becelować tyle, co kosztuje bilet z Katowic do Lublina.
kubanek
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: kubanek »

Zresztą dodam, że blablacar popularne jest i wśród Ukraińców lub Rosjan. Nie próbowałem jeszcze, ale mam chęć przejechać się tak z kimś do Lwowa lub Kijowa, może dalej.
pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Dokładnie. Stale znajduję ogłoszenia o przewozie osób na tarsach np. Kijów-Lwów czy Kijów-Odessa za jakieś 150 UAH
A na trasie Katowice-Pyrzowice korzystałem z usług Matuszka, ktory jest skordynowany z przylotami/odlotami i nawet czeka w przypadku opóźnień
ODPOWIEDZ