Bilety kolejowe na Chiny- posrednictwo

To miejsce na zamieszczanie ofert komercyjnych związanych z tematem krajów b. ZSRR.
Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Bilety kolejowe na Chiny- posrednictwo

Post autor: Goroh » pt 22 lut, 2013 08:23

Witam,
Powoli zabieram sie za posrednictwo biletowe na Chiny (dorywczo).
Na dzis dzien strona kolei chinskich akceptuje tylko chinskie karty platnicze (tez nie wszytkie).
Jesli ktos chce miec swiety spokoj i ladujac miec zaklepany bilety na pociagi zapraszam.

Procedura:
-wstepny kontakt i uzgodnienie dat/tras/polaczen,
-przedplata sumy na bilet+15% prowizji,
-polowanie na bilety(z mojej storny). Bilety wchodza w internecie do sprzedazy na 12 dni do przodu,
-a)Jesli sie udalo przesylam kod, na podstawie ktorego mozna odebrac 'papierowy' bilet w kasie juz w Chinach,
b)Jesli sie nie udalo zwracam gotowke,
-Jesli klient jest zadowolony bede wdzieczny za komentarz tu na forum w watku.Jesli jest niezadowolony ze wspolpracy rowniez mozna pisac;)

Zdaje sobie sprawe ze wysylac gotowke komus obcemu w formie przedplaty moze budzic watpliwosci.
Na dzis dzien przychodzi mi do glowy wystawienie uslugi przez allegro, aby klient mial jakies zabezpieczenie, chociaz i to nie jest doskonale.
Jestem otwarty na propozycje w temacie formy transakcji/platnosci etc.

Wszystkie informacje dotyczace kolei, odbioru biletow, dodatkowo wyszukiwanie polaczen juz indywidualnie dla konkretnych zainteresowanych.
Nie robie tego zawodowo, moze sie zdarzyc, ze nie bede w stanie pomoc (brak czasu-malo prawdopodobne, albo mozliwe, brak dostepu do komputera, inne przyczyny losowe...)
Dodatkowo przestaje wypowiadac sie na forum w temacie dostepnosci biletow, swiat, wakacji etc. zeby nie byc posadzanym o straszenie forumowiczow celem zlowienia chetnych na usluge;)
W tym watku/dziale prosze nie zadawac pytan dot. Chin, transportu etc.
Tu prosze o konkretny odezw ludzi zainteresowanych moja oferta.
Mozna rowniez pisac na 'prywatna wiadomosc'.
Pozdrawiam,
Goroh

Link do strony kolei chinskich:
http://www.12306.cn/mormhweb/
Jak ktos da rade sam fajno, jak trzeba pomoc, zaprszam.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 23 lut, 2013 13:41

Można powiedzieć, że: "Życie jest przewrotne"...
Osoba która tak strasznie kiedyś nas krytykowała na forum, sama zaczyna prowadzić podobny biznes :-))) :lol:

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » ndz 24 lut, 2013 00:50

Niech bedzie, ze zycie jest przewrotne.
Nie widze wiekszego zwiakzu miedzy moja krytyka w Towja strone z tym ze oferuje tu bilety na Chiny. Mialem obiekcje i na forum je przedstawilem, jelsi chcesz wracac do tego tematu prosze bardzo mozemy dalej bic piane. Jak juz bedziesz niezadowolonym z mojej uslugi klientem to prosze bardzo podziel sie tu z innymi, a puki co to nie zasmiecaj watku.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » śr 27 lut, 2013 12:20

Jak piszę:
"Życie jest przewrotne"
Najpierw kogoś gnoić, chamić, opluwać ... a potem otworzyć podobny biznes!!
(Jakież to Polskie :-)) jakież Banalne!

Chociaż byłbyś oryginalny i otwarł firmę legalną? bo tak skarbówka Ci się dobierze do...wiadomo czego! inni tez są życzliwi! (bynajmniej nie pisze o sobie!)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » śr 27 lut, 2013 13:52

Nie gonilem, opluwalem czy chamilem.
Mialem zastrzezenia w temacie wykonanej przez Was uslugi i je na forum przedstawilem
(dla zainteresowanych tematem prosze poszukac. Nadal na forum uploadowane sa skany dokumentu ubezpieczenia wystawionego przez WADI z podrobionym podpisem klienta).
Bedzies zmial podobny problem ze mna- ganiaj, opluwaj i cham mnie na forum do oporu.
O moje relacje ze skarbowka sie nie martw, albo donies. Swoja dzialanosc prowadze na terenie Chin wiec polskiej skarbowce nieweile do tego.
1) nie mow mi co mam robic
2) ponownie prosze o nie zasmiecanie watku, do trolowania zaloz swoj np. "Jaki to Goroh jest zly'.
Obrazek

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » śr 27 lut, 2013 16:06

Ja tam pomysł Goroha uważam za dobry. Do Chin jeździ coraz więcej naszych rodaków, więc myślę, że starczy zajęcia zarówno dla niego, jak i dla Artura :)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » śr 27 lut, 2013 16:14

Dzieki pietia, ale merytorycznosc tu na razie nie zaglada;)
Mam historie z Arturem, i jak nie trudno zauwazyc na razie o to sie rozchodzi.
pzdr
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 » śr 27 lut, 2013 19:17

Heh Wadi jak zwykle gnoi cokolwiek co przypomina jakąkolwiek krytykę.... pozdrowienia - z nauki co jest w Murmańsku oraz rzekomego spotkania w Workucie na lotnisku w zimie - przewodnik w/g Wadi ma większą wiedzę niż człowiek (nie firma - chociaż już teraz firma tyle żenie wizowa) który temat jako pasjonat śledzi od kilku lat - no ale teraz już wiem że wizę lepiej załatwić samemu - doświadczenie bezcenne i wrażenie że firma wadi niewiele robi a kasiore trzaska też cenne. :P
Były Polarnik na Polskiej Stacji Polarnej "Hornsund"
Teraz programista na swoim
Fuji GSW, Pentax 67, Nikon F4, FM2, D3, D3200 FS + cała szklarnia

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » czw 28 lut, 2013 18:24

Mnie to takie zachowanie właściwie... śmieszy. :-)

1. Najpierw się wyzywa... itd.
2. Potem zastanawia, "ze w sumie ktoś ma dobry pomysł"...
3. Otwiera się konkurencyjną firmę i zapomina o opluwaniu kilka lat wcześniej...
Oczywiście, że tak można! pewnie że tak...

I na tej zasadzie kradną ludzie loga, zdjęcia, patenty, pomysły...
W naszych czasach na fajny czy ciekawy biznes trzeba mieć POMYSŁ! a nie go "zwinąć" ;-)
Inna sprawa, że fajny pomysł często "milionów" nie przynosi... ;-)

Dlatego zachowanie"Goroh" traktuje jako mało oryginalne, wręcz podpatrzone od nas ;-)

Na pewno bym nic się nie odezwał, bo konkurencja: jest, była, i będzie... tak jak przemyt ;-)
Odzywam się z tego powodu, że jest to ktoś kto tak nas krytykował, a teraz zamierza robić DOKŁADNIE TO SAMO? ;-)
No to po co krytykował? - I chyba to jest w tym NAJŚMIESZNIEJSZE :-)))

PS.
W Chinach mamy kontrahenta sprawdzonego, wiec wymacz "Goroh" ale z twojej pomocy nie skorzystamy :-)))
PS.II
Poczytaj jakie są dokładnie zasady zakupów i obrotu biletami, bo może się okazać ze sam sobie strzelisz samobója.... z Cłem? albo Chińskim Urzędem Bezpieczeństwa czy Policją.
Ale ja konkurenci uczyć nie będę ;-)
I koniec.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » czw 28 lut, 2013 21:23

Ty chyba sie z wlasna dupa na mozgi zamieniles, myslisz ze jako jedyny masz patent na uslugi posredniczenia?
Zadnej firmy nie otworzylem.
Jaka jestem konkurencja dla was?
Z tego co widze to nie macie w ofercie biletow kolejowych na Chiny wiec WTF?
Czy to przez kontrahenta w Chinach wciskacie ludziom noclegi na terenie Chin :D
A skoro sam ruszasz gowno ktore smrodzi jutro zaserwuje linka do watku na innym forum gdzie jakis czlowiek pyta o mozliwosc wyrabiania chinskiej wizy w Ulan-bator bo mu pewien posrednik wmawia, ze w UB beda problemy jako ze miejscem do wyrabiania wiz dla Polakow jest Warszawa...
Konkurs:
Jaki to posrednik takie akcje uskutecznia? :shock:
Myslalem, ze bedzie sobie spokojny watek i ew. Moze, kiedys jakis zainteresowany sie odezwie.
Stary i naiwny jestem, nie da sie tu.
Moze niech szanowna moderacja zrobi czystki bo wadi smieci i troluje a ja sie glupi daje...
:wink:
PS
Ja was krytykowalem za konkretne wtopy przy realizacji zamowienia.
Nie zadawaj durnych pytan po co krytykowalem.
Sie nie robi tego za co sie wzielo pieniadze to sie krytyke dostaje.
Zaloz lewe konta i tez mi tu pojedz, nie zdziwie sie.
Przestan tu sie nad soba uzalac ze plulem na was i ganilem z nudow.
Zenada po bandzie.

Ukradlem twoj opatentowany myk na biznes w posredniczeniu biletami.
Mam sie spodziewac pozwu
Obrazek

Vitalik
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Vitalik » pt 01 mar, 2013 00:24

ARTURINGA pisze:Mnie to takie zachowanie właściwie... śmieszy. :-)
A mnie śmieszy takie publiczne załatwianie waszych prywatnych spraw. Wasi klienci ocenią, kto dobrze się zna na Chinach, kto nie.

PS ARTURINGA, pytałem Ciebie kiedyś o możliwość załatwienia przejazdu przez Chiny własnym autem. Wtedy powiedziałeś mi, że nie ma takiej opcji, choć wiem, że na pewno jest. Więc może ktoś inny tutaj mi odpowie i ewentualnie przedstawi cenę takiej usługi.

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » pt 01 mar, 2013 18:23

Ty chyba sie z wlasna dupa na mozgi zamieniles,
No i jaki Ty jesteś kulturalny :-)
ze w UB beda problemy jako ze miejscem do wyrabiania wiz dla Polaków jest Warszawa...
Tak - też to podtrzymuję! konkretnie nasz klient DOSTAŁ w Ułan-Bator odmowę wydania wizy!!! Ze wskazaniem Polak ma wykonywać wizę w Warszawie!
Całkiem możliwe, że ktoś taką wizę zrobił? jeśli miał na to podstawy prawne.
pytałem Ciebie kiedyś o możliwość załatwienia przejazdu przez Chiny własnym autem.
Na mój stan wiedzy, takiej opcji nie ma - i dalej podtrzymuję. To podobno regulują Chińskie przepisy. Nieco inaczej mają chyba auta rosyjskie!!! MGR do 100km?
Nie mam monopolu na wiedzę, wiem że przepisy się z czasem też zmieniają...
Myślę, że powinieneś się tego bardziej dowiadywać w Ambasadzie Chin.

Ogólnie, jeśli coś już zarzucacie.
Przepisy (wizowe, paszportowe itd) są jakie są, ja ich czy dla klientów czy dla siebie nie zmieniam. To, że komuś gdzieś coś się uda? nie jest regułą dla wszystkich!
A czasem ważne są szczegóły! ;-)

Kończę temat bo jak piszę:
ŚMIESZY MNIE ZACHOWANIE kiedy ktoś, najpierw mnie krytykuje? a potem ROBI DOKŁADNIE TO SAMO lub PODOBNIE.
:-) ;-)
i dla mnie to jest "kradziejstwo" w czystej postaci :-) ;-)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » ndz 03 mar, 2013 05:59

no to robimy tak, ja oficjalnie oglaszam ze ukradlem twoj pomysl a ty juz mi tu smiecic nie bedziesz w watku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » czw 14 mar, 2013 06:12

Wiem, ze ludzie maja dosc mojej szarpaniny z Arturinga, ale nie moge sie powstrzymac :oops: Nie trawie takiej kretyniady...
Wg Artura ukradlem mu pomysl posredniczenia wyskakujac ze swoja oferta biletow na Chiny.
Idac tym tokiem myslenia Artuinga ukradl pomysl z cala firma WADI od firmy AINA, ktora
zajmuje sie m.in. posredniczeniem wizowym, biletowym etc:

Obrazek:
obrazek za maly zeby odcztac wiec pomoge:
ARTURINGA:
Ja polecam AINA S.C. zalatwili mi szybko i sprawnie! Z tego co wiem inni ktorzy tez u nich robia byli zadowoleni...nawet ktos chyba z poznania? robil u nich! bo konsul w Poznaniu cos Marudzil.

Dlatego ich polecam!
Jesli Arturinga zalatwial wize u AINA w 2007, a teraz sam sie tym zajmuje to wg swojego toku (nie)rozumowania zwyczjanie ukradl pomysl firmie AINA, czy cos pomylilem?

Jak to szlo?:
"Życie jest przewrotne"
Najpierw kogoś gnoić, chamić, opluwać ... a potem otworzyć podobny biznes!!
Czyli jesli ja jestem niezadowolony z uslugi to takie to przewrotne i uwazamy to za kradziez pomyslu, ale jak ty byles zadowolony z uslugi AINA, a pozniej sam sie wziales za takie uslugi to juz jest cacy?
Odzywam się z tego powodu, że jest to ktoś kto tak nas krytykował, a teraz zamierza robić DOKŁADNIE TO SAMO? ;-)
No to po co krytykował? - I chyba to jest w tym NAJŚMIESZNIEJSZE :-) ))
Czy robisz DOKLADNIE TO SAMO co firma AINA?
Krytykowalem po to zeby poinformowac innych, ze ktos w WADI podrobil podpisy na ubezpieczeniach, zamiast 2krotnej mongolskiej zalatwil 1krotna oraz odeslal paszporty na 2dni przed wyjazdem w czerwcu, kiedy papiery do firmy zostaly wyslane w marcu. Co tu jest tak skomplikowaneog i niezrozumialego? :shock:
PS
zapewne ponownie odpisze swoa mantre, ze ich opluwalem i ganilem, wiec powtorze.
Klient, ktory jest niezadowolony ze zleconej uslugi ma prawo wyrazic swoje niezadowolenie.
Jesli to jest opluwanie to owszem, pluje z cala stanowczoscia.

Jesli Kowalki bedzie sie wybieral do Chin, zleci mi zalawienie biletu, ja wezme za to pieniadze i nie dam Kowalskiemu tego co obiecalem to reszta ludzi chyba chcialaby aby Kowalski mnie tu na forum 'oplul' i poinfromowal forum, ze nie jest zadowolony z mojej uslugi?

Podsumowujac:
-Ja korzystajac z uslugi firmy WADI, nastepnie wystawiajac opinie, a na koncu biarac sie za posredniczenie biletowe kradne pomysl na biznes firmie WADI.
Arturinga:
i dla mnie to jest "kradziejstwo" w czystej postaci
-ARTURINGA korzystajac z ulug firmy AINA, nastepnie wystawiajac opinie, a na koncu biorac sie za posredniczenie wizowo-biletowo-etc......kradnie pomysl firmie WADI.

Czy cos pomylilem?[/quote]
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » pt 15 mar, 2013 18:02

Czy cos pomylilem?
Tak i to sporo...

ale... Najważniejsza sprawa jest taka!:
1. My jako WADI przynajmniej z AINĄ nigdy się nie opluwaliśmy ;-) Oni maj a swoich klientów... My swoich! wsjo! inne światy!

2. To sami klienci nas prosili o wyrabianie wiz (chociaż znali konkurencję!)... i przystaliśmy na to po ich prośbach :-)
PS. Ojj ile musieli na prosić... bo strasznie się nie chcieliśmy za to brać.

3. Naszym produktem "sztandarowym" nie były wizy, a właśnie bilety!!! i to też do Chin!
(może się wypowiedzieć o tym pewna SEVEN ;-) "Wto 15 Sie, 2006r"

Ja tam do konkurenci nic nie mam... niech i jest!
Za to mam! jak ktoś BEZCZELNIE najpierw mnie opluwa a potem "małpuje" - kradnie: MÓJ WŁASNY POMYSŁ ;-)

Aaaa Bilety Chiny -> dalej (a więc CHIŃSKIE BLANKIETY BILETÓW) sprzedajemy od... 2010 ? jakoś tak ;-)
k woli ścisłości. ;-)

PS. właściwie miałem się już w temacie nie odzywać... No bo po co sam winny się przyznaje:
Goroh
Radca Kolegialny

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013 05:59
...ja oficjalnie oglaszam ze ukradlem twoj pomysl ...
Tak, uważam ze ktoś mnie tu okradł z pomysłu! :-)
i to takie samo zachowanie jak podróba ADIDAS czy kradzież patentu... po prostu na Beszczela!

Cóż... widocznie mieliśmy DOBRY POMYSŁ, skoro innym brakuje ikry ;-) ... i kradną...

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » pt 15 mar, 2013 18:56

(dubel sie zrobil)
Ostatnio zmieniony pt 15 mar, 2013 19:03 przez Goroh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » pt 15 mar, 2013 19:00

1.Opluwanie- czyt. wyrazanie opinii o wykonanej usludze. Ty na forum wystawiles opinie AINA, a ja WADi, z ta mala roznica ze twoja byla pozytywna a moja negatywna. Jesli moja opinia wg ciebie to opluwanie, to ja rownie dorbze powinienem powiedziec ze twoja pozytywna to wchodzenie w d...?
2.Mnie tez ludzie prosili o pomoc w temacie bieletow :wink: niewiele to zmienia
3. nie wiem odnosnie czego ta uwaga. Robicie wizy czy nie?
i to takie samo zachowanie jak podróba ADIDAS czy kradzież patentu... po prostu na Beszczela!
Cos lubisz mieszac definicje kradziezy, kiedys falszerstwa... W 2008 jak napisalem ze firma WADI wyastawila dokument z podrobionymi podpisami(czyli dokumenty, niewazne)skany dokumentow do wgladu na forum) ty, po konsultacji ze swoim prawnikiem wkleiles definicje falszerstwa z wikipedii odnosmnie zastrzezonych marek:
twoj wpis z 29 sierpnia 2008:
Fałszerstwo – proces nielegalnego duplikowania lub kopiowania wartościowych rzeczy.
(na podstawie Wikipedia.)
Jak sam PAN przyznał oba podpisy są różne czyli NIEZGODNE. W związku z tym nie może być mowy o fałszerstwie,
Fałszerstwo zaistniałoby gdyby oba podpisy były CHOĆBY zbliżone lub PODOBNE (a Pan nie był ich autorem) Jak sam Pan przedstawia TAK NIE JEST.
(Podobną interpretacje przedstawił tez adwokat)
'PAN' przyznal, ze podpisy sa rozne, a ty nie protestujesz? Czyli zgadzasz sie, ze na dokuimentach wystawionych przez WADI ktos podpisywal sie za klientow :shock:

Umow sie na spotkanie z szanownym prawnikiem, ktory serwuje Ci definicje z wikipedii, i niech ci objasni co to jest plagiat i kradziez.

Piszesz, ze nie masz nic do konkurencji, wiec jesli masz patent na zalatwianie biletow kolejowych na Chiny( poprosze o skan dokumentu do wgladu) to jak ma sie pojawic konkurencja? :D
Czyli wszyscy, ktorzy zajmuja sie zalatwianiem bileto na PRC skrzywdzili ciebie i bezczelnie ukradli twoja wlasnosc?
Dlugo przed wami ludzie zajmowali sie posredniczeniem i zalatwianiem biletow, prosze przeprosic, m.in niejakiego Wasyla, ktory zalatwial bilety na WNP, gosc jest ze Lwowa :wink:
Watek juz nie jest o tym o czym mial byc, jakos to przezyje. Teraz moim glownym zajeciem bedzie OPLUWANIE cie. Jesli nie umiesz odpuscic i wolisz sie tu wyglupiac zapraszam. Mam w cholere wolnego czasu.
ADIDAS posiada znak zastrzezony, i poslugiwanie sie nim bez zgody wlasciciela jest wbrew prawu. Czy w zwiazku z tym firma Adidas ma wylacznosc na produkcje dresow, butow etc, czy moze tylko ma wylacznosc na produkcje towarow ze swoim zastrzezonym znakiem towarowym?

Poprawna pisownia to "BEZCZEL" nie 'beszczel'
Nie twierdze, ze firma WADI jest beznadziejna i nie umie wykonac roboty, ale mam nadzieje(nadal) ze keidys zrozumiesz ze jak klient zfglasza zastrzezenia i ma racje to nie wciska sie mu ciemnoty i nie klamie w zywe oczy.
To jest powod tego, ze po 4-5latach ci nie odpuszczam.
Pozdrrawiam serdecznie ciebie i twojego prawnika i do nastepnego :wink:
(prosze o jeszcze, tylko zmienmy tytul watku zeby ludzie nie marnowali czasu wchodzac i szukajac tu czegokolwiek o biletach na Chiny:)

PS
Napisalem, ze ukradlem ci pomysl z biletami zebys przestal smiecic w watku, chyba jako jedyny nie zorientowales sie skoro na priv pytales czy nie jest mi glupio ze zrobilem z siebie debila i przyznalem sie do kradziezy :shock:a jak juz podajesz cytart to nie w formie wykropkowanej:
...ja oficjalnie oglaszam ze ukradlem twoj pomysl ...
a pelna wersje:
no to robimy tak, ja oficjalnie oglaszam ze ukradlem twoj pomysl a ty juz mi tu smiecic nie bedziesz w watku.
Robi roznice?
Ostatnio zmieniony pt 15 mar, 2013 19:11 przez Goroh, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Vitalik
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: Vitalik » pt 15 mar, 2013 19:02

Panowie, robicie sobie antyreklamę. Sami sobie.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » pt 15 mar, 2013 19:18

Vuitalik masz 100% racji, ale...
Grzecznie zrobilem watek w odpowiednim dziale, a szanowny Artur sie wlaczyl w dyskusje nieproszony. Dla mnie kwestia biletow to nie jest ceol zycia i punkt honoru. Jesli ktos bedzie chcial miec bilety z wyprzedzeniem to sie odezwie czy to do mnie czy do WADI, ale ja nie odpuszcze jesli mi ktos kradzieze zarzuca i to w taki zenujacy sposob.
Oficjalnie oglaszam tez, ze zawsze bede tanszy od firmy WADI w temacie biletow na pociagi na Chiny:wink: (powaznie mowie) nawet za darmo pomoge jesli bede mial dobry humor. Ku uciesze klientow, w koncyu wszyscy sie zgodzimy ze konkurencja jest zawsze zdrowa :D
pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 » ndz 17 mar, 2013 20:00

Właśnie uwielbiam to sranie pod i na siebie w wykonianiu Wadi - co do reszty nie wiem bo nie znam - ale ogólny wydźwięk tematu jest dla mnie pozytywny.

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » czw 21 mar, 2013 18:03

Jest coś takiego jak Patent, LOGO, myśl techniczna, program czy grafika...
Nikt nie lubi być okradanym z własnej twórczości czy pomysłu.

Czy jeśli Was ktoś OKRADA! też mówicie OK spoko? pewnie - nie...
Taki koncern jak Coca-cola, czy Adidas walczy jak LWY!!! o swoje.
Ja też nie widzę powodów, żeby mnie miał ktoś okradać z mojego pomysłu :-)
Kto wie może nasza prawniczka tu się wypowie lepiej niż ja.

Tu mamy ewidentną kradzież naszego "Know-how"...
A to że kto śmieszka gdzieś... np. w chinach to wcale nie znaczy że może postępować bezkarnie.
a szanowny Artur sie wlaczyl w dyskusje nieproszony
A to już jest czyjeś prywatne forum, tak? tylko dla "cwaniaków" czy jakoś tak?
Czyli rozumiem że tu się aprobuje kradzieże? :-)

Jeśli tu się popiera bezkarność.
No to przepraszam, ja z takim zachowaniem to raczej nie chcę mieć do czynienia.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » czw 21 mar, 2013 18:43

Ja też nie widzę powodów, żeby mnie miał ktoś okradać z mojego pomysłu :-)
Mam zle wiesci, nie tylko ja cie okradam:
np. taka bezczelna Transsyberyjska http://www.transsyberyjska.pl/zamowieni ... ilety.html
lub wspominana juz AINA:
http://www.aina.pl/biletykolejowe.html
Jest jeszcze sporo zagranicznych agencji, ktore zeruja na twoim know-how i posrednicza w zalatwianiu biletow kolejowych na Chiny, jesli bedziesz portrzebowal namiary do pozwow sadowych daj znac, podam liste.
Fakt mnie aktualnie nie ma w PL wiec skierowac sprawe do sadu trudniej, ale taka AINA czy Transsyberyjska sa na patelni :wink: zajumali twoj 'know-how'.....chyba ze bawili sie w te klocki przed toba, a wtedy to ty UKRADLES komus tak swietny pomysl.
popatrzmy...:
http://www.transsib.co/ :
Szanowni Państwo
Oferujmy bilety na kolej transsyberyjską oraz wszystkie inne koleje w Rosji, Chinach i Ukrainie. Na rynku działamy od 2005 r. w tym czasie z naszych usług skorzystało ponad
30 000 Klientów. Jesteśmy także członkiem Polskiej Izby Turystyki.
AINA
Historia
Aina Travel powstała na początku 2005 r. w Krakowie, ale już rok później uruchomiliśmy kolejny oddział w Warszawie, a obecnie posiadamy 5 biur
w największych polskich miastach
WADI:
O firmie
Biuro Podróży WADI "Na Wschód", jest na polskim rynku turystycznym od 2006 roku, na początku Właścicielem była Pani Inga CWIK- PISZCZEK, a od 2008 roku Właścicielem jest Pan Artur PISZCZEK z powodzeniem kierujący firmą.
SZOK :shock: WADI ukradlo biznes plan, know-how i wszystko inne firmie transsib.co :shock:

Z niecierpliwocia czekam na analize prawna zainstnialej sytuacji (mojej kradziezy, jak rowniez ew kradziezy popelnionej przez firme WADI). Kiedy mozna sie spodziewac odzewu?
Naprawde jestem cierkaw czy wasza pani prawnik[wikipedia sie nie liczy] ci wytlumaczy temat, czy takowa nie istnieje i bedziemy tu ciagnac 'fachowa' dyskusje prawna w nieskonczonosc (jakby co to ja mam czas i checi)
pozdrawiam naprawde serdecznie i czekam na szybka odpowiedz.

PS
Jak tylko wyladuje w PL obiecuje sie zameldowac i zgosic gotowosc do ew. procedur sadowych.

PS#2
Masz racje, masz pelne prawo zabierac glos w moim watku, i nalegam rob to jak najczesciej i jak najdluzej!
Obrazek

Awatar użytkownika
MorgothV8
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca
Kontakt:

Post autor: MorgothV8 » pt 22 mar, 2013 09:41

Moja rada: nie karmić trola.

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » pn 25 mar, 2013 20:41

Goroh

Dla mnie Ty jesteś zwykłym cwaniakiem, który nie miał ani pomysłu? ani ikry? to zwinął pomysł komuś innemu...
Taka " tania chińska podróba" ;-)
No pewnie ze można... Ale podróba to podróba! ;-)

Tylko PO CO było wcześniej tak szczekać na nas? skoro teraz chcesz robić dokładnie to co MY ? :-)

PS.
Aina i Transsyberyjska to -> to samo ;-) .... musisz się jeszcze trochę pouczyć jeśli faktycznie w tym biznesie chcesz zaistnieć, nawet jako tania podróba ;-)

PS.II
Aina się zajmuje innym klientem, My inny... może jakaś zbieżność czasami jest? ale... nie wielka. Bo to inny typ działania i inni klienci.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » wt 26 mar, 2013 03:35

Dla mnie Ty jesteś zwykłym cwaniakiem, który nie miał ani pomysłu? ani ikry? to zwinął pomysł komuś innemu...
Zgadnij gdzie mam twoje zdanie na moj temat. A skoro juz jestesmy przy pomyslach, to nadal nie rozumiem co ma do tego klientela i tryb dzialania? Ukradels pomysl AINA skoro zaczales dzialalnosc w 2006 a oni w 2005 . Aplikuje twoja (nie)logike myslenia.
PS.II
Aina się zajmuje innym klientem, My inny... może jakaś zbieżność czasami jest? ale... nie wielka. Bo to inny typ działania i inni klienci.
A co to ma wspolnego z kradzieza pomyslu? "Inna klientela "inny tryb dzialania" :lol: , mącisz w bagnie w ktore sam sie wprowadzies. A co ty wiesz o moich klientach? Tez ci powiem ze to 'innny' klient niz twoj...

nastepnie,
zadajesz wciaz to samo pytanie:
Tylko PO CO było wcześniej tak szczekać na nas? skoro teraz chcesz robić dokładnie to co MY ? :-)
Puki co to nie zrobilem tego co wy, czyli nie wzialem pieniedzy za usluge a pozniej jej nie wykonalem.
I po raz n-ty powtarzam: mozna spaprac usluge zdarza sie, ale wciskanie klientowi ze to jego wina, wypieranie sie faktow to juz cos czego ci nie odpuszcze. Mogles wpierac mi np ze wnioski wizowe zostaly blednie wypelnine bo tylko ty masz oryginal, ale w przypadku polis ubezpieczeniowych to juz nie!
Odpowiedzialem ci na zadawane tak czesto pytanie kilka razy w tym watku:
24.02.2013:
Mialem obiekcje i na forum je przedstawilem, jelsi chcesz wracac do tego tematu prosze bardzo mozemy dalej bic piane.
27.02.2013
Nie gonilem, opluwalem czy chamilem.
Mialem zastrzezenia w temacie wykonanej przez Was uslugi i je na forum przedstawilem
(dla zainteresowanych tematem prosze poszukac. Nadal na forum uploadowane sa skany dokumentu ubezpieczenia wystawionego przez WADI z podrobionym podpisem klienta).
28.02.2013
Ja was krytykowalem za konkretne wtopy przy realizacji zamowienia.
Nie zadawaj durnych pytan po co krytykowalem.
Sie nie robi tego za co sie wzielo pieniadze to sie krytyke dostaje.
Zaloz lewe konta i tez mi tu pojedz, nie zdziwie sie.
Przestan tu sie nad soba uzalac ze plulem na was i ganilem z nudow.
14.03.2013
PS
zapewne ponownie odpisze swoa mantre, ze ich opluwalem i ganilem, wiec powtorze.
Klient, ktory jest niezadowolony ze zleconej uslugi ma prawo wyrazic swoje niezadowolenie.

Czy odpowiedzialem na twoje pytanie dlaczego "szczekalem na was"?

(tez umiem pogrubiac i powiekszac;)
Jesli twierdzac ze firma WADI dostarczyla polisy ubezpieczeniowe z podrobionymi podpisami, a osoby ubezpieczone de facto pojechaly na wschod bez waznych polis, za zalatwienie ktorych wzielicie pieniadze mijam sie z prawda to podaj mnie do sadu. Nic nie zmienia faktu ze aktualnie przebywam w Chinach, kiedys wroce, obiecuje. A moze fakt, ze jestem w posiadaniu oryginalow polis cie zniecheca?.
Nadal czekam na analize prawna szanownej pani prawnik.

MorgothV8,
ja nie zbiednieje jesli ktos sie nie odezwie w temacie pomocy z biletami na Chiny. Moze naiwny jestem, ale to nie ja tu robie z siebie pajaca.
yo
Ostatnio zmieniony wt 26 mar, 2013 06:07 przez Goroh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcinkalita
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: marcinkalita » wt 26 mar, 2013 05:59

firma WADI nie znam i nie korzystalem z jej uslug. jednak po tych dialogach i sposobie wypowiedzi ARTURINGA nie mam na to najmniejszej ochoty. w momencie gdy jest jakas wtopa to zamaist wyjsc do klienta oficjalnie przeprosic czy cos w tym stylu to obserwujemy zazdrosc i bezczelonosc popeirana strachem przed tym ze ktos moze nie zrozumiec mysli autora (pogrubianie - zmiana stylu z caps lock'a widocznie) ktora nie swiadzy dobrze o nim dlatego ze sugeruje tym samym ze wszzsycy dookola sa glupsi niz on + do tego wszystkiego ciagoty w strone obrazania kogos w celu odwrocenai uwagi i zachowanai twarzy ktora u tak jest juz cala "uwalona" w blocie.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » wt 26 mar, 2013 06:14

marcinkalita, nie bylo moim celem zniechecani nikogo do firmy WADI.
Zakladajac ten watek mialem inne cele- wiadome.
Jednak jesli Arturinga wlaczyl sie w rozmowe, do tego pytajac dlaczego sie ich 'czepiam', czy raczej czepialem kiedys czuje sie zobowiazany odpowiedziec (kilkukrotnie). Niestety niewiele wnioslo to do sprawy, bo ide w zaklad ze to samo pytanie padnie z jego storny jeszcze nie raz. Oczywiscie masz prawo do wyrabiania sobie zdania na temat firmy na podstawie postawy osoby Artura. Jest on chyba sam sobie szefem, wiec nikt go 'z gory' nie uswiadomi, ze wypowiedziami tu dziala na szkode swojej firmy. Gosc wie wszystko lepiej i nie ma ch... we wsi;)
pzdr
Obrazek

Awatar użytkownika
marcinkalita
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: marcinkalita » wt 26 mar, 2013 08:28

no wlasnie o tym napisalem jako potencjalny klient tej firmy

wnioski kazdy wyciaga sam:)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » wt 26 mar, 2013 13:10

Arturinga:
PS.II
ty w swojej ofercie biletowej na Chiny masz tylko szybka kolej na trasie Pekin-Szanghaj.
Ja zalatwie bilet na kazdy pociag w Chinach(jesli dany sklad nie jest juz wyprzedany),
wiec nasza zbieznosc rowniez jest niewielka ('nie' z przymiotnikami stopniu rownym, z kilkoma wyjatkami, pisze sie razem). "Inny tryb dzialania, inni klienci..."
Obrazek

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » wt 26 mar, 2013 14:23

PS
Wasza strona ma niepoprawne informacje w temacie szybkiej kolei Pekin Szanghaj:
wadi.pl
Budowa rozpoczęła się 18 kwietnia 2008.
Układanie szyn zakończono 15 listopada
2010 roku, a 30 czerwca 2011 roku
rozpoczęto normalną handlową eksploatację,
uruchamiając 90 pociągów dziennie w
każdym kierunku.
Wiem, ze lubisz cytowac wikipedie, ale jak na razie ci to nie sluzy, ani z definicja falszerstwa, ani z iloscia pociagow na tej trasie:
wikipedia:
Budowa rozpoczęła się 18 kwietnia 2008[1]. Układanie szyn zakończono 15 listopada 2010 roku, a 30 czerwca 2011 roku rozpoczęto normalną handlową eksploatację, uruchamiając 90 pociągów dziennie w każdym kierunku.
Dziennie jest ponad 90 pociagow na tej trasie, ale nie w kazda strone, ktos zle przetlumaczyl zdanie z anglojezycznej wikpedii:
More than 90 trains a day run between Beijing South and Shanghai Hongqiao from 07:00 to until 18:00
Samych pociagow na trasie Pekin-Szanghaj dziennie jest 53, z czego: D365, D315, D317, D319, D313, 311, D321, T109 i 1461, to nie jest szybka kolej...
Pociagow na trasie Szanghaj-Pekin jest tez 53 z czego 9skladow to nie szybka kolej.
Samych szybkich pociagow jest: Pekin-Szanghaj dziennie: 44 i odwrotnie tez 44, ale
z tych 44 5 skladow kursuje tylko w swieta(np, Swieto Pracy, Rocznica Proklemacji CHRL etc.). co daje na 'zwykly' dzien 39 szybkich pociagow w kazda strone.

tak przynajmniej twierdzi oficjalna strona i rozklad chinskich kolei, ale co oni tam widza....
jak to szlo...
Arturinga:
.... musisz się jeszcze trochę pouczyć jeśli faktycznie w tym biznesie chcesz zaistnieć,...
Lekcja nr1 nie cytuj wikipedii :wink:
Obrazek

Zablokowany