Bilety kolejowe na Chiny- posrednictwo

To miejsce na zamieszczanie ofert komercyjnych związanych z tematem krajów b. ZSRR.
Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » czw 28 mar, 2013 06:28

jeszcze 2 male uwag i jedna bardzo duza! Nie chcesz przeciez nieswiadomie wprowadzac w blad klientow;
screeny z wadi.pl
(http://wadi.pl/ceny-bilety-kolej-transs ... inska.html)

Obrazek

Otoz jadac z Pekinu do Szanghaju nie przekraczamy zadnej granicy, oba miasta leza w Chinach, rowniez po drodze nie ma terytorium innego kraju. Pekin-Szanghaj zdecydowanie nie jest przejazdem miedzynarodowym.

Dalej

Dlugosc trasy 318km- srednia predkosc 300km/h- czas przejazdu 5h. Jak to mozliwe? Ano tak ze trasa ma 1318 nie 318km.
Obrazek

I hit tygonia:
Zauwazylem dopiero teraz, moim zdaniem bardzo wazna sprawqa dla potencjalnego klienta.
WADI podaje na stronie ze bilet 2klasy na pociag Pekin-Szanghaj kosztuje 2klasa 108USD, 1klasa $180, i do tego WADI dolicza prowizje 20%.
Wszystko fajnie, ale tak naprawde 2ga klasa kosztuje $91, a 1sza $153
Skad wiec ta roznica? Juz tlumacze.
WADI nie ma zadnego agenta w Chinach, a sami zalatwiaja bilety przez posrednikow(takich jak ja;). Sa anglojezyczne strony zajmujace sie tym, w taki sam spobob jak ja.
Wyglada to tak:
1)Klient zamawia bilet u WADI,
2)WADI otrzymuje zamowienie i wplate pieniedzy,
3)WADI zamawia bilet u posrednika w Chinach i placi za to prowizje,
4)WADI dolicza do ceny biletu ($91) prowizje ktora sam musial zaplacic i robi sie $108.
5)do tych $108 dochodzi jeszcze prowizja dla WADI 20%.

W skrocie zamawiajacy bilet u WADI placi 2 prowizje

Porownajmy:
moja cena
Pekin Szangha 2klasa $91+15% prowizja = $104.65
Pekin Szangaj 1klasa $153+15% prowizja = $175

WADI
Pekin Szanghaj 2klasa $108+20% prowizja = $129.6
Pekin Szanghaj 1klasa $180+20% prowizja = $216

Jesli sie myle, to Jak Artur wyjasni roznice w mojej cenie biletu i cenie u WADI jeszcze przed naliczona prowizja? :lol:
Zalaczam screen z oficjalnej strony chinskich kolei:

Obrazek
czyli:
一等座(933.00元)有票 二等座(553.00元)有票 商务座(1748.00元)有票
1klasa($150) 2klasa($89) biznes ($281)

zrodlo: https://dynamic.12306.cn/otsweb/ - oficjalna strona kolei chinskch
(strona tylko po chinsku, przegladarki ostrzegaja przed zawartoscia strony,, bez powodu)

screen na pociag G1 Pekin - Szanghaj na 1kwietnia 2013 odjazd godz 9:00 (ten sam pociag ktory widnieje na stronie WADI,wszystkie szybkie pociagi maja te same ceny, niezaleznie od godziny odjazdu)
Wczesniej dziwilem sie, dlaczego na stronie WADI jest informacja, ze zamowienie powinno byc zlozone na 60dni wczesniej, a krocej niz 60dni szanse na bilet maleja skoro Bilety wchodza do sprzedazy na 12dni wczesniej
WADI.pl:
Ile wcześnej muszę rezerwować bilety kolejowe?
zgodnie z regulaminem, ZALECANE jest:
- 60 dni przed wyjazdem, wszystkie wymagania muszą być już sfinalizowane:
komplet dokumentów (formularz + wpłata). Gwarantujemy wtedy że zakup się uda na 99,9%
- Poniżej 60 dni, Twoje szanse spadają, nie gwarantujemy wtedy, iż zakup będzie zrealizowany na 99.9%, ale będziemy się starali zrealizować zamówienie w miarę możliwości.
- Poniżej 14 dni, nie podejmujemy się zamówienia.
Dlaczego wiec trzeba zamwiac bilet az 2 mce wczesniej? Poniewaz WADI nie zlozy zamowienia u Chinczyka jesli nie bedzie mial wczesniej pieniedzy od klienta(wiadomo ludzie sie rozmyslaja, zmieniaja plany itp.) A przelewy, kontak mailowy etc.-to wszystko trwa...

Wiec jesli ja jestem 'cwaniakiem' i 'chinska podrobka' twojego wspanialego pomyslu to chyba dobrze dla klienta bo w skrocie u mnie zaplaci mniej.
Jesli sie myle to poprosze o wyjasnienie dlaczego wasza cena 'wyjsciowa' biletu jest wyzsza niz ogolniedostepna na stronie kolei chinskich. Mniej metne wytlumaczenie niz poprzednie serwowane typu "inny tryb dzialania,m inni klienci" mile widziane- nie rob z ludzi idiotow!

Gdybys mi sie tu nie odzywal z oskarzeniami jaki to zlodziej pomyslow ze mnie, jaki to cwaniak ze mnie nigdy bym nie wszedl na twoja strone i nie 'zlustrowal' twojego 'chinskiego biznesu', ale nie, ty musiales sie pomadrzyc( wiedzac ze masz ze mna na pienku, widzac ze mam oryginaly ubezpieczen z podrobionymi podpisami wystawionymi przez WADI. Swoje napialem na forum dawno temu i odpuscilem, ale na twoje zyczenie wrocilem do tematu skoro sam nalegales. Zadowolony?

Lekcja nr2- czasami warto siedziec cicho i trzymac swoje ego krotko.

PS
Strone WADI w wersji podanej wyzej mam zapisana, jakby cos sie magicznie zmienilo :wink:

UPDATE:
Pomawiam tu WADi o podrobienie podpisu, poprzednie skany zamieszczone kilka lat temu zniknely, wiec zeby nie byc goloslownym :

Ubezpieczenie wystawione przez TU EUROPA za posrednictwem firmy WADI:
Obrazek

Podpis ubezpieczanego, Jaroslawa Gorysia w oryginale wyglada tak:
Obrazek

A ze podpis jest dosc specyficzny, tu jeszcze jedna kopia:
Obrazek

Druk z widnejacym podpisem pszyszedl od firmy WADI.
Ze zalatwilisci wize 1 krotna zamiast zamawianej 2krotnej do Mongolii nie moge udowodnic bo wy macie wnioski wizowe.
Ze paszporty wrocily 2dni przed wyjazdem do Chin, mimo ze byly dostarczone wam ponad 2mce wczesniej nie jestem w stanie udowodnic.
Ratuje mnie posiadany oryginal ubezpieczenia, o ktory prosil Artur zeby odeslac do WDI w celu sprawdzenia...nie dalem sie namowic.
Bez tego dowodu nie moglbym napisac tu negatywnej opinii o wykonanej usludze poniewaz firma wyparla sie wszystkiegona forum (slowo przeciw slowu), jak rowniez w bezposrednim kontakcie w niemily sposob wmawiala mi ze wywiazali sie ze zlecenia.
Kazdemu do indywidualnej oceny sytuacja, dlaczego sie tak czepiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Dlaczego ktoł› kranie pomysł‚ WADI? - bo nie ma swojego! ;-)

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 01:38

Powiem widzę tu powoli teatr jednego Aktora: Pewnego "GORYSIA"?
ale niech będzie... :-) mnie to i tak bawi, jak na początku wspomniałem.

Krótko i zwięźle: nasza firma powstała 2006 ze zmianą w 2008...
Twoja (jest to w ogóle firma? czy nielegalny biznes???) w 2013r widzę tu... 5 lat różnicy!

KRADNIESZ!!! i to widać! Panie jak się tam nazywasz...
Z mojej perspektywy widzę to tak: napatrzyłeś się ze nam sie udaje, nie jesteś super rozgarnięty wiec sam nic nie wymyśliłeś.
To poszedłeś na łatwiznę i zerżnąłeś nasz pomysł w 100%.

Bilety Chińskie:
Wywóz z Chin biletów jest ZABRONIONY!! Popełniasz przestępstwo i "wkręcasz w to klientów" - jakoś o tym nie napisałeś ;-)
No bo jak dostarczysz BILETY KLIENTOWI do Polski?

Robisz to nielegalnie + nie masz własnej firmy? czyli dodatkowo podwójne oszukiwanie na podatkach? - no też tak można... :-) Ja akurat podatki płacę.
Reasumując:
WADI nasza firma (teraz już powoli grupa firm) powstała 2006 ze zmianą w 2008...
Twoja (jest to w ogóle jakaś firma? czy nielegalny biznes???) w 2013r widzę tu... 5 lat różnicy!

i to jest właśnie KRADZIEŻ!!! i to widać!
Ukradłeś nasz Pomył!, nasz sposób na biznes! i jesteś zwykłym "podróbowiczem" nic dodać nic ująć!
Nie miałeś swojego pomysłu - to zerżnąłeś cudzy akurat - nasz!!! :-)
I to mnie śmieszy najbardziej :-)

Polisa:
Polisa bo tak patrze była wystawiona w 2008r odręcznie... 5 lat temu!!! Może sięgnijmy do podstawówki? przedszkola? żłobek?
(Nie wiem czy czasem sam tego nie przerobiłeś? Strasz się być naszą konkurencją i chcesz nas ośmieszyć prawda?)

Nie widzę też aby na tej polisie był jakikolwiek ARTUR? z imienia... ale nie szkodzi "Goryś" sobie go dorysuje? :-)
(To kogo właściwie oskarżasz? mnie czy nie mnie?)

Przedstawiasz jakiś stary z 2012r dowód osobisty - a co On u ciebie robi? Przecież dowody się uszkadza lub niszczy?
(To Twój dowód? czy też WADI Ci go podrobiło? tak? ;-))

Klient G?:
W sprawie wizy natomiast pamiętam, że był owszem taki klient (straszny "melepeta") nie umiał przysłać poprawnie wypełnionego wniosku wizowego, ani normalnego zdjęcia, było ono jakoś oszczędnościowo chyba na papierze z drukarki domowej robione. Komuś tu było szkoda paru pln na normalne zdjęcie!!!???
Natomiast wymagane bilety na całej trasie podróży od granicy! do granicy! (w celu wykonania wizy tranzytowej?) dla tego Pana w jego twierdzeniu były to takie: MOSKWA-Irkuck. I uważał On że są to bilety od granicy do granicy! lądowo!
Nie pamiętam aby w ruchy lądowym Moskwa była granicą? Irkuck też chyba nie!
Nie było to nasze wymagania tylko KONSULARNE WYMAGANIE! Dane konsula podać? :-)

Ten Pan mógł wykonywać sam wizę... jednak swoje gapiostwo zwala na nas... Kontakt telefoniczny przypominał rozmowę człowieka z mułem! dosłownie! My tłumaczyliśmy - On swoje, my tłumaczyliśmy znowu - on dalej swoje i uparcie jak właśnie muł :-) nie obrażając tego uroczego zwierzątka.
Teraz wylewa nam swoje żale z przed 5 lat... też tak można no pewnie że tak! ;-)

PS.
Przy okazji TU JEST TEN LINK: http://www.wadi.pl/ceny-bilety-kolej-tr ... inska.html
Może są błędy, bo po prostu mamy dużo pracy. Nie mamy czasu na kradzieże pomysłów to robimy błędy. :-)

PS.II
Aż mnie powiem szczerze faktycznie zaczyna kusić aby zapytać naszej prawniczki, :-) jak się dobrać takiemu "złodziejowi pomysłu" do skóry?! I to że jest w Chinach czy na końcu świata w obecnych czasach nikomu już nie przeszkadza są - sposoby ;-)
MARKA, dobre imię firmy - tu mamy trochę na to kasy aby wziąć nawet Chińskiego Prawnika ;-)
Zresztą nasz partner-Agent z Chin też pomoże (Tak, ten którego NIE MAMY ;-))

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 03:35

Krótko i zwięźle: nasza firma powstała 2006 ze zmianą w 2008...
Twoja (jest to w ogóle firma? czy nielegalny biznes???) w 2013r widzę tu... 5 lat różnicy!
miedzy WADI i AINA jest rok roznicy, ale to nie problem bo "inny tryb dzialania, inni klienci"?
Wy macie w ofercie 1 trase - Pekin- Szanghaj, ja oferuje CALE Chiny-> INNI klienci :lol:
Robisz to nielegalnie + nie masz własnej firmy? czyli dodatkowo podwójne oszukiwanie na podatkach? - no też tak można... :-)
No i tu cie zaskoczne bo place wszystkie podatki w Chinach. Dodatkowo ja odpowiedzialny jestem tylko za kontakt z klientem. Oficjalnie sprzedaza biletow zajmuje sie Chinka zatrudniona w agencji turystycznej, a nawet jest manedzerem oddzialu.
Nie zastanawioales sie dlaczego wzialem sie za to dopiero teraz, skoro w Chinach siedze 4ty rok? Bo teraz mam 'guanxi' czyli znajomych, ktorch kiedys nie mialem. Na papierze wszystko gra, w przeciwienstwie do polisy ubezpieczeniowe wystawionej przez WADI.
Chcesz sie kopac z rzadowa agencja turystyczna w Chinach- prosze bardzo.
Bilety Chińskie:
Wywóz z Chin biletów jest ZABRONIONY!! Popełniasz przestępstwo i "wkręcasz w to klientów" - jakoś o tym nie napisałeś ;-)
No bo jak dostarczysz BILETY KLIENTOWI do Polski?
Nie rob z ludzi idiotow i nie zastraszaj. Dostarczam tak samo jak ty- na terenie Chin.
Nie popelniam przestepstwa, nie dostarczam Biletow do Polski. jest to inernetowa rezerwacja i klient potrzebuje tylko numer, tak jak e-ticket na samolot etc. Zapytaj swojego chinskiego agenta :wink:
(Jest to opisane w moim 1szym poscie, zanim zaczniesz szczekac moze przeczytaj watek od poczatku)

Polisa bo tak patrze była wystawiona w 2008r odręcznie... 5 lat temu!!! Może sięgnijmy do podstawówki? przedszkola? żłobek?
Ano 5 lat juz sie znamy:) Nie cofniemy sie do podstawowki, przedszkola ani zlobka poniewaz nasz temat zaczal sie 5 lat temu. Zadajac tak glupkawo-groteskowe pytania nie pomagasz sobie. Cofam sie 5lat na twoje zyczenie. Musiales sie odezwac tu w watku i zaczac dlubac kijem w gownie ktore lezy od 5lat w twoim ogrodku...
Co to zmienia ze 5 lat temu ktos podrobil podpis na dokumencie? Jak ma byc zlozony podpis na dokumencie jesli nie odreczne ? :shock:
Nie widzę też aby na tej polisie był jakikolwiek ARTUR? z imienia... ale nie szkodzi "Goryś" sobie go dorysuje? :-)
Nie rob z ludzi idiotow!
Twojego imienia nie na bo byc nie musi. Nie mowie ze ty to zrobiles konkretnie tylko twoja firma. Jest pieczatka WADI i p.Ingi ktora uwierzytelnila dokument swoim podpisem i pieczatka swojej firmy. Takze ty spij spokojnie, podpisana na kwicie wlasnorecznie Inga C. juz chyba niekoniecznie.
Przedstawiasz jakiś stary z 2012r dowód osobisty - a co On u ciebie robi? Przecież dowody się uszkadza lub niszczy?
(To Twój dowód? czy też WADI Ci go podrobiło? tak? ;-) )
Udajesz idiote- mam nadzieje. Mam skan dowodu nie dowod. Mam je np. dlatego, ze potrzebowalem kiedy kilka lat temu zamieszczalem te same skany tu na forum. Zniknely z forum to zamiescilem podnownie. Inna sprawa, ze mozna zachowac stary dowod- wstarczy zglosic utrate dokumentu. Ja np posiadam, w legalny sposob, 2 paszporty(oba polskie), starego ktory genralnie sie oddaje mi nie zabrano, daczego? Pomysl, rusz glowa...
Nie "jakis stary dowod" jest tu wazny, ale dokument z podpisem osoby, ktora go nie zlozyla, zapytaj prawniczki (!).
Jesli ci dowod osobisty smierdzi to zalaczylem jeszcze paszport.
Tez zmanipulowany w photoshopie? Jestem pewien, ze znajdziesz kopie w swoich teczkach.
A jesli cos sie nie zgadza z zalaczonym skanem to znaczy ze zalatwiles wize na podrobiony paszport :wink:
Zrozum w koncu, ze dowod osobisty czy paszport tu na forum nie jest zamieszczony dla ciebie tylko dla mnie, na poparcie mojej wersji, a do oceny kazdemu indywidualnie.
Moge sie podpisac na serwetce z McD a grafolog ustali czy to ta sama osoba co na ubezpieczeniu. Moze podpis Ingi C. widoczny na druku tez nie jest przez z nia zlozony? Nie wiem. Ale ktos podbil ten dokument pieczatka twojej firmy, wiec mam pretensje do ciebie, a ty po dzis dzien nie zaprzeczasz ze ktos od ciebie zlozyl falszywy podpis.
Na pytania:
-czy dokument wystawiony az 5 lat temu sie liczy czy nie?
-czy wstawione skany dokumentow sa autentyczne czy podrobione?
-czy wciskasz ludziom kit i przeklamujesz ceny biletow na Chiny?
-czy ukradlem twoj pomysl z biletami?
etc.
Kazdy musi(nie musi, moze) ocenic indywidualnie i odpowiedziec sobie sam.
Może są błędy, bo po prostu mamy dużo pracy. Nie mamy czasu na kradzieże pomysłów to robimy błędy. :-)
Bledow nie popelnia ten co nic nie robi, zgoda. Ale jak popelniasz blad przyznaj sie i zalatw sprawe poprawnie. Jesli nie przyjmujesz reklamacji i wmawiasz klientowi ze jest winien wszystkiemu(wiedzac ze daliscie ciala) to potem masz takiego 'wielbiciela' jak ja.
Gdybym odeslal wam wtedy oryginal ubiezpieczenia "w celach sprawdzenia sprawy" teraz bylbym w dupie i nie mialbym zadenj mozliwosci wystawinia wam negatywnej opinii.
Swoja droga umieram z ciekawosci czy naprawde masz mnie za tak nierozgarnietego czlowieka ze poprosiles o odeslanie druku tego ubezpieczenia w 2008?
Aż mnie powiem szczerze faktycznie zaczyna kusić aby zapytać naszej prawniczki, :-) jak się dobrać takiemu "złodziejowi pomysłu" do skóry?!
Od 2008 pomawiam WADI ze dostaslem kwit z podrobionym podpisem a ciebie dopiero zaczyna kusic czy nie pozwac?
Masz na priv moj adres i telefon.
Mnie rowniez korcilo pozwac, bo twoja postawa na forum bardzo zachecala, ale niestety nie da sie na odleglosc tego zoreganizowac, dodatkowo w PL bywam rzadko i krotko co nie ulatwia sprawy :( *

O kliencie G mozesz wypisywac co chesz. slowo vs slowo. Juz to przerabialismy tu efektow nie bylo. Nie podejmuje polemiki, podobnie jak ty nie odpowiadasz na zadane wczesniej pytanie:
Skad roznica w cenie wyjsciowej biletow Pekin-Szanghaj?
oficjalna cena $91/153 a twoja: $108/$180 ...

aaa wiem, czekaj czekaj zrobie po twojemu to mzoe zauwazysz i odpowiesz:

oficjalna cena $91/153 a twoja: $108/$180 ...jeszcze bez 20% prowizji! Moze twoj agent w Chinach robie cie na kase?

Oklamujesz swoich klientow co do ceny biletow i prowizji jaka pobierasz.
Napisz skad ta roznica. Mysle, ze nie tylko ja chcialbym wiedziec.

a jeszcze raz, bo takiie ladne, kolorowe, duze i pogrubione:

Ludzie na bank pomysla ze mam racje, przecie rzuca sie w oczy! :wink:

*
Czy 'leci' z nami prawnik?
Moze jest mozliwosc zalozenia sprawy o podrobienie podpisu na odleglosc?
Nie siedze w temacie, e-sad nie bylby pomocny?
Oczywiscie dokumenty moge wyslac kurierem, ale osobiscie czy musze sie stawiac czy ew. pelnomoscnik moze pociagnac sam temat?
Nie bede specjalnie tylko po to lecial do kraju :cry:
Artur mozesz zapytaj swoja prawniczke przy okazji? Bede bardzo wdzieczny.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 12:20

Panie:
JAROSŁAWIE GORAŚ / Jaro / PIOTRZE GROHOWSKI /Goroh /
Czy ile tam masz nicków, loginów, Imion i nazwisk ;-)
Po co ich masz tyle? - ciekawe ;-)

Raz już się przyznałeś ;-), raz już przepraszałeś ;-) !
Goroh
Radca Kolegialny

Wysłany: Nie 03 Mar, 2013 05:59
no to robimy tak, ja oficjalnie oglaszam ze ukradlem twoj pomysl a ty juz mi tu smiecic nie bedziesz w watku.
jaro
Kolegialny Registrator
Wysłany: Sob 30 Sie, 2008 13:15

Zgodnie z wezwaniem Pana Artura, usunąłem oskarżenia z postów, jednocześnie
PRZEPRASZAM firmę WADI fhu oraz wszystkich jej pracowników a w szczególności Panią Ingę
Chcesz wojny proszę bardzo: podaj dane adresowe, prześlemy co trzeba.
Mówisz - > masz!
Złodziejem naszego pomysłu jesteś i to jest FAKT!

Próbujesz trochę kręcić, mącić:
- z wizą?
- z Ainą?
- z Ubezpieczeniem?
- Cenami?
- Prowizjami?
Pozostała Ci: II wojna światowa? i Ocieplenie klimatu, Tsunami w Tajlandii też pewnie nasza wina? ;-)
Nie masz żadnych dowodów na to co mówisz, to sobie coś tam "kręcisz" dopowiadasz i wymyślasz, oskarżasz...
(jak to mówią szczekasz na nic!)
Adres -> pozew -> zapłacisz odszkodowanie -> może zmądrzejesz? może nie!
My bez kłopotu udowodnimy swoje racje! i tyle...
A my będziemy mieli z Tobą spokój na kolejne 5 lat :-)
Za kolejne 5 lat znowu sobie przypomnisz o czymś tam? - znowu będziemy się bronili! Mi się nie spieszy, mam czas!
Kolejne afery będziesz robił kiedy? 2018 ? potem: 2023? tak? :-)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 12:41

Nie mieszaj 2 osob.
Przyznalem se ironicznie, abys zamknal buzie i mi tu nie smiecil. Jestes chyba jedyna opsoba ktora tego nie rozumie. Albo raczej rozumiesz tylko masz nadzieje ze kludzie czytaja jedynie najwieksze czcionki. Wycofane byly pomowienia bo na priv proponowales polubowne rozwiazanie, z kteorgo pozniej sie wycofales.
Jesli chcesz mnie pozywac o kradziez pomyslu to jestes glupszy niz myslalem.
Dlaczego nie pozwiesz mnie o pomowienie i oczernianie twojej firmy?
Piszac ostatniego posta miales juz moj adres na priv.
Wiec dodaje tu:
Piotr Grochowski
键设路 3号 4栋
平顶山 邮政编码 467000
河南, 中国

tel.(86) 18300671547
ARTURINGA:
Próbujesz trochę kręcić, mącić:
- z wizą?
- z Ainą?
- z Ubezpieczeniem?
- Cenami?
- Prowizjami?
Juz odpowiadam
-z wizami - w tej chwili nie do wyjasnienia, moje slowo vs twoje slowo.
-Z AINA porownuje moja kradziez twojego pomyslu z twoja kradzieza ich biznesu.
"Inni tryb dzialania, inni klienci" mnie nie przekonuje.
-Z ubezpieczeniami-JESLI COS KOMBINUJE I KRECE TO MNIE POZWIJ. Obaj wiemy jaka
jest prawda, ale na forum twardym trzeba byc, narod patrzy :wink:

-cenami
-prowizjami
Podalem oficjalne ceny z chinskich kolei i podalem zrodlo:
https://dynamic.12306.cn/otsweb/
Obrazek
prawdziwa cena $91/$153

Podalem ceny biletow u ciebie i podalem zrodlo:
www.wadi.pl
Obrazek
Twoja cena wyjsciowa przed prowizja $108/$180
Obrazek

Gdzie tu krecenie i macenie?Ty naprawde masz ludzi za idiotow!
Po raz kolejny nie odpowiadasz na moje pytanie:

oficjalna cena $91/153 a twoja: $108/$180 ...jeszcze bez 20% prowizji!

Nie masz żadnych dowodów na to co mówisz, to sobie coś tam "kręcisz" dopowiadasz i wymyślasz, oskarżasz...
Jakbym nie mial dowodw to faktycznie bym beknal za pomowienie, a ze dowod mam to ty to wiesz najlepiej. Jesli nie mam to...POZWIJ MNIE. Nie chowam sie, adres wyslalem ci kilkanasce godzin temu.
Ostatnio zmieniony sob 30 mar, 2013 12:54 przez Goroh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 12:53

Jak to nasz dzielny konkurent sam sobie nie umiał poradzić, a nas chce pouczać ;-)
aaa Ratował go nasz znajomy Konsul ;-) z Irkucka.
Ja osobiście czytając to widzę przed sobą totalnego nieudacznika. Dlatego jeśli to ma być nasz konkurent.. :-) ? będzie się dział... Podziwiam odwagę jego klientów!!! słowo! podziwiam.

post Jul 31 2007, 11:33 AM
Post #1 Wytrawny wojażer
Grupa: Odyseusze Postów: 361

oczywiscie rozchodzi sie o tranzytowy powrot do PL...
jak wybywalem z mongolii do chin zaczely sie cyrki w Nauszkach
(ruskie pograniczniki wysadzaly z pociagu, zawracaly itp. chcacych wracac na bezwizowym transporcie) bylem w kontakcie z konsulem z irkucka,pisal ze beda walczyc w mokwie, potem napisal ze wywalczyli respektowanie umowy, a dzis mam newsa ze sytuacja sie jeszcze nie unormowala, a konsul PL w UB dostal zawalu(hmmm nie wiem czy w zwiazku z zamieszaniem czy tak tylko wspomnial o tym)
7.08(wtorek) mam pociag UB-Moskwa i nie mam wizy :/ jestem jeszcze w Pekinie, do UB dotre dopiero w piatek 3.08 i zloze papiery o expresowa tranzytowa- procedura trwa niby 3 dni, po drodze weekend i nie wiem czy na wtorek czy srode zrobia... :/
ktos ma doswiadczenia z ambasady rosyjskiej w UB?
jak pokaze bilet na wtorek pojda na reke i sie spreza?
probowalem dotrzec do UB predzej ale zdobyc bilety wyjazdowe z Pekinu to swoja droga tez cyrk...
zawsze zostaje opcja posmarowania na granicy ale to juz spore ryzyko bo zadnej gwarancji ze jednak nie wysadza z pociagu, a to juz straszna lipa by byla...
dzieki za info
pzdr

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 13:04

No brawo, jak najbardziej mialem taka sytuacje w 2007 kiedy zmienialy sie umowy tranzytow (Schengen)i ruskie to wykorzystywaly. W drodze do Chin w 2007 przejezdzalemrzez Rosje na umowie bezwizowej, a podczas mojego pobytu w Panstwie Srodka Ruskie zaczely olewac PL-RUS umowe o tranzycie bezwizowym 10dni twierdzac ze teraz to mamy miec taka sama sytuacje jak reszta Schengen. Nie rozumiem tylko co to ma ze sprawa kradziezy twojego pomyslu. Merytoryczniej sie nie da? I nie rozumiem jakby mial mnie konsul z Irkucka ratowac w Mongolii :shock: Problem byl z wjazdem na teren Rosji na podstawie umowy o tranzycie bezwizowym.
Wiec:
a) niezostaje wpuszczony na teren Federacji i zostaje na terenie Mongolii.
b) wjezdzam na teren Rosji na wize tranzytowej lub na zasadzie ruchu bezwizowego.
Gdzie tu do cholery logika szefie, z czego mnie ratowac mial szanowny towj ziomek konsul w Irkucku? Przed niedzwiedziami? Zeby bylo ciekawiej z Ulan-Bator wracalem bezposrednim pociagiem UB-Moskwa, wiec konsul irkucki pomagal mi w Mongolii czy w Moskwie?
(w internecie-odyssei forum, travelbit pisalem o swoim powrocie, poszukam moze i tu jest wzmianka)
LINK: viewtopic.php?t=3645 Panie Artur wracalem bezposrednim pociagiem UB-Moskwa, a konsul w Irkucku dpisywal na maile m.in mi, jak i innym ktorych cofali z granicy mongolsko-rosyjskiej, bo sam wydzwanial do Moskwy i probowal cos dzialac. To jest to ratowanie?
Klamczuszek jestes, a na pytanie moje nie chce odpowiedziec :cry:
Po raz 3ci nie odpowiadasz na moje pytanie:

Ostatnio zmieniony sob 30 mar, 2013 13:24 przez Goroh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 13:24

bylem w kontakcie z konsulem z irkucka,pisal ze beda walczyc w mokwie, potem napisal ze wywalczyli respektowanie umowy
To się może określ? byłeś z konsulem w kontakcie? czy nie ;-)
Ale mam lepszy pomysł może zapytajmy samego konsula czy nie ratował Cię?

teraz zadam trudne pytanie:
Czy ktoś kto sam podczas podróży własnej ma problemy? Nie stanowi zagrożenia dla klientów?
Ja osobiście z kimś takim NIC BYM NIE ZAŁATWIAŁ (od niego kupował!)
Skoro nie umie sam? - to jak mi to wykona? - prosta logika.

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 13:34

Czyli to moja wina, ze ruskie Nauszkach zmienily, podczas mojej podrozy, w srodku sezonu turystycznego(sierpien) zasady gry? Konsul wykonywal swoja prace, czyli informowal ludzi, ktorych sytuacja zastala w trasie. Poznalem goscia
Niech bedzie i tak ze mnie ratowal , zgadzam sie z toba we wszystkich twoich przemysleniach, ale jak to tak odpowiadac pytaniem na pytanie? :cry:

Po raz 4ci nie odpowiadasz na moje pytanie:

Naprawde bedziesz udawac ze tego pytania nie ma, czy po porstu jeszcze nie wymysliles jak sie z tego wykrecic?
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 13:37

Skoro:
Nie umiesz zadbać o siebie? - jak chcesz dbać o klientów?

Jak prześlesz do polski bilety - skoro przepisy chin tego zabraniają?
Dlaczego używasz cudzego zdjęcia dowodu osobistego?
Dlaczego używasz cudzego zdjęcia ubezpieczenia?
Dlaczego nielegalnie pracujesz w chinach na wizie naukowej? (ucząc?)

oooj ja to mam pytań sporo. :-)))

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 13:55

Juz odpowiadam
- zajrzyj do 1szego postu zaczynajacego ten watek to sie dowiesz ze nie wysylam biletow do Chin.
-uzywam cudzego dowodu osobistego poniewaz mam blogoslawienstwo Jaroslawa Gorysia.
-uzywam cudzego ubezpieczenia poniewaz mam blogoslawienstwo osoby, ktora za nie zaplacila
Tu czytaj uwaznie bo moze czegos sie o wizach nauczysz:-
-wiza pracownicza ('Z' sie nazywa) wazna jest 30dni od wjazdu do kraju.
W ciagu tych 30dni nalezy ja zamienic w PSB (Public Security Bureau) na rezydencje.
Aby moc to uczynic trzeba miec wystawiony 'Foreign Expert Certificate' wystawione przez Foreign Expert Bureau. I ja te wsystkie papierki posiadam, wrzucilbym skany, ale powiesz ze sam je zrobilem. Czy odpowiedzi cie zadowalaja?
Ja mam tylko jedno pytanie i za cholere nie moge dostac odpowiedzi.... :cry:

Po raz 6ty nie odpowiadasz na moje pytanie:

Ostatnio zmieniony sob 30 mar, 2013 14:20 przez Goroh, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 14:00

mam blogoslawienstwo Jaroslawa Gorysia.
Tam zawsze myślałem ze błogosławieństwo to dają osoby duchowne, Papież? ;-)
I ja te wsystkie papierki posiadam,
No i fajnie czyli jest możliwość ze Ci je zabiorą. Tak bywa, ze co dają - umieją i zabrać ;-)

Nie umiesz zadbać o siebie? - jak chcesz dbać o klientów?

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 14:05

Robie pod siebie ze strachu.
Mozesz byc bardziej merytoryczny? Grozby sobie darujmy, czyny panie czyny sie licza :wink:

Po raz 7ty nie odpowiadasz na moje pytanie:

Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 15:47

Robie pod siebie ze strachu.
Ja na prawdę uważam, ze to nie jest poziom rozmowy dla mnie.
Kolokwializmy nie imponują mi tu ;-)

Sprawa nabierze rozpędu, będzie pozew wtedy proszę się: tłumaczyć, modrzyć, wymyślać ect.

Na etapie obecny jesteś: złodziejem cudzego pomysłu i cudzej pracy! Tyle. :-)

Awatar użytkownika
Goroh
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Goroh » sob 30 mar, 2013 15:54

Dobrze, bede sie tlumaczyc przed sadem.
Dziwi mnie tylko ze wydawaloby sie w twoim interesie jest odpowiedziec na moje pytanie,
a tu nic. Wymowna cisza w temacie.
Serwujesz mi pytania, ja kulturalnie a kazde odpowiadam.
Ja mam na te chwile jedno proste pytanie i jakos cisza, czuje sie ignorowany :(
ja musze powtarzac pytanie w nieskonczonosc, i bede-obiecuje ci.

Po raz 8ty nie odpowiadasz na moje pytanie:

Wszyscy juz znaja twoje zdanie na moj temat, nie musisz krzyczec po raz 10ty
A zlodziejem nie jestem do momentu skazujacego prawomocnego wyroku sadowego
na razie to tylko twoja opinia, do ktorej oczywiscie masz prawo:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA » sob 30 mar, 2013 16:02

powtarzam:
Na etapie obecny jesteś: złodziejem cudzego pomysłu i cudzej pracy! Tyle.
i ja nie mam ani obowiązku ani ochoty czy się tłumaczyć czy odpowiadać na bzdurne pytania...
Dlaczego kradniesz? przykazań nie znasz? 7. Nie kradnij?

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » sob 30 mar, 2013 16:13

Zamykam wątek, bo zrobiła się tu regularna jatka, a nie dyskusja.
Do decyzji Goroha (autora ogłoszenia) zostawiam czy usunąc cały wątek, czy zostawić zamknięty.

Zablokowany