Krym-o co tyle krzyku?

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
Malaga

Krym-o co tyle krzyku?

Post autor: Malaga »

witam serdecznie. ostatnio zaczelo sie suzo mowic o polwyspie krymskim, w biurach podrozy to zwiekszyly sie tez liczby ofert wypoczyku na Krymie. Sklonilo mnie to do tego zeby sie tez nad taka oferta zastanowic. Do tej pory rozwazałam tylko Chorwacje lub Grecje, a Krym znałam tylko ze"szkoly sredniej" i "mieckiewiczowskich sonetow" ,czy uwazacie ze rzeczywiscie warto robic wokol Krymu tyle krzyku? czy jest wciaz tak zachwycajacy? planuje raczej odpoczynek stacjonarny, czy moze wiecie wiec gdzie najlepiej sie wybrac?
z gory dziekuje serdzecnie za sugestie

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

czy przejrzałaś chociaż tematy w dziale Podróże po Ukrainie ???
bo ja mam wrażenie (po raz tysięczny chyba), że nie zadałaś sobie trudu by to zrobić...
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

Marcin

a skad te pretensje?

Post autor: Marcin »

przeczytala czy nie, nie wiem czy to najwazniejsze...mysle ze rosjapl.info zawiera dosc uboga informacje o Krymie i nie rozwieje wszystkich watpliwosci
uzytkownikow forum. Poza tym naturalne jest ze osobiste relacje ludzi sa ciekawsze!

Awatar użytkownika
lusac
Rzeczywisty Tajny Radca
Rzeczywisty Tajny Radca

Post autor: lusac »

to se marcinie poszukaj takich tzw. relacji w tzw. internecie. zapewniam cie, ze jest tego od tzw. cholery i jeszcze troche. jak najbardziej osobistych zwlaszcza. z pewnoscia pomoze ci w tym google.

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 »

dlatego drogi mądralo nie piszę o stronie tylko o przejrzeniu forum...

P.S. tak więc zadanie dla ciebie...zrób lepsza stronę...
pozdrawiam...
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

ODPOWIEDZ