KWATERY KIJÓW/SYMFEROPOL/SEWASTOPOL/JAŁTA

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
prezes
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: prezes »

to ja również się podepne, szukam taniego noclegu dla 6 osób na 2-3 noce w Jałcie lub okolicy, w ostatnich dniach kwietnia. moze być bez wygód (ale z ciepłą wodą). nie chce rezerwować wcześniej, chodzi mi bardziej o jakieś namiary gdzie można uderzyć na miejscu. z góry dzieki :)
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

panie Prezesie: możecie jechać w ciemno. Komitet powitalny będzie czekał na awtowakzale. Swój oddział ma tu m.in : Hostelworld , odnośnie hoteli przed sezonem ceny znacznie niższe.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Zverozub
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Zverozub »

Рыбачье (Rybache) 5-10 $ 1 persona
http://kraevedenie.net/2009/04/16/rybache/
komplexny obed - 25 hrivna
100 m more
s campinga tozhe mogut v cafe imet` pitanie wes` den`
Obrazek
prezes
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

dzięki wam bardzo, na hostelworld są dość kosmiczne ceny w Jałcie, więc raczej pozostane przy babuszkach. Ale teraz znalazłem dość ciekawe mieszkania w Jałcie: http://www.apartmentsinukraine.com/apar ... &price=100

http://www.travel-library.com/apartment ... ine/yalta/

korzystał ktoś z takiej formy noclegu na Krymie?? znacie te firmy? można im zaufać?
Zverozub
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Zverozub »

гостиницы, пансионаты и прочее можно бронировать в фирме, где работают мой зять и моя дочь - http://snp.crimea.ua/ - у них официальная лицензия тур-оператора по Украине.

Лицензия на туроператорскую деятельность АА № 841062 от 10 декабря 2004 года выдана Гостурадминистрацией Украины

кстати, любая нормальная фирма должна помещать на своем сайте информацию о лицензии

это крымский филиал большой российской компании с зарегистрированным торговым знаком.

а частный сектор в Ялте - через http://www.bigyalta.net/
я через них бронировал. Работают давно. и тоже все лицензии обозначены.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

W postach zamieszczałem informacje na temat kwater w Bakczysaraju . Brakowało jedynie poglądowych fotek aby wiedzieć czego możecie się spodziewać.
Bakczysaraj:
- widok z pokoju na ogródek:
Obrazek

- widok z ogódka
Obrazek

Obrazek

- na pokoju:
Obrazek
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

emto
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: emto »

Zadam może dziwne pytanie, ale interesuje mnie, czy na każdej kwaterze jest dostęp do prądu (gniazdko elektryczne w pokoju)?
Ostatnio zmieniony czw 14 maja, 2009 14:30 przez emto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

dziwna odpowiedź( bez złośliwości ): tak są gniazdka elektryczne. Są również łóżka, pościel, toalety i inne udogodnienia cywilizacyjne.
pozdrawiam robert

gregor
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: gregor »

prezes pisze:dzięki wam bardzo, na hostelworld są dość kosmiczne ceny w Jałcie, więc raczej pozostane przy babuszkach. Ale teraz znalazłem dość ciekawe mieszkania w Jałcie

korzystał ktoś z takiej formy noclegu na Krymie?? znacie te firmy? można im zaufać?
Wszelkie firmy to kosztowni pośrednicy. Rozmawiałem dzisiaj z koleżanką z Ałupki i pytałem o ceny wynajmu - w dobrym miejscu blisko morza od 60 UAH za osobę , wyżej taniej. Podstawą do uzyskania dobrej ceny jest znajomość języka i trochę szczęścia. Wieczorem gdy właściciele mieszkań nikogo nie znajdą są znacznie bardziej ulegli.
nie imiej sto rubliej - imiej sto druziej
Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: ARTURINGA »

U nas OLA jest specem od noclegow na Krymie.... umie znaleźć nocleg z podziemi... moze warto? ;-)
prezes
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

byłem w jałcie na przełomie kwietnia i maja, nocleg od babuszek dworcowych: osobny domek, 3 2-osobowe pokoje z łazienkami + w pełni wyposażona kuchnia, wszystko tylko do naszej dyspozycji, 10minut piechotą od morza. 300UAH za całość za noc.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

prezes pisze:byłem w jałcie na przełomie kwietnia i maja, nocleg od babuszek dworcowych: osobny domek, 3 2-osobowe pokoje z łazienkami + w pełni wyposażona kuchnia, wszystko tylko do naszej dyspozycji, 10minut piechotą od morza. 300UAH za całość za noc.
Myślę, że pozostali forumowicze chętnie zobaczą fotki z kwatery oraz poznają jej adres.
pozdrawiam robert

gregor
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: gregor »

prezes pisze:byłem w jałcie na przełomie kwietnia i maja, nocleg od babuszek dworcowych: osobny domek, 3 2-osobowe pokoje z łazienkami + w pełni wyposażona kuchnia, wszystko tylko do naszej dyspozycji, 10minut piechotą od morza. 300UAH za całość za noc.
Cena normalna poza sezonem , ja w lutym wynajmowałem super 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Jałty za 250 UAH w dzień. W sezonie cena tego mieszkania około 100$. W dobie kryzysu napewno będzie taniej. Na rosyjski długi wekkend 1-9 maja tutystów było jak na lekarstwo , miejscowi boją się że tak będzie cały sezon.
Ostatnio zmieniony ndz 17 maja, 2009 20:49 przez gregor, łącznie zmieniany 1 raz.
nie imiej sto rubliej - imiej sto druziej
prezes
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

roberT/TANAIS pisze:Myślę, że pozostali forumowicze chętnie zobaczą fotki z kwatery oraz poznają jej adres.
niestety fotek "do umieszczenia" nie posiadam, ul. Krasnoarmiejskaja, na przeciwko Polikliniki (po drugiej str ulicy), wchodzi się tak w głąb i tam pytać (właścicielka - Tatiana). jeśli odzyskam wizytówke od kumpla to umieszcze numer tel.
casals
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Witamy wszystkich forumowiczów

Post autor: casals »

Jako, ze jesteśmy nowi na tym forum, nie bardzo wiemy jak sie po nim poruszać...

Wszystkim zainteresowanym wyjazdem na KRYM oferujemy :
- pomoc przy zakupie biletów (lotniczych,kolejowych,autobusowych), ale przede wszystkim

- wynajem prywatnego mieszkania

(centrum Jałty, ok.15-20 spacerkiem do plaży - leniwym zawsze pozostaje marszrutka jadąca 7minut, ale niestety często stojąca w korkach, 2pokoje + lodża na której też można spać, klimatyzacja, kuchnia, łazienka) - cena zależna od terminu przyjazdu i ilości osób w granicach 25-35euro za dobę.

Zainteresowanych szczegółami, prosimy o kontakt na PW.

Pozdrawiamy
Gala i Miko[/b]
kopaa
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: kopaa »

Witam serdecznie, poszukuję sprawdzonych tanich noclegów w sewastopolu, dla 3 osób, niestety cyrylicy komplętnie nie znam i zamieszczone stronki z ofertami to dla mnie czarna magia, czy mógłby ktoś pomóc? :)
I jak wygląda sprawa z plażami i z rozrywkami w sewastopolu, czy istnieję tam coś na wzór tego co jest w Sudaku ( w sensie promenada z barami, knajpami, dyskotekami itd)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ