Kwatera z 8 łóżkami gdziekolwiek

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Kwatera z 8 ł‚óżkami gdziekolwiek

Post autor: grabarz_tg »

Witam poszukuje kwatery od 11 do 18 lipca na Krymie dla 8 osób, rok temu bylem w Sudaku i dla 5 osób nie było problemu ale dla 8 już być może. Nie chce żeby grupa się podzieliła, wtedy wyjazd nie ma sensu. Jestem pewien ze w razie czego wynajmujący dostawi brakujące łóżko czy dwa nawet z domu pod warunkiem ze traktuje to jako biznes a nie jest to starsza babcia. Proszę o porady i wskazówki

P.S Rok temu w lipcu płaciłem 50 hr (bez targowania się) w Sudaku za dobe w dobrych warunkach 10 min pieszkom do moria? Jak w tym roku moze być z cenami? Nocleg 7 dni.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Nie wiem gdzie planujesz pobyt grupy na Krymie ale:
1- w Sudaku masz Hostel sieci Hostelworld,
- głównie na wakzale można spotkać starszego gościa , który wynajmuje pokoje w różowym bliźniaku (starczy miejsca dla wszystkich , poszukam adresu )
2- w Bałakławie jest motel z pokojami 2,3,4 osobowymi
3- Bakczysaraj : Baza Priwał i słynne miejsce na Podpolszczikow.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Lokalizacja nie ma większego znaczenia choć chciałbym aby był to Sudak bo to jednak fajny młodzieżowy kurort choć inne miejsca tez by mnie interesowały. Podstawowe kryterium to kasa oraz to abyśmy mogli spać wszyscy w jednym miejscu. Ten hostel znam jest za drogi jak na nasze kieszenie 50 czy 60 hr jesteśmy zapalnic za sam nocleg. Czekam na info odnośnie tego bliźniaka i dziękuje za odezw.
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

Sewastopol:

"сдается дом(дачного типа) в голубой бухте, можно снимать у этаж,или весь дом. до моря 3 минуты.8-095-58-88-418 Татьяна Павловна. цена около 150 гр в сутки, не зависимо от количество людей, торговаться можна) по телефону"
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Re: Kwatera z 8 ł‚óżkami gdziekolwiek

A jak tam z Twoim językiem ? Pytam bo może rozważysz opcję dokonania rezerwacji telefonicznej. Mam namiary na domy dla nawet większej grupy 12 osobowej.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Rok temu rozmawiając przez telefon po rosyjsku ale jezyk jest słaby bo od dobrych kilku lat nie używany ale namiary chętnie przyjmę bo mama jest po filologi rosyjskiej :D Kwatery w Epatori?
Ostatnio zmieniony sob 06 cze, 2009 15:23 przez grabarz_tg, łącznie zmieniany 1 raz.
hrumek007
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: hrumek007 »

W Evpatorii !?.
Jeśli mogę się wtrącić do tego tematu, szukam w tym mieście lub w pobliżu kwatery dla 6 osób 4 dorosłych i 2 dzieci w cenie do 40 - 60 hr - nie muszą to być warunki luksusowe, ale też nie spartańskie. okres od 20 czerwca do 3 lipca.
Ps. dla 7-8 osób mam fajne namiary w Jałcie, bardzo dobra lokalizacja blisko bazaru i centrum. Bardzo dobre warunki dla małej grupy - apartament ze wszystkimi udogonieniami, w ubiegłym roku płaciłem 180 hr za całość za dobę.
krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: krymka »

Pensjonat Viktoria w Eupatorii - Zaoziernoje, czy ktoś z szanownych forumowiczów w nim nocował? Co prawda pokój już zarezerwowałam. Cena jaka jest, na taką przystałam, jednak chodzi mi o klimat panujący w tym domu. Będę wdzięczna za informacje
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Proszę bardzo Eupatoria:
Двухкомнатный дом «под ключ» в Евпатории на ул.Заводская (см. карту) . В доме хороший ремонт, новые межкомнатные двери, хорошие новые полы, потолки, стены, металлическая входная дверь, окна- стеклопакеты, хорошая мебель, ковры. Импортный цветной телевизор, новый холодильник, пылесос, утюг, вентилятор. Кухня c мебелью и посудой, холодильником и газовой плитой, душ, туалет, свежее постельное белье. В доме 6 спальных мест. Постоянно горячая и холодная вода (бойлер). Прекрасный зеленый дворик. Дворик огорожен. Во дворике отличная новая беседка для отдыха на свежем воздухе. До моря 5-7 минут ходьбы, до песчаных пляжей 10-12 мин.ходьбы. Рядом рынок, очень близко к дому магазин с дешевыми ценами, как на базе. В 2-х минутах ходьбы от дома автостоянка.
Стоимость дома в июне - 35$. в сутки.Июль -40-45, Август - 45-40 Пишите на e-mail: evpatoria08@mail.ru
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Proszę bardzo Sudak

Дом в Судаке ул.Юго-западная идти к морю 8 минут.
4 комнаты в каждой по одной двойной и одинарной кровати.Душевая комната и туалет в доме.Большая кухня-столовая.Очень тихое место.Вода горячая и холодная,телевизор,холодильник.Цена 6 - 10уе в сутки за человека,в зависимости от времени заезда.Есть недорогое жильё в поселке Дачное =4уе(к морю на маршрутке 15 минут)По всем вопросам звоните по телефону 8(096)4883311 Галина Васильевна.Если нужны фотографии напишите на sav007@online.ua или на sav007@ua.fm.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

grabarz_tg, bardzo proszę o kontakt na pw. Jeżeli masz możliwość rezerwacji przez telefon to można by się zastanowić nad rezerwacją miejsc w np. pensjonatach. W przypadku Sudaku mieszkania 3 osobowe max : 6 / 7 osób np. : дo 10.07 - 50
с 10.07 - 60 usd. Jest to normalne mieszkanie z 3 pokojami,kuchnia , łazienka.
Pensjonat: 4-х местный номер с кондиционером, TV, холодильником. Душ, туалет. с до 10.07-40 usd, с 10.07-45 usd . Wtedy moglibyscie rezerwowć 2 pokoje . Fajnie wygladają i można zamówić jedzonko.
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

hrumek007 : jeżeli masz możliwość dokonania rezerwacji telefonicznej to kłopot z głowy. Nie wiem jaki zakres cenowy Ciebie interesuje. Np.: penjonat w Заозерном proponuje pobyt w pokojach za 170 hrw / os/ noc ale z pełnym wyżywieniem ( 3 razy ), dla dzieci zniżki.
pozdrawiam robert

hrumek007
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Jestem gotowy zapłacić do 70 hr za osobę, nie inetersuje mnie nocleg z wyżywieniem, lubię degustować specjały na mieście. Najlepiej miejsce z możliwością wieczornych przesiadywaniach na świeżym powietrzu z małydzi dziećmi śpącymi u boku w pokoju. Nie szukam dużych wygód ale jakieś minimum też musi być.
Mi- czy na adres podany przez ciebie do Eupatorii można e-maila napisac po polsku?, nie znam na tyle rosyskiego, aby pisać takie emaile.
Ostatnio zmieniony ndz 07 cze, 2009 12:39 przez hrumek007, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

1/ www.zaozernoe.org/index.html

2/ Приглашаю отдохнуть в самое лучшее место Крыма в с. Штормовое в 25км от Евпатории, у нас самое чистое не глубокое море, песок и два лечебных лимана с голубой глиной и чёрной грязью. С июля проходит «Казантип». Встречаем у поезда и везём в частный уютный дом, с 2,3 и 4 местными комнатами. Двор с садом красивый, мангал, беседка и очень радушные приветливые хозяева. Стоит от 7 у.е. с чел. в сутки. Звоните 89037457443 Владимир.

ps. hrumek , jeżeli znajdziesz interesujący cię namiar na kwaterę to możemy z mi /razem albo osobno :) / przygotować tekst do rezerwacji .
Ostatnio zmieniony ndz 07 cze, 2009 12:51 przez roberT/TANAIS, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam robert

mi
Tajny Radca
Tajny Radca

hrumek, obawiam się, że nie bardzo można po polsku. Ale jak już wyżej Robert napisał, daj tekst, a my Ci go przerobimy na właściwy język. :) Mogę Ci nawet wysłać emaila ze skrzynki na portalu rosyjskojęzycznym, bo samam miałam kłopot zodbieraniem mejli po rosyjsku na polskiej skrzynce.. dużo "krzaczków" :)
hrumek007
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Dzięki, biorę się do pracy.
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

hrumek...
za ciężko nie pracuj, bo nie wiem czy podołam.. :) moja przygoda z rosyjskim skończyła się dobrych parę lat temu. :lol:
Kilka treściwych zdań w zupełności wystarczy. :D
krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Na stronie www.zaozernoe.org różne oferty pobytu w Eupatroii czy Zaoziernoje. Co prawda po rosyjsku, ale może komuś się przyda
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

krymciu : Ten adres jest 4 posty wyżej :)

Pobyt w Sudaku: Jeżeli jedziecie większą grupą i chcecie mieć już zrobioną rezerwację proponuję stronkę: www.sudak.ru. Kontakt telefoniczny i mailowy. Do wyboru są : mieszkania, domy, pensjonaty a cenowo nie tak źle.
pozdrawiam robert

krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

TANAIS, Sorry, prawda! tO JUŻ CHYBA PRZEMĘCZENIE :cry:
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

- Krymcia: Jak wrócisz to wrzuć opinię i fotki z kwatery.

- Dla szukających gdziekolwiek miejsca przypominam o sieci hosteli na Krymie ( od 8 euro ): Simferopol, Bałakława, Pieszczanoje, ( Geniczesk ), Sudak, Jałta.
pozdrawiam robert

gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gego »

Witam ponownie
Już raz pisałem na forum o domku (najlepiej idealnie by było jak by był zlokalizowany bezpośrednio na plaży)
RoberT/TANAIS podał mi parę linków lecz jak pisałem do wszystkich to odpisywali (o ile dobrze odczytałem) iż to za wcześnie.
Jeżeli ktoś by miał jakiś sprawdzony namiar na takowy domek dla 10 - 11 ludków (6 dorosłych i 5-ka małych szkrabów), to byłbum wdzięczny.

Super by było podanie maila do domku gdyż z rosyjskim u mnie słabo a napisać to coś tam wydukam i później odczytam.

Co do miejsca to myślimy coś o wiosce- mieście Rybache.

Był ktoś?
Co o tym sądzicie?

Na necie jest miły polak z tej wioski - miasta który mi troszkę przybliżył wiadomości o tym miejscu, lecz chętnie poczytam opinię innej osoby.
W tej miejscowości znajdują się domki zlokalizowane bezpośrednio przy plaży, lecz o rezerwację też za wcześnie.

Chcielibyśmy prawdopodobnie wyjechać w sierpniu (miał być lipiec lecz już pirwsza niespodzianka i wqakację się przesuną),
Czy sierpień (druga połowa - od 14) to tak drastyczny skok cenowy o jakim wszyscy piszą względem lipca oczywiście?

My byliśmy już parę razy w Chorwacji i w lipcu i w sierpniu. Też miało być drożej a nie było.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
hrumek007
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Mogę zaproponować miejsce w Sudaku. Jest to prywatny mały ośrodek z domkami dwu -trzyosobowymi, takich domków jest jak pamiętam 6-7. Od plaży jakieś 200 metrów, dokładnie pod twierdzą Genuejską.
Ceny w roku 2008 za osobę 15 USD, wyszło jakieś 30zł.
Dosyć ciekawe miejsce, bardzo czysto i zielono, choć bez luksusów. Jest kuchnia, nie ma kłopotów z wodą. Domki zacienione licznymi roślinami i kwiatami, wygląda to bardzo ładnie.
Na pr mogę przesłać kilka fotek.
zlotto
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: zlotto »

hrumek masz na mysli te domki pod hotelem Bastion?
piotr6
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: piotr6 »

gego, Podaj adresik to wyślę fotki takiej kwaterki, ja z niej korzystałem 2009 i byłem zadowolony.
gego
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: gego »

hrumek007 pisze:Mogę zaproponować miejsce w Sudaku. Jest to prywatny mały ośrodek z domkami dwu -trzyosobowymi, takich domków jest jak pamiętam 6-7. Od plaży jakieś 200 metrów, dokładnie pod twierdzą Genuejską.
Ceny w roku 2008 za osobę 15 USD, wyszło jakieś 30zł.
Dosyć ciekawe miejsce, bardzo czysto i zielono, choć bez luksusów. Jest kuchnia, nie ma kłopotów z wodą. Domki zacienione licznymi roślinami i kwiatami, wygląda to bardzo ładnie.
Na pr mogę przesłać kilka fotek.
piotr6 pisze:gego, Podaj adresik to wyślę fotki takiej kwaterki, ja z niej korzystałem 2009 i byłem zadowolony.
Dzięki Wam za odzew.
Czekam z niecierpliwością na fotki.
Czy w tych domkach "hrumku" zmieszczą się 4 osoby?
Gdzie znajduje się "Twoja" kwaterka Piotrze?
Czy macie adresy mailowe do tych Kwater?

mój mail:
grzadlo@interia.pl
Pozdrawiam
hrumek007
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Właścicielka obiektu nazywa się jak pamiętam Lidia Timofijewna, a sam ośrodek mieści się na ulicy Primorskiej chyba 8.
piotr6
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

może się komuś przyda.Nikołajewka.Ulica Kosmonautów 28
tel.+380-974-361489
e-mail vasylenko_ nata@mail.ru Włascicielka ma naimie Natasza i rozumie po Polsku.Dom z ogrodem,ceny w tamtym roku były 7-8 dolarów.
Mogę wysłać fotki jeżeli ktoś będzie zainteresowany.Parking,kuchnia,ogród,grill,można zamówić obiady.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

hrumek007, bardzo proszę o zamieszczenie fotek z ośrodka w Sudaku ( w miarę możliwości ) gdyż znajdzie się z pewnością wielu chętnych.

piotr6, podobna prośba o fotki w tym temacie z kwatery którą polecasz.
pozdrawiam robert

piotr6
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Zdję™cia kwatery z Nikoł‚ajewki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek