Krymsky restorany i cafe s parkingom

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
Zverozub
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Krymsky restorany i cafe s parkingom

Post autor: Zverozub »

http://www.kraevedenie.net/forum/viewto ... 58&start=0 - у себя на форуме начал ставить информацию о кафе и ресторанах.

например - кафе Алла в Коктебеле. Имеет капитальный зал. Рядом с ним большая парковка. и есть верандра прямо на пляже
можно ставить велосипеды
Obrazek

присылайте свои отзывы.
буду рад помощи!
Ostatnio zmieniony czw 11 cze, 2009 12:24 przez Zverozub, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Zverozub, kolejny twój dobry pomysł :D Jeśli pozwolisz podłącze się do tematu.

W tej knajpie w Ordżonikidze nie radzę się stołować. Żenada:
Obrazek

Niepamiętam nazwy ale tu w Koktebel warto zostać. Oficjant ok, a łagman wyśmienity:
Obrazek

Karawan-Saraj w Bakczysaraju. Klimat w środku widok na Pałac Chanów, łóżka z poduchami i wyśmienite potrawy. Czuburieki gigantyczne i przepyszne. Ceny normalne, obsługa sympatyczna.
Obrazek
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

A ja odradzam restaracje "Piłkarska" w Sudaku naprzeciwko Aqua Parku, jedzenie drogie zimne i nie dobre. A czeka sie na nie długo.
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

W Sewastopolu polecam budkę z czieburiekami przy Panoramie Obrony Sewastopola wejście od strony fontanny - nigdzie na Krymie nie jadłam lepszych.
Plaża Omega - restauracja z "czajchanami" (siedziska z poduchami) - duże porcje i niedrogo, a smacznie. Ulica Gierojew Briesta - mała osiedlowa knajpka poniżej poziomu ulicy, zejście po schodkach - pysznie i bardzo tanio. (przysmak Breżniewa rządzi!!)
Bałakława - pizzeria przy deptaku, nazwy nie pamiętam, ale mają tam przepyszną pizzę LEONARDO
Gurzuf - w nadbrzeżnych knajpkach polecam tylko kawę, reszta mega grogo i porcje mikroskopijne. Za to najlepsze jedzenie jest w jadłodajni STAŁOWAJA ul. Leningradzka 30 (za placykiem z fontanną, z tyłu sklepu 1001 drobiazgów). Tanio, duży wybór i na śniadanko i obiadek, zawsze kolejka, ale szybko idzie.

Obrazek

Uwaga!! Trzeba wejść na pierwsze piętro, na dole bar bistro fast food, gdzie ceny wydają się przystępne, ale przy kasie okazuje się ze wszystkie są podane za 10 dag, a żarcie niedobre.
Dobre winko i jedzenie w knajpce SOMMELIER (w godzinach obiadowych trzeba długo czekać na miejsce, ale za to jest klimatyzacja)
NIE POLECAM żadnej jadłodajni typu Stałowaja w Jałcie przy deptaku nadbrzeżnym. Niech nie zmyli Was kolejka wypełzająca na ulicę. Jedzenie wstrętne, a w środku śmierdzi starą ścierką brr....
Ostatnio zmieniony sob 20 cze, 2009 09:17 przez mi, łącznie zmieniany 4 razy.
gregor
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: gregor »

Ja gorąco polecam bar tatarski na bazarze owocowo-warzywnym w Jałcie , po lewej stronie od wejścia do sali z mięsem , wchodząc przez główną bramę. Karmią zawsze wyśmienicie. Naczynia i meble nie specjalne za to płow wyśmienity a ceny normalne . Nawet w lutym pracowali i było OK.
nie imiej sto rubliej - imiej sto druziej
ODPOWIEDZ