Czy ktoś wynajmował samochód na Krymie?

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
jacek1962
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Czy ktoł› wynajmował‚ samochód na Krymie?

Post autor: jacek1962 »

Przejrzałem kilka stron agencji wynajmu samochodów i wygląda to zachęcająco. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii? Może polecić jakąś firmę?
kosa1964
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: kosa1964 »

Możesz podać linki do tych stron? Jakie ceny?
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

avtoarenda.com.ua, autocrimea.com.ua, www.rentacar.com.ua, www.simtrans.com.ua/cars.html
Najtańsze w avtoarenda to BAZ 2102 i 2101 (piękne łady) :D za 80uah za dobę, 1000uah kaucja. Dział nie bez powodu nazwany "nostalgia" :D
grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

Ja byłbym zainteresowany takimi furkami po 80 hr ale nie ma tam zdjęć żadnych. Ktoś to wypożyczał? Jaki to ma stan? Nadaje się do jazdy? bo jak mamy płacić za busiki to nas wygodniej wyniesie wypożyczyć takiego staruszka i go tankować.
mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi »

ja sobie w googlach pooglądałam, ale jakie są w "prawdziwym życiu" tego nikt nie wie. :)
bilcu
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: bilcu »

mi pisze:avtoarenda.com.ua, autocrimea.com.ua, www.rentacar.com.ua, www.simtrans.com.ua/cars.html
Najtańsze w avtoarenda to BAZ 2102 i 2101 (piękne łady) :D za 80uah za dobę, 1000uah kaucja. Dział nie bez powodu nazwany "nostalgia" :D

ponawiam pytanie brał ktoś????
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Najtańsze auta ze strony są po 200 hrw za dobę. Wychodzi ,że nikt nie korzystał z prozaicznego powodu : doskonale jest turozwinięty i tani transport komunikacyjny.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

jacek1962
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Zadzwoniłem do gościa z www.autodrive.com.ua/en/car-rental/sevastopol/tariffs/ zabawnie było. najtańszy tak jak w ofercie 80 za dobę, nie ma nawigacji satelitarnej, za to kaucja w dolarach $200. Nie ma też możliwości zarezerwować już teraz przez neta a co za tym idzie podstawić go pod lotnisko w Symferopolu. Na moje pytanie to jak moge to zrobic padla odpowiedż, "przyjedź do biura". Podobno nie ma też żadnych kosztów ukrytych, ani opłat za przejechane kilometry. No i "będzie Pan zadowolony" Tak że sprawdzę to po 26-tym czerwca. Znajomy z Sewastopola znalazl jeszcze to: Avtoporocat: 38(0692)231225
Nuzhen pasport, prava, zalog = 2000 gr. Strahovka - avtograzhdanka. Ale tu się płaci za przejechany kilometr.
Ostatnio zmieniony sob 13 cze, 2009 16:46 przez jacek1962, łącznie zmieniany 1 raz.
grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

Mineło troche czasu, ponawiam pytanie odnośnie wypożyczalni tych "starszych" aut. Próbowal ktoś?
Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

roberT/TANAIS pisze:Wychodzi ,że nikt nie korzystał z prozaicznego powodu : doskonale jest turozwinięty i tani transport komunikacyjny.
ja bym byla bardzo zainteresowana wypozyczeniem autka bo nie wszedzie jest rozwinieta komunikacja lokalna- tzn tam gdzie mnie najbardziej interesuje to ona nie istnieje ;) najbardziej by mnie interesowalo wypozyczenie lady niwy.. ciekawe czy gdzies takowe mozna pozyczyc..czy to juz lepiej pytac na miejscu czy wypozyczenie autka trzeba rezerwowac telefonicznie? przez telefon sie raczej nie dogadam, tylko geba w gębe dam rade
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/
jacek1962
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Właśnie dziś wróciłem z Krymu. Mimo że dzwoniłem z kraju i rezerwowałem samochód w Sewastopolu z firmy www.autodrive.com.ua/en/car-rental/sevastopol/tariffs/ potem potwierdziłem owa rezerwacje po przyjezdzie to go i tak nie nie dostalem. Z "szefem" tego biznesu w Sewastopolu byłem umowiony na odbior samochodu o godzinie 17-tej, specjalnie po niego pdjechałem z Bachczysaraju i coz zmarnowałem sobie tylko popołudnie. Pan nawet nie wysilal sie ze mu jest przykro ze mnie wystawil do wiatru ani specjalnie mi nie tlumaczyl czemu dzis mimo obietnic nie ma auta Stwierdzil ze moze bedzie jutro. Nie lubie czegos takiego i wziąłem z www.avtoarenda.com.ua tel +380652700282 Daewo Sense za 250 na dobe, tak mówiła pracownica podpisująca umowę. Nie przeczytałem tej umowy no to po podpisaniu umowy Pani jeszcze dorzuciła że cena obejmuje limit 200km dziennie, po przekroczeniu jakies grosze za kilometr. Ot taki urok miejscowego biznesu. Wydawanie bylo niezmiernie pracochłonne bo pracownik demonstrował każde uszkodzenie np 2cm zadrapania na zderzaku i je odnotowywał. Ku memu zaskoczeniu odbiór był błyskawiczny i bez mikroskopu, miło sie zrobiło. dzięki lokalnym tablicom raz na pewno taniej wynajeliśmy lokal. Stwierdził to po fakcie wynajmujący. Bliskich kontaktow 3-go stopnia z policja drogowa tez nie mielismy. Natomiast komfort wynikajacy z mobilności ogromny
Ostatnio zmieniony pn 13 lip, 2009 15:59 przez jacek1962, łącznie zmieniany 1 raz.
cocolino44
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: cocolino44 »

Jacek1962 a jak wyglądał te najtańsze autka ,jak z kaucją , jakie są potrzebne dokumenty i czy trzeba te autka rezerwować szybciej czy jest tego tam tak dużo że niema problemu.
Awatar użytkownika
antarex
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: antarex »

Ja sprawdzalem ceny w markowych wypozyczalniach typu Sixt i byly rownie wysokie co w Polsce. Dlatego przyjezdzam na Krym wlasnym samochodem.
jacek1962
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Co do tych najtańszych to nie mam pojęcia. Tak jak pisałem, szef firmy po prostu mnie zlekceważył. Z innej firmy wziąłem właśnie najtańszy okazując prawo jazdy i paszport. Waluta kaucji nie miała znaczenia,1500 hrywien lub ich równowartość w dolarach czy euro. Odbyło się to po moim telefonie co i po ile mają.
ODPOWIEDZ