KRYM-SZUKAMY TOWARZYSZY/ kto-kiedy-gdzie jedzie na Ukrainie

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
applesue
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: applesue »

Ponieważ posypało nam się towarzystwo, szukamy 2-4 osób chętnych na wspólny wyjazd na Krym (Ukraina) w dniach 8-19 sierpnia (nie możemy wziąć urlopu w innym czasie).

Chcemy jechać pociągiem ze Lwowa do Symferopola, potem najprawdopodobniej do Ałupki lub w jej okolice, czyli południe Krymu. Bilety kupujemy przez internet, spania szukamy na miejscu (nastawiamy się na wynajem całego mieszkania).

Jest nas dwoje (dziewczyna i chłopak, nie para, po studiach, mówimy po rosyjsku:), szukamy towarzyskich, rozrywkowych, niemarudnych osób z poczuciem humoru, w wieku 22-30 lat, płeć obojętna, najchętniej z Krakowa (brzmi jak ogłoszenie matrymonialne, ale cóż..:).
My nastawiamy się na wypoczynek w stylu - zwiedzanie, plażowanie i relaks przy ukraińskich trunkach - nic na siłę, każdy robi to, na co ma ochotę;) Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć - zapraszamy!! Zależy nam na czasie, przede wszystkim ze względu na topniejącą w szybkim tempie ilość biletów do Symferopola. W sprawie szczegółów prosimy pisać maila (ktochcenakrym@gmail.com) - odpowiemy na każde pytanie!

Natalia i Przemek
Ostatnio zmieniony wt 30 cze, 2009 21:59 przez applesue, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Autor Wiadomość
tenmisza
Kolegialny Registrator

Wysłany: Dzisiaj 11:37 Poszukujemy towarzyszy podróży na Krym 1 sierpień 2009

--------------------------------------------------------------------------------

Witam, wybieramy się w sierpniu na Krym na dwa tygodnie. Wyjazd z Rzeszowa 1 sierpnia 2009. Będziemy jechać w czwórkę (dwie pary) własnym samochodem, więc w grę wchodzi tylko dodatkowy samochód. Po prostu chcemy podróżować raźniej i bezpiecznej, a taka będzie podróż na dwa samochody. Trasa będzie ciekawa, bo zamierzamy zatrzymać się na jeden nocleg w okolicach Kamieńca Podolskiego oraz Chocimia i zwiedzić staropolskie twierdze. Chętni na podróż nie muszą być z Rzeszowa czy okolic, po prostu możemy spotkać się na przejściu granicznym w Korczowej o określonej godzinie.
Pozdrawiam
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

stonoga
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: stonoga »

6 osób 13 lipca z Lwowa do Odessy a potem nocnym do Symferopola. Koktebel 4dni potem Eupatoria :D Wracamy 23 lipca do Lwowa. Miło by było piwko wieczorem wypić :D

senyczka
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: senyczka »

Ja z chłopakiem 20 lipca-1 sierpnia ;) prawdopodobnie Eupatoria trasa katowice-kijow-symferopol. Mam nadzieje że mimo nie znajomosci jezyka jakos damy rade :D

Zingarina
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Zingarina »

Ja z chłopakiem 20-31 lipca. Trasa Katowice - Przemyśl - Lwów - Symferopol (wizzair),
a dalej gdzie nogi poniosą.
Z powrotem tak samo :)
"Łap radość za ogon, nawet jak ci ucieknie, zostaną ci pióra!"

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia »

Gurzuf, od 18 lipca do ok. 2 sierpnia (biletu powrotnego na razie nie mam :lol:

harold
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: harold »

Witam wybieramy się samochodami na Krym 5 - 20 sierpnia 3 rodzinki. Wyjazd z Ostrołęki dokąd hmm najprawdopodobniej Ałuszta :)

GM
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: GM »

Mam pytanko czy ktoś może wybiera sie wizzairem 28 sierpnia na krym bądź też innym srodkiem lokomocji w tym terminie?

krymka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Post autor: krymka »

Chyba nie wyważę otwartych drzwi, ale proponuję, aby będąc na Krymie, usłyszawszy polską mowę rzucić hasło: "www.RosjaPL" i już wiemy o co chodzi i do wspólnego piwka bliżej!

Kajot
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki
Kontakt:

Post autor: Kajot »

Będziemy na krymie, a dokładnie w eupatorii od 20 lipca do 30 lipca, będzie nas 6 osób, więc jak ktoś ma ochotę i będzie przybywał w eupatorii możemy wypić piwko razem;) :D

ania-prycz
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ania-prycz »

Witamy Forumowiczów .Na krymie będziemy od 20 lipca do 31 lipca - w dwie rodzinki z okolic Częstochowy.Jedziemy samochodem - czworo dorosłych i troje dzieciaków.Gdzie dojedziemy to jeszcze nie wiemy bo chcemy jak najwięcej zwiedzać -pewnie Krym południowy .Pozdrawiamy Marcin i Anka.
ania-prycz

Kshyhu
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Kshyhu »

Widzę, że naprawdę bardzo dużo nas jedzie w ten, czy inny sposób, 20 lipca :)

marek_CK
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: marek_CK »

Witamy Forumowiczów. Na Krymie wyjeżdżamy z Kielc 15 lub 16 lipca samochodem, wracamy 31 lipca - w rodzina (13,17,45,40) z Kielc. Byliśmy na Krymie w tamtym roku.
Ostatnio zmieniony sob 04 lip, 2009 23:27 przez marek_CK, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: rav »

Jesteśmy od 22 sierpnia do 1 września. Chyba Sudak , choć decyzja jeszcze nie powzięta.

ewad
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: ewad »

My wyjeżdżamy 25-27 lipca a powrót planujemy na 13-14 sierpnia. Jedziemy samochodem we czworo (2 dorosłych i 2 dzieci). Gdzie - to się jeszcze okaże, ale na pewno Odessa. Chętnych zapraszamy do wspólnej podróży. :)

grabarz_tg
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: grabarz_tg »

Kto jedzie 10 lipca pociągiem plackarta wagon 4 o 9 rano?

krzyswol
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: krzyswol »

Witam,
2 sierpnia wyjeżdzam samochodem na Krym (Fieodosja). Szukam osób zainteresowanych wspólnym przejazdem. Mam do zaoferowana również wolne miejsce w samochodzie w jedną strone.

Trasa Warszawa-Hrebenne-Lwów-Humań-Pierwomajsk-Cherson. Przejazd planuję rozłożyć na 2 dni (nocleg w okolicach Winnicy - sprawdzony i bardzo przyzwoity motel). Trasę będę pokonywał po raz czwarty, znam b. dobrze język rosyjski.

Osoby zainteresowane wspólną podróżą proszę o kontakt: krzyswol@poczta.onet.pl

ania342
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ania342 »

Witam,
24 lipca do 9 sierpnia z Krakowa wyjężdżamy samochodem z 2 dzieci na Krym (okolice Teodozji, Kerczu lub Koktebel). Poszukujemy towarzyszy podróży (zawsze rażniej w grupie). Planujemy 1 nocleg w czasie podróży :)

borysa
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: borysa »

Takie forum to super pomysł na szukanie towarzyszy podróży. Ja początkowo na Krym wybierałam się tylko ze swoim chłopakiem, ale na lotnisku we Lwowie poznałam grupkę Polaków (już wczesniej wiedziałam z tego forum, że będą lecieć tym samym samolotem) i od słowa do słowa postanowiliśmy już razem szukać mieszkania (żeby było śmieszniej, to oni planowali zakwaterować się w Sudaku, my myśleliśmy o Bakczysaraju, potem razem stwierdziliśmy, że jedziemy jednak na Jałtę, a w drodze na Jałtę wyszła Ałuszta i tam też pozostaliśmy:))). Nie dosyć, że wyszło spontanicznie, taniej, raźniej, weselej, to jeszcze wakacje z nimi zaliczam do baaaardzo udanych:)))

seamen2009
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: seamen2009 »

28.07 o godz. 13.55 (chyba). wyjeżdżam z Lwowa cupe 2 osoby (ja + żona :D ), bilety odbieram we Lwowie rano. kupili mi znajomi. na początek 3-4 dni Eupatoria, później Sewastopol (Fiolent, Bałakawa) na koniec do Nowego Światu - tak sobie planuję, a co z tego wyjdzie, nie wiem... pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr 15 lip, 2009 09:40 przez seamen2009, łącznie zmieniany 2 razy.
waldek

szanelek
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: szanelek »

Start ze Lwowa 04.08 pociagiem o 9.44 (plackarta), powrot 14.08. Tak wiec do zobaczenia na Krymie:-)

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: qyon »

Ja wraz z swoją dziewczyną wyjeżdzamy z Kijowa 31.07 do Simferpola o 22:49. Kierujemy się na wschód Krymu - rejony Rybaczie. Może ktoś też w tym okresie wyjeżdża? :)

Awatar użytkownika
dubaj
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: dubaj »

Bardzo możliwe, że wpadniemy tam na dzień z Ałuszty poplażować na początku sierpnia.

Szukaj ludzi w koszulkach Widzewa bądz Ruchu i możesz wtedy pytać o mnie 8)
RTS Widzew Łódź!

GPlock
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: GPlock »

25 lipiec start z Lwowa powrót 09.08 kierune Eupatoria. Jakby ktoś chciał wypić jakieś piwko zapraszam na prv :wink:

basel1
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: basel1 »

a może sie ktos wybiera do Kijowa / opcjonalnie dalej w ten weekend

qyon
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: qyon »

dubaj pisze:Bardzo możliwe, że wpadniemy tam na dzień z Ałuszty poplażować na początku sierpnia.

Szukaj ludzi w koszulkach Widzewa bądz Ruchu i możesz wtedy pytać o mnie 8)
Hehe to nie będzie trudne jeśli tez będe miał koszulkę Ruchu :)

pzdr

ImmortalCK
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ImmortalCK »

Wyjazd ok 7.08 :) Studencki wyjazd, już 3 raz na Krym :D

Jeśli ktoś jedzie w podobnym terminie i ma ochotę na wspólną podróż (pociąg), lub choćby piwko na Krymie, to zapraszam na gg: 2828779 :)

Pozdrawiam! :)

ptrk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: ptrk »

Jesteśmy parą. Wyjazd 21-08-2009 (piątek) z Polski i 2 tygodnie pobytu na Krymie. Planowo do Evpatorii, wylegiwanie na plazy przez tydzień. Reszta wyjazdu do aktywnego zagospodarownia:) Jedziemy na Krym 5-ty raz. Znamy dobrze rosyjski i realia:) Zapraszamy pary do wspólnego pobytu!
crimaniacy

Talleyrand
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Talleyrand »

Wyjazd w nocy z 19/20.07, trasa Oświęcim-Wadowice-Nowy Sącz-Krościenko-Stary Sambor-Stanisławów -Kamieniec Podolski-Chocim-Uman-Oczaków.
Najpierw 2 dniowe zwiedzanie Podola później 8 dni opalania w ok. Oczakowa. Jedziemy autem w 2 osoby. Może ktoś sie dołaczy?
Pozdrawiam
Talleyrand

rav
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: rav »

ptrk pisze:Jesteśmy parą. Wyjazd 21-08-2009 (piątek) z Polski i 2 tygodnie pobytu na Krymie. Planowo do Evpatorii, wylegiwanie na plazy przez tydzień. Reszta wyjazdu do aktywnego zagospodarownia:) Jedziemy na Krym 5-ty raz. Znamy dobrze rosyjski i realia:) Zapraszamy pary do wspólnego pobytu!
Jak podróżujecie ? Bo ja z 4 osobową ekipą wyruszam w ten sam dzień (Katowice-Kijów-Simferopol)

ODPOWIEDZ