Całodniowe rejsy wycieczkowe z Sudaka i Teodozji

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
Awatar użytkownika
Baca666
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Cał‚odniowe rejsy wycieczkowe z Sudaka i Teodozji

Post autor: Baca666 »

Czytałem niedawno relację podróżniczą z roku ubiegłego gdzie autor opisywał całodniowy rejs statkiem z Sudaka do Nikity (ogród botaniczny), Jałty, Jaskółczego gniazda i Ałupki.
Autor podał też orientacyjną cenę 200 hrywien za takową przyjemność, co wydaje się zachęcające, zważywszy na odwiedzanie w ciągu jednego dnia wielu atrakcji bez konieczności taszczenia ze sobą plecaków i żmudnych przejazdów (jestem niezmotoryzowany) marszrutkami:)

Czy ktoś z Was był na podobnych rejsach? Zna ceny, trasy, sposoby rezerwacji? Może jakieś strony internetowe przewoźników?

Myślę że taka informacja pomogła by nie tylko mi:) Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do relacji o której mówiłem w poście wyżej: http://krym2010.blox.pl/2...-delfinami.html
Ostatnio zmieniony śr 29 cze, 2011 21:37 przez Baca666, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Temat "morskich pragułek " był już poruszany na forum. Jeżeli chodzi o Teodozję to do wyboru są następujące opcje :
- po porcie,
- Koktebel
- Koktebel + delfinarium

W przypadku Sudaku pełny wykaz rejsów wrzucę jutro . Z całą pewnością jest około 45 minutowa wycieczka po najbliższych " buchtach ". Jest również całodzienny rejs do Jałty w cenie zbliżonej do 200 hrw . Za bilety wstępu płacimy dodatkowo. Bilety kupujesz albo w głównej kasie przy przystani lub w jednej z wielu " budek " w których sprzedawane są bilety na różne wycieczki autakarowe i morskie.
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

mikouaj
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: mikouaj »

W przypadku Sudaku pełny wykaz rejsów wrzucę jutro
Czekam z niecierpliwością. Bardzo zainteresował mnie ten temat ;) Zarzuciłem już mojej grupie taki temat i chyba się spodobało :D

Awatar użytkownika
Baca666
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Baca666 »

@roberT/TANAIS Faktycznie temat był poruszany ale głównie jako przeprawy do Gruzji, Istambułu lub krótkich wycieczek w okolicach Jałty. O całodziennych tripach na forum nie czytałem, o okolicach Sudaka też jest niewiele - może nie przekopałem go dokładnie :wink:
Temat jednak wydaje się na tyle zacny, że co najmniej wart odświeżenia:) Dla tego również z niecierpliwością czekam na info od Ciebie :D

mikouaj
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: mikouaj »

Hej. Można liczyć na cennik, trasy rejsu i miejsce startu ? Szukałem w necie, ale jakoś nic konkretnego w języku, który znam, nie znalazłem.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Zamieszczam wersję folder dla turysty z rozpisaniem wszystkich możliwych wycieczek. Wersja oczywiście rosyjsko języczna. Życzę miłej lektury :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

CENY : od 50 hrw / 300 hrw
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

aisa
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: aisa »

Witam, przedwczoraj wrocilismy z Krymu. Zafundowalismy sobie taka wycieczke statkiem z Sudaku - w programie: ogrod botaniczny w Nikicie, Jaskolcze Gniazdo, Palac Woroncowa i Jalta. Cena takiej calodniowej wycieczki to 270 UAH +75Uah na wstepy. Bilety kupilismy dzien wczesniej ( ale to jeszcze nie byla pelnia sezonu) w Sudaku na stoisku przy koncu deptaku, tuz przy plazy. Jesli nie znasz rosyjskiego uwazaj, czy to napewno wycieczka morska, bo podobne wycieczki oferuje wiele stoisk ale to sa wycieczki autokarem. Statkiem goraco polecam , zycze udanych wakacji

ODPOWIEDZ