Park safari na Krymie

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
normango85
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Park safari na Krymie

Post autor: normango85 » sob 30 cze, 2012 10:58

Odwiedził ktoś juz te miejsce ? park safari

Jest to podobno najwiekszy w Europie park safari. Jest polozony niedaleko miejscowości Biłohirsk (GPS 45.036049, 34.563718). Obecnie kursuja tam 4 busy dziennie z Symferopola. Od 01.07 liczba kursow ma sie zwiekszyc.

"Dla wygody zwiedzających przez cały park safari przeniesione specjalne mosty, i lwy mogą być obserwowane w prawdziwej naturze. Przedstawione tutaj i jeden na Ukrainie kilka żyraf i pawie, małpy, wielbłądy, lamparty, niedźwiedzie, jelenie, zebry i strusie."

mi
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: mi » sob 30 cze, 2012 21:47

Brzmi świetnie :D ale po naszej wizycie w Askanii Nowej (na stronie też wszystko super wygladało) jestem ostrożna i poczekam aż ktoś tam pojedzie :D

Cytat z forum opinii nie nastraja optymistycznie "Были на днях в сафари-парке,действительность абсолютно не соответствует рекламе и нашим ожиданиям!!!начну с того,что цены просто заоблачные-2 кадра на свой фотоаппарат с львенком за 50 гр.-это как-то слишком!!!животные в плачевном состоянии,не ухоженные,голодные.бедный маленький пони лежал в загоне и еле дышал!!карусели для детей поломанные и старые.где вы их нашли???поразило то,что за вывеской "корм для всех"за 5 гр.скрывается обычная детская соломка!а порезать овощи и фрукты животным слабо???на территории за 3 часа нашей прогулки мы не увидели ни одного охранника и патруля!побывав в вашем парке мы приехали возмущенные и очень расстроеные за животных!!!!рекомендовать своим знакомым мы Тайган не будем ни в коем случае!!!!надеюсь все вышенаписанное будет принято во внимание руководством парка!!!((((" :cry:

:cry:

Izydas
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Izydas » czw 02 sie, 2012 00:00

Byłam w "Tajganie" w lipcu 2012. Część dla lwów zrobiła na mnie niezłe wrażenie, duży obszar (rzeczywiście obserwuje się zwierzęta z metalowych pomostów - szkoda,że troszkę zardzewiałych). Dobrze jest pojechać tam rano, w porze karmienia zwierząt - "kotki" wykazują wtedy aktywność życiową:-), później zapadają w drzemkę. Można sobie zrobić zdjęcie z małym tygrysiątkiem lub lwiątkiem (100 UAH). Reszta zoo nie zrobiła na mnie zbyt pozytywnego wrażenia - małe klatki i wybiegi - widać, ze wszystko w budowie.

tima1
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator
Kontakt:

Post autor: tima1 » czw 02 sie, 2012 08:32

Bardzo piękne miejsce. Tam był i wszystko rada!

mara98
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: mara98 » czw 08 lis, 2012 10:52

Wygląda bardzo zachęcająco

ODPOWIEDZ