Delfinarium- Jałta czy Partenit?

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
agar72
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Delfinarium- Jał‚ta czy Partenit?

Post autor: agar72 »

Macie rozeznanie w kwestii, gdzie lepiej- Jałta czy Partenit. Jak byłam ostatnio parę lat temu to raczej polecano mi Partenit, że tu ładniejsze pokazy i tam pojechałam z dziećmi. Seans kilkunastominutowy, pływanie w cenie nie pamiętam jakiej. Wiem, że nie było mnie wtedy stać, by obojgu synom zafundować. Teraz jadę tylko z córką, więc może się na to pływanie skuszę.
Aga

bahaar
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: bahaar »

W zeszłym roku pływanie z delfinami w Partenicie kosztowało chyba 300 hr; pływanie w pontonie ciągniętym przez delfina 50 hr - jeden raz dookoła basenu. Moja czteroletnia wówczas córka była zachwycona zwłaszcza odbijaniem piłki z delfinami i... chlapaniem wodą :wink: Wstęp na pokaz 50 hr.
W Jałcie widziałam delfinarium tylko na mapie. Nikt z miejscowych, których pytałam nie wiedział gdzie się znajduje. Doczytałam, ze przy jakimś hotelu ale nie szukaliśmy. Porówniując delfinarium w Partenicie z tym w Sewastopolu to w tym pierwszym sam pokaz na krytym basenie nieco przygnębiające wrażenie na mnie zrobił ale sama bliskość zwierząt to duży plus. W Sewastopolu jest ładniej.

kittka1
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kittka1 »

Orientujecie się może jak się kształtują ceny delfinarium w Eupatorii.

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin »

shpocker
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: shpocker »

w jałcie nie pytałem, byłem w partenicie, delfinarium znajduje sie na terenie sanatorium, za wejscie do sanatorium trzeba zaplacic 20 hrywien. pokazy sa 3 w ciagu dnia, 11.30 16 i 20. Po pokazach mozna zakupic jedna z opcji, jak wyzej wspomniany ponton, zdjecie z delfinem ktory na czas fotki 'wyskoczy' z basenu jak rowniez kilka minut plywania z delfinami, ja za trzecia opcje zaplacilem 250 hrywien, dodatkowo 50 jezeli chcesz fotke, bez tego spodziewalem sie ze nie bedzie pamiatki, ale jak jestescie z kims z aparatem to oni sami wolaja zeby podejsc i robic zdjecia z bliska

marisol
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: marisol »

Czy warto odwiedzić delfinarium? Byłam kiedyś w Walencji i pokaz był super choć z drugiej strony nie wiem czy chodząc w takie miejsca nie przyczyniami się do złego traktowania zwierząt

ODPOWIEDZ