Wyjazd sirpień 2103 rodzina 2 dzieci 9 i 12 lat

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS »

Jak by coś to posiadam namiar na kwaterę w Kerczu . Kwatera skromniutka w pobliżu morza . Bez fajerwerków ale za to za około 120-200 hrw za dobę . Nie pamiętam czy zamieszczałem w temacie Czastyj sektor ale jakby co to służe pomocą .
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Żeby nie czekać wrzucam adres www z którego zawsze korzystam . Tu są namiary z których korzystam:

http://chastniy-sector.com.ua/kerch-cha ... tnye-doma/
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

homocorvidens
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: homocorvidens »

zeneczek pisze: to będzie standard dla białorusina(bez urazy)ale nie dla polaka.
Bardzo śmieszno
A propos, co roku coraz więcej Białorusinów i Ukraińców rezygnują z urlopu na Krymie, bo serwis masakryczny, gdzie nie spojrzysz - wszędzie kupy śmieci i na plażach świństwo i to przy cenach wyższych niż w Bułgarii, Rumunii, czy Czarnej Górze. A polskie panowie aż do „usram się, a nie dam się'' argumentują gdzie jest lepiej – w Mikołajewce, Przymorskim czy Teodozji.

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Z oczywistych wzgledów nie chodzi się tam gdzie jest masakra np. plaża miejska w Sudaku czy plaża w Pieszczanoje gdzie rybki pływały do góry brzuchami !!! Poza tym są wspaniałe miejsca gdzie żyć się chce .
pozdrawiam robert

Awatar użytkownika
nrb
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: nrb »

A ja nie wiem co Wy narodowość mieszacie do standardu pokoju. Ja jak jeżdżę w celach stricte rozrywkowych to mogę brać i niski standard, nie jestem jakąś księżniczką, aby było się gdzie umyć i przespać, a jestem Polakiem. A co do Białorusinów (przynajmniej tych których poznałem), to jak jadą na wakacje to wtedy kiedy mają na to kasę i nie robią dziadostwa tak jak u nas ta cała gawiedź i wycieczki z groupona, a potem płacz, że dodatkowe opłaty. Jadę na Białoruś i dowiaduję się, że w ich oczach często jesteśmy zwykłymi bufonami, ale czytając takie posty nie dziwi mnie taki zarzut w stronę Polaków.

Awatar użytkownika
buba
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: buba »

zeneczek pisze:napisał/a:
to będzie standard dla białorusina(bez urazy)ale nie dla polaka.
nrb pisze:Jadę na Białoruś i dowiaduję się, że w ich oczach często jesteśmy zwykłymi bufonami, ale czytając takie posty nie dziwi mnie taki zarzut w stronę Polaków.
Mnie tez zawsze bylo bardzo przykro jak za granica w ten sposob oceniano Polakow.. Ale czytajac takie opinie to sie naprawde nie dziwie... A co Białorusini to nie ludzie? A polscy turysci to jakies wyjatkowe "wielkie panstwo" ze musza miec lepszy standard pokoi niz wszyscy inni?
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..

http://jabolowaballada.blogspot.com/

Awatar użytkownika
antarex
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: antarex »

Narodowośc białoruska ma tyle do standardu pokoju, że turyści białoruscy znani sa na Krymie z tego, że W WIĘKSZOŚCI dysponują niewielkim budżetem i dlatego akceptują bardzo skromne warunki noclegowe.
W przypadku Polaków jest nieco lepiej, niektórzy z nich moga sobie pozwolić na coś więcej niż woda z beczki zamiast łazienki i wiejska sławojka, a na najwięcej mogą sobie pozwolic Rosjanie, zwłaszcza ci z Moskwy i z Pitra. Ta sama zasada sprawdza się zresztą w Egipcie.

Śmieci na plaży zdarzaja się na całym świecie, na pewno nie ma ich na Krymie na plażach strzeżonych.

zoon
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: zoon »

Pojechaliśmy samochodem na Krym w sezonie w 2011 i 2012 bez rezerwacji i daliśmy sobie radę ale *to nie jest sposób dla każdego* w odróżnieniu od np. Chorwacji. Trzeba też mieć trochę szczęścia no i przede wszystkim umieć się porozumieć (to znaczy znać rosyjski) oraz decydować na kompromisy. Jadąc w 4 dorosłe osoby mieliśmy określone wymagania: czysto, osobna łazienka, 2 sypialnie, aneks kuchenny, chętnie klima i WiFi (a więc standard lokalnie znany jako Lux), miejsce parkingowe, niekoniecznie blisko morza i cenowo w granicach rozsądku. W 2011 w Eupatorii udało się nam - pierwszy lokal od pośrednika stojącego u wjazdu do miasta okazał się niemal strzałem w 10 i po obejrzeniu kilku innych wróciliśmy do niego (przy 15 noclegach wyszło średnio 423 UAH za dobę). W 2012 w Bjerjegowje po długim poszukiwaniu z dwoma miejscowymi pośrednikami i noclegu w tymczasowej kwaterze też znaleźliśmy lokal który nam odpowiadał (przy 16 noclegach średnio wyszło tam 527 UAH za dobę).

Co do ofert z forum: nam nie udało się z nich skorzystać, bo albo nie odpowiadały nam warunki albo ceny albo nie były już dostępne w interesującym nas terminie. Poza tym nie można być w 100% pewnym, że zdjęcia, potrzeby i opinie innych osób (niezależnie od ich intencji) będą się pokrywały z własnymi :-)
--
Suma inteligencji na planecie jest stała. Populacja rośnie.

ODPOWIEDZ