Poszukiwany pokój na Krymie ok. 6.08-16.08.2013

Wszystko co związane z podróżami po Krymie
Joanna1984
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Poszukiwany pokój na Krymie ok. 6.08-16.08.2013

Post autor: Joanna1984 » pt 28 cze, 2013 18:09

Poszukuję 2-osobowego pokoju na Krymie w dniach 6.08-16.08.2013 bądź w podobnym terminie. Interesuje nas pokój z łazienką i wc, innych wygód nie potrzebujemy. Zależy nam jedynie na bliskości piaszczystej plaży i na stosunkowo niskiej cenie. Jesteśmy miłym i spokojnym małżeństwem:)

Awatar użytkownika
roberT/TANAIS
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: roberT/TANAIS » sob 29 cze, 2013 11:35

Ciekawe na kogo liczysz że Ci odpisze. Właściciele kwater z Krymu - nie. No chyba że jest 2 polsko języcznych
Nalyvajmo, brattia Kryshtalevi chashi, Shchob shabli ne braly, Shchob kuli mynaly Golivon'ky nashi!
pozdrawiam robert

Piotr Janusz
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Piotr Janusz » ndz 30 cze, 2013 08:34

Zapraszamy do nas do Rybaczie!
www.nakrym.bloog.pl
Piotr i Lena
Piotr

agar72
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: agar72 » wt 02 lip, 2013 00:40

Również będę w tym terminie na Krymie. Konkretnie w Eupatorii. Na priv mogę podesłać nr telefonu to kobietki, która może Wam pomóc znaleźć mieszkanie (sama mieszkam u niej), o ile to miasteczko Was interesuje.
Aga

tomdaro
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Poszukuję™ kwatery w Gurzufie w terminie 03.08-12.08.2013r.

Post autor: tomdaro » pn 08 lip, 2013 22:06

Witam. Szukam fajnych kwater lub pensjonatów dla 5 osób (3 dorosłe + 2 dzieci: 12 lat i 3 lata) w pięknym Gurzufie. Byłem tam w 2000 roku. Świetne miejsce wypadowe na zwiedzanie okolicy : Jałta, Liwadia, Jaskółcze Gniazdo, Artek, góra Al Pietri. Jeśli ktoś może pomóc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Dana72
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Dana72 » śr 17 lip, 2013 07:35

Witam,również szukam noclegu (2 dorosłe + dzieci 17 i 9 lat). co polecacie Teodozję, Koktebel czy okolice Jałty. Jest to nasz pierwszy raz na Krymie, więc jak ktoś będzie w stanie nam pomóc - wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » śr 17 lip, 2013 08:34

Ciężko coś polecać jak nie napisałaś nic o waszych preferencjach. Niektórych interesuje tylko piaszczysta plaża, innych bliskość gór, jeszcze innych zabytki... Ja na przykład wybieram na ogół miejsca zupełnie inne niż większość, bo plażowanie mnie nie interesuje. Musisz podać więcej szczegółów.

zeneczek
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: zeneczek » śr 17 lip, 2013 12:49

o ile majówka na Krymie była bardzo dobra to sezon letni jest przeciętny.Mało turystów,co rusz widzę oferty z wynajmem pokoi lub mieszkań.Proponuję się nie przejmować tylko jechać i na miejscu szukać,oczywiście planując przyjazd najpóźniej w południe aby coś ciekawego wyszukać.

Dana72
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Dana72 » sob 20 lip, 2013 12:52

Interesuje nas głównie zwiedzanie, góry uwielbiamy. Na plażowanie planujemy poświecić może 1 lub 2 dni, szczególnie ze względu na dzieci. Trochę mam obawy,żeby jechać w ciemno ale może warto się odważyć. :D

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » sob 20 lip, 2013 17:02

Nie wiem na ile jedziecie, ale jeśli chcecie głównie zwiedzać i pochodzić po górach, a plażowanie jest na dalszym miejscu, to ja osobiście bym chyba się zdecydował na Ałusztę. Choć samo miasto nie jest zbyt ciekawe, to stanowi dobrą bazę wypadową w góry (Czatyrdah i Demerdża), jest dobry dojazd do atrakcji Jałty i okolic, można też spokojnie wybrać się do Sudaku i Nowego Świata oraz Bakczysaraju. A w ogóle poleciłbym zacząć od zapoznania się z jakiś przewodnikiem i wybranie atrakcji, które koniecznie chcecie zobaczyć i dobranie pod to miejsca pobytu. I w ciemno możecie spokojnie jechać. Noclegi same was znajdą, na każdą kieszeń i o różnym standardzie. Tylko dobrze by było, gdyby ktoś choć odrobinę mówił po rosyjsku. No i zanim się coś wybierze należy wysłuchać kilku ofert co by się zorientować w cenach oraz koniecznie obejrzeć kwaterę na własne oczy przed wyłożeniem jakichkolwiek pieniędzy.

Dana72
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Dana72 » sob 20 lip, 2013 21:21

Dziękuje bardzo za informacje.Z przewodnikami Bezdroża i Paskala właśnie się zapoznaję :D ale najbardziej interesują mnie opinie ludzi, którzy trochę już Krym poznali. Jedziemy tylko na 6 -7 dni, trochę krótko, ale cóż dobre i to, rosyjski znamy więc zostało się tylko pakować i w drogę. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » ndz 21 lip, 2013 10:37

Więc jeśli jedziecie tylko na 6-7 dni i zależy wam głównie na zwiedzaniu, to szukałbym noclegu w Jałcie lub okolicach. Jest trochę drożej niż gdzie indziej, ale przy tylu dniach, to nie będzie jakaś wielka różnica, a zaoszczędzicie czas i pieniądze na przejazdach. Tam macie blisko do Liwadii, Ałupki, Nna Aj-Petri, bez większego problemu można też dojechać bez większego problemu do Bakczysaraju (wg mnie punkt obowiązkowy) i do Sewastopola. Ja na waszym miejscu w ogóle pojechał pierwszego dnia do Bakczysaraju, zwiedził Pałac Chanów i Czufut Kale, przenocował (w Bakczysaraju nie ma problemów ze znalezieniem noclegu na jedną noc w przeciwieństwie do miejscowości nadmorskich, polecam na ulicy Tankistów 5) a rano pojechał do Jałty i tam już znalazł coś na resztę pobytu.

elizkie
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: elizkie » czw 25 lip, 2013 19:26

Yakin pisze:Więc jeśli jedziecie tylko na 6-7 dni i zależy wam głównie na zwiedzaniu, to szukałbym noclegu w Jałcie lub okolicach. Jest trochę drożej niż gdzie indziej, ale przy tylu dniach, to nie będzie jakaś wielka różnica, a zaoszczędzicie czas i pieniądze na przejazdach. Tam macie blisko do Liwadii, Ałupki, Nna Aj-Petri, bez większego problemu można też dojechać bez większego problemu do Bakczysaraju (wg mnie punkt obowiązkowy) i do Sewastopola. Ja na waszym miejscu w ogóle pojechał pierwszego dnia do Bakczysaraju, zwiedził Pałac Chanów i Czufut Kale, przenocował (w Bakczysaraju nie ma problemów ze znalezieniem noclegu na jedną noc w przeciwieństwie do miejscowości nadmorskich, polecam na ulicy Tankistów 5) a rano pojechał do Jałty i tam już znalazł coś na resztę pobytu.
Warto szukać noclegów na miejscu? Jedziemy pod koniec sierpnia na Krym (wstępna baza noclegowa Sewastopol i Jałta) Trochę to przytłaczające, bo nie wiem czy się uda coś znaleźć na dworcu u babuszek a przez internet rezerwacje są dość drogie. Już nie wiem co robić :/

Awatar użytkownika
Yakin
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: Yakin » pt 26 lip, 2013 08:43

Jeśli jedziecie pod koniec sierpnia, to wszędzie wolnych kwater będziecie mieć do wyboru, do koloru. Obstawiam, że raczej będziecie mieć problem z opędzeniem się od nadmiaru ofert niż ich brakiem :).

gorny7
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Post autor: gorny7 » pn 29 lip, 2013 22:32

elizkie pisze: Trochę to przytłaczające, bo nie wiem czy się uda coś znaleźć na dworcu u babuszek a przez internet rezerwacje są dość drogie. Już nie wiem co robić :/
co 15-20m stoi samochód żilie
takze jak napisał Yakin miejsc jest opór.
Natomiast troche zastanawiam sie jakie sa średnie ceny u stujkowiczów.(oczywiście zależne od standardu)
bo z cikawośc podszedłem i sie pytam co i jak i teraz nie jestem pewien czy powiedział mi za 2 pokoje z łazienką na 4 osoby 70 czy 700hr na dobę.
jak bylem w Aluszcie w Pensjonacie dzieckim (kolonie dla dzieciaków) to płacilem za dorosłego po 300hr a za dziecko do 16lat 160hr z wyżywieniem za dobę.
Tak że am jestem ciekawy jakie sa ceny u tych co stoja z ogłoszeniem a jest ich naprawde opór

ODPOWIEDZ