Turkmenistan- Kazachstan

Podróże po Azji Centralnej
Dracid
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Turkmenistan- Kazachstan

Post autor: Dracid » pn 09 lut, 2015 21:38

Luz. Na lotnisku z kolei płaciłem dolarami, tam żadnego kantoru nie było, ale wiedziałem wcześniej, co i jak.

Powiedz jeszcze, czy długo czekałeś w Teheranie na tranzytówkę. Bo - jak rozumiem - w Baku jej nie dostałeś i próbowałeś jeszcze raz? Czy może wniosek został przyjęty, tylko z jakichś powodów konsul w Azerbejdżanie kazał Ci jechać po jej odbiór w Teheranie?

Giętki
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Turkmenistan- Kazachstan

Post autor: Giętki » wt 10 lut, 2015 09:02

W Baku konsul nie przyjął moich dokumentów.

W Teheranie złożyłem wniosek, kopie dokumentów i zdjęcie oraz dogadałem się z konsulem, że odbiorę dokumenty za 7 dni (5 roboczych) w konsulacie honorowym w Maszchadzie. W efekcie z powodu niby braku komunikacji z Aschbadem czekałem 9 dni co skróciło mnie automatycznie czas wizy o jeden dzień... Tam jeszcze raz wypelnialem wniosek, zdjęcia i opłatę 55 $ i otrzymałem wizę.

eyescrime
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz
Kontakt:

Turkmenistan- Kazachstan

Post autor: eyescrime » pn 08 kwie, 2019 19:16

Jeśli chodzi o granicę pomiędzy Turkmenistanem a Kazachstanem, to mam dobre wieści. Turkmenistan wyremontuje drogę do granicy z Kazachstanem.

Źródło : https://www.azernews.az/region/148511.html
Счастье за горами ! / Podróżnik : 57 państw zwiedzonych na stan dzisiejszy / Ulubione strony : Europa Wschodnia oraz Ameryka Południowa

ODPOWIEDZ