Nocleg na Litwie

Podróże po krajach bałtyckich
sprat
Radca Stanu
Radca Stanu

Nocleg na Litwie

Post autor: sprat » pn 11 lip, 2011 06:01

Witam,

na początek: przetrząsnąłem całą szukajkę i niczego nie znalazlem. Zakładam zatem nowy temat.
Mam takie pytanie - w tym roku w sierpniu wybieram się na parę dni na Litwę. Zależy mi, aby zwiedzić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. W związku z tym postanowiłem urządzić sobie bazę wypadową w Kownie (niedaleko granicy z Polską, centrum kraju więc wszędzie blisko). Moje pytanie: czy ktoś próbował w tym mieście bądź jego okolicach znaleźć jakieś zakwaterowanie? Może jest tam jakieś miejsce do spania szczególnie godne polecenia? Nie ukrywam, standard nie musi być wysoki :D Istotniejsza jest cena (najlepiej standard studencki :lol: )

A może z tym Kownem to przesada? może gdzieś indziej się zatrzymać?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Giętki
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

nocleg Litwa

Post autor: Giętki » wt 12 lip, 2011 18:33

viewtopic.php?t=7813

Spójrz kilka tematów niżej :arrow:

Nawet niezłą wyszukiwarką noclegów na Litwie może być strona www.euro26.lt Nawet jak nie masz zniżki czy tej karty możesz tutaj znaleźć adresy tanich miejsc noclegowych. Lub www.euro26.org ale tamta pierwsza także działa w języku angielskim.

dewoj
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: dewoj » wt 12 lip, 2011 19:32

Baza noclegowa na Litwie nie powala ale można coś ciekawego znaleźć. Poszukaj na hostelbookers.com i booking.com .
Najlepiej zrobić objazdówkę autem bo tak zobaczysz najwięcej w najkrótszym czasie.

sprat
Radca Stanu
Radca Stanu

Post autor: sprat » pt 15 lip, 2011 06:30

Dzieki:) tego tematu na dole nie zauwazylem

aerodream
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: aerodream » pn 06 maja, 2013 13:56

Zapraszamy do Aerodream’u! Wypoczynek na Litwie

Jeżeli jesteś zmęczony codzienną pracą i rutyną, pragniesz nowych doznań i prawdziwego odpoczynku, zapraszamy do Aerodream’u! Tu czeka na Ciebie przepiękna przyroda, wygodne i przytulne domki gościnne, specjalnie urządzone pomieszczenia do organizowania seminarium i konferencji, restauracja z szerokim menu i cały wachlarz rozrywek dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach: przejażdżka pojazdami Segway, łaźnia, łodzie i rowery wodne, wędkarstwo, strzelanie do celu, podróże poznawcze po Litwie i wiele innych atrakcji.

Aerodream – to miejsce, gdzie niebo spotyka się z ziemią!

Aerodream jest klubem rozrywki i biznesu, w którym można ukryć się przed gwarem i zgiełkiem miejskim i poczuć oddech pierwotnej przyrody. Położony na terenach bogatych w malownicze jeziora i otoczony przepięknymi okolicami Aerodream znajduje się w odległości zaledwie 45 km od obecnej stolicy Litwy – Wilna i 22 km od starej stolicy Litwy – Trok. Pobliska stara uliczna wieś Antokalnio, największe w Parku Regionalnym Wysokiego Dworu jezioro Wiłkoksznis, znajdujące się na przeciwległym brzegu wzgórze zamkowe Żukle, otwarta przestrzeń pól otoczonych gęstymi lasami, pagórki i doliny tworzą niepowtarzalny krajobraz i wyzwalają niezapomniane poczucie wolności.

Założycielom Aerodream’u zależy na zgodnym współistnieniu przyrody i przedsiębiorczości, dlatego została tu stworzona możliwość do wygodnego odpoczynku w naturalnym, nie naruszonym przez cywilizację środowisku. W klubie stworzono wspaniałe warunki zarówno dla wesołej rozrywki, jak i spokojnego oraz aktywnego wypoczynku, a także poważnej, wytężonej pracy.

+37061400040
info@aerodream.lt
www.aerodream.lt

aurelija
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: Nocleg na Litwie

Post autor: aurelija » śr 17 wrz, 2014 02:05

Witam,

chciałabym zapytać czy ktoś z Was może polecić jakiś niedrogi (góra 50 zł) nocleg w Wilnie? Szukam w internecie, ale wiadomo, że lepiej wybrać się gdzieś, gdzie ktoś był i był zadowolony. Dodam, że nie mam wielkich wymagań, w pokoju wystarczy łóżko, a i oddzielna łazienka byłaby mile widziana, resztę sama sobie zorganizuję:)

ODPOWIEDZ