Szukam wykonawcy strony internetowej w jezku ukraińskim, rosyjskim i białoruskim

Na tym forum możesz liczyć na pomoc językową. Oprócz rozwiązywania problemów językowych zajmujemy się tu także innymi kwestiami związanymi z językami.
ibermaxx
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator
Posty: 3
Rejestracja: śr 16 wrz, 2015 12:11
Lokalizacja: Hiszpania
Kontakt:

Szukam wykonawcy strony internetowej w jezku ukraińskim, rosyjskim i białoruskim

Post autor: ibermaxx »

Witam Was serdecznie
Poszukuję firmy, osoby lub agencji interaktywnej wykonującej strony internetowe w trzech językach podanych powyżej, czyli w języku ukraińskim, rosyjskim i białoruskim.
Wspomnę tylko iż chodzi o wykonanie profesjonalnego projektu naszej strony w tych językach. Szczegóły tego projektu omówię już osobiście z osobą znającą się na tym.
Mam w głowie pewien projekt który chciałbym wprowadzić w życie, ale potrzebuję profesjonalnego wsparcia ze strony "internetowo językowej" na wschodzie, tzn. w Rosji, na Ukrainie i na Białorusi.
Dodam może tylko, że jesteśmy polską firmą sprzedającą nieruchomości w Hiszpanii (IBERMAXX) i chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność o ekspansję na te trzy kraje na wschodzie Europy.
Jesteśmy Polakami, sprzedajemy w Hiszpanii, a fajnie byłoby aby klienci z Ukrainy, Roski i Białorusi też do nas trafiali.
Nie chodzi tylko o tłumaczenie strony internetowej, ale o wykonanie jen w taki sposób jaki mam zaplanowany i na domenach tychże krajów.
Także czekam na każde info i wskazówkę, albo o kontakt od profesjonalnej agencji interaktywnej znającej się na temacie.
Poniżej podaje dane do kontaktu. Przy okazji tez dla Was, drodzy forumowicze, jeżeli chcielibyście dobrze zainwestować w dom lub mieszkanie w Hiszpanii.

IBERMAXX nieruchomości Hiszpania
http://www.ibermaxx.pl
tel. 0034 966 444 615
mail: admin@ibermaxx.com
ODPOWIEDZ