Pilnie poszukuję pomocy.

Na tym forum możesz liczyć na pomoc językową. Oprócz rozwiązywania problemów językowych zajmujemy się tu także innymi kwestiami związanymi z językami.
aleandra

Pilnie poszukuję™ pomocy.

Post autor: aleandra » ndz 05 cze, 2005 21:42

Mam taką sprawę...
Prowadzę forum http://srm.fora.pl.
Na tym forum bawimy się w szkołę. Uczniowie moga wybrać wśród czterech dwa dowolne języki. A wśród tych języków jest język rosyjski. Problem jest taki, że na dzień dzisiejszy nie ma kto go uczyć. Czy znajdzie się ktoś chętny, by nauczał (za darmo) na tym forum?
Z góry będę wdzięczna za pomoc.

Gość

Post autor: Gość » sob 25 cze, 2005 09:13

Nie mam doświadczenia w nauczaniu ale chętnie spróbuję.Rosyjski był moim ulubionym przedmiotem szkolnym.

Awatar użytkownika
Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Post autor: Ojuwkijsjikw » sob 25 cze, 2005 10:03

Ja nie mogę pomóc w rosyjskim, ale z chęcią się go pouczę, nawet w środku lata. Natomiast jestem gotów do uczenia niemieckiego na waszym forum, ale chciałbym także się pouczyć rosyjskiego i to jest mój pierwszy priorytet. Z chęcią mogę popisać coś z niemieckiego, od podstaw rozumiem pouczyć, tak? Może ktoś pójdzie na taką wymianę na tym forum u Was, tzn. niemiecki za rosyjski? Sądzę, że inni mogą też na tym skorzystać. Nie ukrywam, że rosyjski jest mi bardzo potrzebny. Jak się ktoś na taką wymianę zdecyduje, to mogę zacząć nawet od zaraz uczenie niemieckiego.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ