Napisz co lubisz robic w wolnym czasie.

Na tym forum możesz liczyć na pomoc językową. Oprócz rozwiązywania problemów językowych zajmujemy się tu także innymi kwestiami związanymi z językami.
hastler
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 lis, 2012 20:23

Napisz co lubisz robic w wolnym czasie.

Post autor: hastler »

Witam czy ktoś były tak uprzejmy i przetłumaczył mi ten tekst dostałem zadanie z Rosyjskiego napisz co lubisz robić w wolnym czasie. (150 słów)

W wolnym czasie lubię psuć i kraść drogie rzeczy najczęściej robię to przez internet. Czasem pomagają mi znajomi których poznałem w sieci, w sumie to można powiedzieć że tworzymy międzynarodową drużynę która lubi psuć testować i naprawiać rożne duże rzeczy i sprawia nam to ogromna radość. Może to wydawać się dość dziwne ale to naprawdę świetna zabawa, ostatnio włamaliśmy się do jednego z największych banków w Arabi Saudyjskiej i opublikowaliśmy 20 000 tys numerów kart kredytowych było to dość trudne zadanie i bardzo ryzykowne ponieważ włamywaliśmy się do jednego z największych i gdybyśmy wpadli mogło nas czekać 20 lat odsiadki, ale udało się co prawda zajęło nam to 7 godzin ale pokazaliśmy specjalistom tego banku ze ich zabezpieczenia nie są wystarczająco dobre za co nam podziękowali :) i zaproponowali 5000$ nagrody oczywiście nagrodę przyjęliśmy i kazaliśmy przelać na nasze szwajcarskie konto. Następnego dnia wszyscy zamówili samolot i polecieliśmy klasa biznes do Szwajcarii żeby się spotkać i wydać ciężko zarobione pieniądze, oczywiście wszystko wydaliśmy na narkotyki alkohol i piękne kobiety. Niestety nie obyło się bez incydentów, naszego kolegę złapała policja kiedy podrywał atrakcyjna policjantkę. Na szczęście okazało się ze to była pomyłka i zaproponowali że zawiozą nas do najlepszego hotelu w mieście uprzejmie podziękowaliśmy i zamówiliśmy prywatna limuzynę, po dojechaniu na miejsce wykupiliśmy luksusowy apartament i poszliśmy szybko spać. Następnego dnia wracają do domu graliśmy przez internet w szachy i odpoczywaliśmy popijając szampana.

Jeśli ktoś chciałby coś zmienić dodać to piszcie śmiało :)

Zoya Nikitin
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny
Posty: 283
Rejestracja: ndz 21 cze, 2009 14:12

Post autor: Zoya Nikitin »

jak sie wlamywales do tego banku to z rozpedu nie doczytales chyba regulaminu forum - nie odrabiamy zadan domowych.

ODPOWIEDZ