Co ciekawego w rosyjskiej TV ?

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Co ciekawego w rosyjskiej TV ?

Post autor: Ojuwkijsjikw »

Jestem bardzo ciekaw, jakie programy w rosyjskiej telewizji ogladacie... Zapewne najpopularniejsze są w Polsce HTB i PTP (NTW mir i RTR planeta). Więc co polecacie? :wink:

Pytam się dlatego, iż oglądać jest co, ale wiele jest gniotów, ot np. rozrywka na tych kanałach jest zazwyczaj na poziomie "Michała Wiśniewsiego śpiewającego piosenki partyzanckie".

Ja od siebie polecam:
-RTR: "Vesti Nedeli" z Siergiejem Brilowem: niedziela 18.00
-HTB Mup: "Realnaja polityka" z Glebem Pawłowskim: sobota 21.10 [super!]

[jak coś sobie przypomnę to jeszcze powiem]

Jak komuś zależy na telewizji, to jest także łatwo odbierać nawet z wolnego łącza z Internetem np. przez darmowy program WUUP! (rosyjski kanał informacyjny RBK).

Gość

Post autor: Gość »

program sciagnalem,fajne te kanaly.a wiesz moze jak moc ogladac rosyjskie stacje np z muzyka,moda..... ??
tez sciagac jakies programy?

Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Bardzo łatwo, tyle, że trzeba znać stream tych stacji. Jednak nie każdy program TV jest interaktywny, więc wiesz...

Zobacz też e-Tuner, tam jest ponad 500 kanałów z całego świata, nawet białoruski, islamski itd.

Gość

dzieki zaraz sprawdze!

Gość

no sciagnalem ten e-tuner ale naprawde niewiele programow wchodzi...hmm a tak mam ochote na rosyjska muzyczke:P
bede probowac..

Awatar użytkownika
ARTURINGA
Kanclerz
Kanclerz

hmmm

Post autor: ARTURINGA »

Witam

Jezeli chodzi o RADIO iNTERNETOWE, polecam AVTO RADIO!!!
MUZA muza I muza co godzine wiadomosci !!!! muza zagraniczna i rosyjska, piosenki rosyjska zachodnia rosyjska zachodnia na zmiane!!!
Fajnie grają jest OK ! Podają tez informacje o walutach, i godzinie w Moskwie.

Naprawde super!

ARTURINGA

PS. Jak macie jakąś E-TV rosyjską dajcie znać...

Milka

Post autor: Milka »

hej:)
ja znam stronkę www.mediahopper.com i ktoś chyba jeszcze pisał na forum o www.russiantvonline.com :) pozdrawiam

karollcia
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: karollcia »

u mnie jest "music box russia" Ciekawy muzyczny program- i co najważniejsze dużo muzyki alternatywnej :D
Не жалею, не зову, не плачу...

belgrano
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: belgrano »

Ojuwkijsjikw pisze:Bardzo łatwo, tyle, że trzeba znać stream tych stacji. Jednak nie każdy program TV jest interaktywny, więc wiesz...

Zobacz też e-Tuner, tam jest ponad 500 kanałów z całego świata, nawet białoruski, islamski itd.
˛

A mozna prosic o jakis link do tych program i gdzie co zassac

Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Kawa na ławę:
http://www.idg.pl/ftp/pc_10443/E.Tuner.4.24.pl.html

Nikt mi nie płaci za reklamę Google , ale na przyszłość polecam w tych sprawch właśnie Google :wink:

Mnie bardziej zależało, abyście polecali jakieś programy w ros.(może i w polskiej) TV... więc wiecie... Może zna ktoś coś ciekawego do polecenia?

ODPOWIEDZ