zveri

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
agus
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

zveri

Post autor: agus »

Hej! Od niedawna śledzę to forum, ale nie zauważyłam by ktoś się specjalnie interesował zespołem Zveri. Trochę ich słucham, więc ciekawa jestem co inni o nich sądzą. będę wdzięczna za każdy komentarz.

Pozdrawiam!!!!!!!!!
lizaw
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: lizaw »

zveri -do skoraj vstrieci, da skoraj vstrieci, nasza liubov itd. zespół ok.niezła popularnośc w Rosji.ale w Polsce chyba nie bardzo został zauważony sądząc po wypowiedziach na forum.
M@rzena
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: M@rzena »

ja też mam kilka kawałków:) i nawet ich lubię:P moim zdaniem mają bardzo ciekawe klipy- ten do piosenki "Do skoroj vstrieci" jest po prostu genialny:DDDDD
agus
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: agus »

Co do teledysków, to właśnie ściągnęłam sobie "Все, что касается".
....Ale jest fajny :)
Caro
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: Caro »

Uwielbiam ten zespół, ściągnęłam sobie ich wszystkie płyty i teledyski. W ogóle to bardzo lubię rosyjską muzykę, słucham rosyjskiego radia w winampie i ściągam sobie piosenki, które mi siuę podobają. Szkoda, że rosyjska muzyka nie jest popularna w Polsce, w ogóle to Polacy są do niej uprzedzeni. A ja np. bardzo chciałabym pójść na koncert Zveri.
Caro
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Mam pytanie, nurtuje mnie to już od dawna. W piosence Do skoroj wstrieczi na początku Roma gada z facetką w samochodzie. Tyle razy już tego słuchałam i nie mogę zrozumieć ostatniej kwestii tej facetki. Może ktoś ma tę piosenkę i wie co ona tam mówi?
Awatar użytkownika
krasawczik
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: krasawczik »

laska mowi: a mienia masza zawut
Caro
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Dzięki. Nigdy bym na to nie wpadła :D
kate588
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: kate588 »

Hey, a mi się ten zespół bardzo podoba:), piosenki fajnie zrobione i super teledyski:), ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć tłumaczeń do tekstów ich piosenek:(, najbardziej interesuje mnie piosenka: "Do skoroj vstrechi". Jeśli ktoś ma tłumaczenie do tej i innych piosenek, to proszę podeślijcie mi:), Pozdrawiam, papa;))
Kate;)
Caro
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Tłumaczenia były na emuzyka.pl, ale teraz weszłam i patrzę, że już ich nie ma. Mogę ci przesłać te co przetłumaczyłam. Teraz mi się skończyła sesja, to będę mogła nad tym w końcu popracować.
kate588
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Hey. No ja byłam na tej stronie, ale tam znalazłam tylko teksty piosenek po rosyjsku, ale nie znalazłam tam niestety niczego po polsku:(
Kate;)
kate588
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Jeśli masz jakieś tłumaczenia to proszę podeślij mi, szczególnie interesuje mnie piosenka pt. "Do skoroj vstrechi". To mój adres e-mail :kate588@interia.pl albo gg:9523544
Kate;)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen »

musze posłuchać, bo ostatnio słucham na okrągło Vitasa- Opera 2, Smile, The Star.... ścina z nóg
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen »

teraz zweryfikowały mi się trochę poglądy muzyczne. Byłam na koncercie Zveri. Bardzo mi sie podobało i zespół dołączył do moich ulubionych :)
Zalogowałam się na ich forum żeby sobie pogadać i utworzyłam na swoim forum watek :)
ODPOWIEDZ