Szukam Filmu "Codziennie o 21-szej"

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
jedrekgd
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: jedrekgd » wt 13 lut, 2007 14:37

Witam uzytkowników,
czy ktoś sie orientuje, posiada i mógłby udostepnić film radziecki pod ww tytułem??
Wczoraj rozmawiałem z Ojcem i wspominał że kiedys oglądał ten film w kinie i chętnie by go jeszcze raz zobaczył.
Bardzo chciałbym mu sprawić radość dlatego ośmielam sie Was prosić o pomoc.
Uwaga techniczna: nie moge ściągac żadnymi emulami w pracy... Moze jednak mimo wszystko coś wmyslicie.
pozdrawiam serdecznie
jedrek
Gdańsk

Ina
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Ina » czw 15 lut, 2007 23:14

Witaj, a swoją drogą szkoda, że wcale nie można teraz oglądać w kinach rosyjskich filmów. Z jednej skrajności w drugą, niestety. Pozdrawiam tatę.

jedrekgd
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: jedrekgd » pn 23 mar, 2009 17:41

Witam ponownie,
cały czas poszukuję tego filmu, bo wiem że sprawiłoby to Tacie największą radość.
Tytuł jest tylko domysłem, tata oglądał go ze 40 lat temu. NIE WIEM JAKI TYTUŁ MA TEN FILM !!!
Tresć: chłopali wracają z zabawy, w budce tel wybierają na chybił trafił numery, jeden rozmawia z osoba która sie zgłosiła (miły kobiecy głos). na drugi dzień rozmówca dopytuje kolegów jakie numery podali aby jescze raz dodzwonic sie do nieznajomej (skutecznie w końcu). Po jakims czasie orientuje sie, że nieznajoma pracuje razem z nim, ale ona nie wie o tym że to on jest jej rozmówcą. Tak mi Tata przekazał.

JEŚLI KTOŚ MA DOSTĘP DO JAKIŚ FORUM ROSYJSKOJĘZYCZNYCH i MÓGŁBY ZASIĘGNĄĆ JĘZYKA PRZYTACZAJĄC TREŚĆ - PROSZĘ - POMÓŻCIE MI SPEŁNIC MARZENIE MEGO TATY I OBEJRZEĆ TEN FILM. Tata nigdy o nic nie prosi, a o tym filmie co jakiś czas wspomina....
pozdr
jedrek

jubus83

Post autor: jubus83 » pn 23 mar, 2009 18:44

najważniejsze to wiedzieć jaki jest tytuł filmu w oryginale, i to w cyrilicy, potem już żaden problem ściągnąć(niekoniecznie z emule czy torrenta :wink: )da rade ze zwykłej strony,albo nawet film obejrzeć na stronie, jednak na 100% nie ma wersji z napisami bądź lektorem bo takich filmów po prostu u nas się nie wydaje(jeśli już filmy z ZSRR są wydawane to megaprodukcje typu Wyzwolenie czy Cichy Don). Pozostaje jeszcze popytać osób które mają kanał "Wojna i Pokój" i poprosić o nagranie(najlepiej jak taka osoba ma dekoder z opcją nagrywania wtedy można zgrać to z dekodera na płytę DVD lub ewentualnie zmienić format z VOB na avi i nagrać CD i obejrzeć na zwykłym odtwarzaczu).
Akurat ostatnia opcja jest chyba najlepsza, bo na tym kanale często lecą takie filmy, i to w wersji z lektorem, bądź napisami(do wyboru podczas oglądania)

panjanej
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: panjanej » wt 05 maja, 2015 23:33

cześć!
znalazłem ten film podaję tytuł oryginalny - Kаждый вечер в одиннадцать - co znaczy codziennie wieczorem o jedenastej (nie o 21, bo kto wraca z zabawy o 9 wieczorem); bardzo mi się ten film podobał pozdrawiam nie wiem czy ta wiadomość dotrze do Ciebie ale postanowiłem spróbować

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » śr 06 maja, 2015 08:19

Możesz go obejrzeć online bez problemu, choćby tutaj: http://tfilm.tv/5711-kazhdyy-vecher-v-odinnadcat.html

ODPOWIEDZ