Napisy do rosyjskich filmów

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
padi
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Napisy do rosyjskich filmów

Post autor: padi »

Witam!! :D
Chciałbym się zapytać czy może ktoś ma napisy polskie lub angielskie do filmu Самый лучший фильм 2 :?: Pozdrawiam :!:
asiakz22
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: asiakz22 »

spróbuj znaleźć napisy w programie napiprojekt.pl ( http://www.napiprojekt.pl/ ). Mają tam tego dosyć dużo. W razie problemów z pobieraniem napisów - pisz! może pomogę.
jubus83

Post autor: jubus83 »

Napiprojekt ostatnio szwankuje, z tego względu, że większość stron z napisami jest pozamykana albo ma poblokowane ściąganie. Sam ostatnio szukałem napisów do kilku filmów rosyjskich w miarę nowych, to mimo, że były na jednej stronie, z której nie dało się ściągnąć program nic nie pomagał.
Co do angielskich - prędzej znajdziesz napisy po polsku, czy po estońsku niż po angielsku, po prostu większość filmów dostępnych w sieci jest ripowanych z regionu 5-go, gdzie na bank nie wydaje się dvd z napisami po ang.
Chcesz oglądać filmy - ucz się języka, chcesz się nauczyć szybko języka-oglądaj filmy. :D
padi
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: padi »

Tylko ja jakoś tam język znam tylko przydałyby się napisy po polsku. :D
riksza
Okręgowy Sekretarz
Okręgowy Sekretarz

Post autor: riksza »

Czy ktoś wiem gdzie można ściągnąć napisy do "Osobliwości rosyjskiej polityki"?Prawie do wszystkich części są w Internecie, a do tej nic nie mogę znaleźć, a link podany w którymś temacie jest zwyczajnie nieaktywny:(
ODPOWIEDZ