SZUKAM PIOSENKI!!! :-)

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
Tomek_01
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Tomek_01 »

SLUCHAJCIE! OSTATNIO OGLĄDAŁEM CLIPÓW NA ROSYJSKIEJ STACJI TV, NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE NAZWY,ALE JEST NA DEKODERZE 'N'. TELEDYSK WPADŁ MI W OKO.CHODZI O TO,ZE NIE ZNAM ROSYJSKIEGO I PRÓBOWAŁEM JĄ ZNALEŹĆ, BEZ SKUTKU. MOŻE KTOŚ KOJARZY: W PIOSENCE JEST BLONDYNKA, DŁUGIE NOGI, BARDZO ŁADNA, ŚPIEWA PO ROSYJSKU, ONA WYGLĄDA NA ROSYJSKĄ PARIS HILTON ALBO NELLY FURTADO, TYLE ŻE RYTMY SĄ Z ELEMENTAMI ARABSKIMI, DOSYĆ SZYBKIE, WPADAJĄCE W UCHO. W TELEDYSKU SĄ PALMY, JAKIŚ TROPIKALNY KLIMAT I OTOCZENIE! WOKALISTKA ŚPIEWA OCZYWIŚCIE PO ROSYJSKU. TYTUŁ DWUCZŁONOWY. MOŻE KTOŚ KOJARZY? :-)
alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Re: SZUKAM PIOSENKI!!! :-)

Post autor: alainen »

Moze jest to Elena Teleeva. Opis piosenkarki by się zgadzał. Wejdź na youtube

może to akurat ona bo piosenki ma świetne. Acha jak chcesz ogladać rosyjską tv PTP Planeta to wpisz normalnie w google nazwe a potem po prawej str jest takie niebieski kółko ze strzałką. kliknij na nią i możesz spokojnie na bieżąco ogladać. Tyle że uruchamia się tylko przez Explorer. Ja mam Operę i nie moglam, dopiero przez Internet Explorer
Ola12
Kolegialny Asesor
Kolegialny Asesor

Post autor: Ola12 »

Może jest to Anna Siemienowicz?
Na yotube

Tomek_01
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: Tomek_01 »

JUZ NIE WIEDZIALEM, CZY KTOS ODPISZE, A ZALEZY MI NA POZNANIU TEJ MILEJ BLONDYNKI Z POTENCJALEM.NIESTETY,TO NIE JEST ZADNA Z NICH :/ TO NIE BYL ZADEN DUET ANI TRIPLET. CHOC NAJBARDZIEJ PRZYPOMINA MI TO TEN UTWÓR: На Моря.TAMTA WIECEJ SKAKALA I SPIEWALA SAMA,MOZE KOJARZYCIE COS WIECEJ? :-)
zparol
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: zparol »

Szukam tekstu piosenki (w oryginale) Moskwa nie wierzy łzom w wykonaniu W. Wysockiego. Szukam chyba od roku. Może ktoś by się zlitował....
zparol
Awatar użytkownika
Moskwa2007
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Moskwa2007 »

zparol pisze:Szukam tekstu piosenki (w oryginale) Moskwa nie wierzy łzom w wykonaniu W. Wysockiego. Szukam chyba od roku. Może ktoś by się zlitował....
zparol
Po raz pierwszy slysze o takiej piosence Wysockiego. Napisz cos wiecej czy chodzi o film Mienszowa pod tym samym tytulem [ jesli tak to z cala pewnoscia tam nie ma Wysockiego ] czy tez tytul piesni jest moze tylko podobny do przytoczonego przez ciebie ...
zparol
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: zparol »

Możliwe, ze to z filmu. Ja ją słyszałem w wykonaniu Wysockiego. Co pamiętam:
W gorodie malieńkim
................................
Wbucikach, walionkach
na rozgulanje nie spieszit
Żył ja w tym gorodie

zparol
Awatar użytkownika
Moskwa2007
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Moskwa2007 »

zparol pisze:Możliwe, ze to z filmu. Ja ją słyszałem w wykonaniu Wysockiego. Co pamiętam:
W gorodie malieńkim
Wbucikach, walionkach
Żył ja w tym gorodie

zparol
Z filmem Mienszowa, Wysocki nie ma nic wspolnego a i tytul podany przez ciebie jest z cala pewnoscia bledny - nie ma takiej piosenki W.W.
Sorry ale opierajac sie na tych danych ktore podales, ja nie jestem w stanie ci pomoc ...
bata
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: bata »

Moskwa2007 pisze:
zparol pisze:Możliwe, ze to z filmu. Ja ją słyszałem w wykonaniu Wysockiego. Co pamiętam:
W gorodie malieńkim
Wbucikach, walionkach
Żył ja w tym gorodie

zparol
Z filmem Mienszowa, Wysocki nie ma nic wspolnego a i tytul podany przez ciebie jest z cala pewnoscia bledny - nie ma takiej piosenki W.W.
Sorry ale opierajac sie na tych danych ktore podales, ja nie jestem w stanie ci pomoc ...
Pewnie już nikt nie zagląda do tego wątku,bo to było strasznie dawno,ale ja również jestem zainteresowana tą piosenką. Rzeczywiście,w necie można znaleźć taki tytuł i jako wykonawcę Wysockiego.Nawet głos jest podobny,ale to chyba nie on. Czy ktoś zna wykonawcę? Słowa mniej więcej tak:
в городе маленьком тихо (..... nie rozumiem)
в бутиках, в валёнках народ гуляет, не спешит
жил я в нём в городе (....nie rozumiem)...
refren
ах, завертело, закружило жизнь московская
ax, звезде полуночной прибавилась кремлёвская
но иногда встаю воспоминая сладкий сон
полно как в сне ложитя вдоль дорои в гороке моём

я людей уважал (???????????)
если я уставал москва не вериа сёзом ...

Pomóżcie proszę.
поногите!!!!! извините за ошибки
gdzie można znaleźć pełny tekst?????
Kwiatkowski11
Tajny Radca
Tajny Radca

Михаи&

Post autor: Kwiatkowski11 »

Если сникнет парус,Мы ударим веслами...
bata
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Re: Михаи&

Post autor: bata »

DZIĘKI WIELKIE!!!!! большое спасибо!!!!!!!!! :D :D :)
ODPOWIEDZ