Ałła Pugaczowa w Polsce - 29.03.2010

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Ał‚ł‚a Pugaczowa w Polsce - 29.03.2010

Post autor: Ojuwkijsjikw » sob 20 lut, 2010 23:54

29 marca 2010 r. o godzinie 19.00 w hali "Torwar" w Warszawie wystąpi rosyjska piosenkarka, "primadonna" Ałła Pugaczowa. To ostatni (pożegnalny) koncert Ałły Pugaczowej w Polsce. Program koncertu wg organizatorow moze byc poszerzony o niektore stare hity (np. Wsio mogut koroli, Million alyvh roz).
Ostatnio zmieniony pn 07 lut, 2011 10:22 przez Ojuwkijsjikw, łącznie zmieniany 2 razy.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » wt 23 lut, 2010 16:25

Niestety nie będzie mnie wtedy w kraju, więc raczej obejdę się smakiem. Tym nie mniej uważam, że stare hity obowiązkowo powinny się znaleźć w programie, oprócz wymienionych jeszcze "Arlekino" (od niego właściwie zaczęła się wielka kariera Ałły), "Tak zhe, kak vse" (ostatnio bardzej znany z wykonania, też świetnego, grupy A-Studio) "Lyubov pohozhaya na son" i wiele innych, także te z filmu "Ironia losu", gdzie w piosenkach Ałła dublowała głosowo Barbrę Brylską. W ogóle dla mnie Ałła to przedwe wszytskim jej hity z lat 70. i 80., ostatnie, zwłaszcza te śpiewane w duecie z Gałkinem, jakoś niespecjalnie do mnie trafiają

Malgorzataka
Sekretarz Gubernialny
Sekretarz Gubernialny

Re: Ał‚ł‚a Pugaczowa w Polsce - 29.03.2010

Post autor: Malgorzataka » pt 26 lut, 2010 15:20

Ojuwkijsjikw pisze:29 marca 2010 r. o godzinie 19.00 w hali "Torwar" w Warszawie wystąpi rosyjska piosenkarka, "primadonna" Ałła Pugaczowa
Aż sprawdziłam w kalendarzu, czy rzeczywiście mamy rok przestępny. Jednak nie :) To kiedy ta Ałła?

Apdejt: taaaaaa... oczywiście wzięłam marzec za luty... najwyraźniej nie wybiegam naprzód dalej jak na parę dni. Sorry za zamieszanie :) niech już ta wiosna wreszcie przyjdzie, bo człowiek nie wie, co gada :)

czorcik
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: czorcik » wt 23 mar, 2010 22:22

Wszystko super, tylko cena nie taka. 200 ziko to nie na kieszeń studenta, więc podziękuję, a szkoda:/

Awatar użytkownika
Moskwa2007
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Moskwa2007 » śr 24 mar, 2010 11:10

Malgorzataka pisze:
Ojuwkijsjikw pisze:29 marca 2010 r. o godzinie 19.00 w hali "Torwar" w Warszawie wystąpi rosyjska piosenkarka, "primadonna" Ałła Pugaczowa
Aż sprawdziłam w kalendarzu, czy rzeczywiście mamy rok przestępny. Jednak nie :) To kiedy ta Ałła?

Termin koncertu przeniesiono na maj, oficjalnie z powodow technicznych. Mnie sie jednak wydaje, ze sprzedano zbyt malo biletow i organizatorzy licza, ze do maja uda sie te liczbe radykalnie zwiekszyc ... Obawiam sie jednak, ze sie przelicza i koncert majowy rowniez zostanie definitywnie odwolany pod jakims dziwnym pretekstem.

Apdejt: taaaaaa... oczywiście wzięłam marzec za luty... najwyraźniej nie wybiegam naprzód dalej jak na parę dni. Sorry za zamieszanie :) niech już ta wiosna wreszcie przyjdzie, bo człowiek nie wie, co gada :)

Awatar użytkownika
Moskwa2007
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: Moskwa2007 » śr 24 mar, 2010 11:11

Moskwa2007 pisze:
Malgorzataka pisze:

Termin koncertu przeniesiono na maj, oficjalnie z powodow technicznych. Mnie sie jednak wydaje, ze sprzedano zbyt malo biletow i organizatorzy licza, ze do maja uda sie te liczbe radykalnie zwiekszyc ... Obawiam sie jednak, ze sie przelicza i koncert majowy rowniez zostanie definitywnie odwolany pod jakims dziwnym pretekstem.

Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Post autor: Ojuwkijsjikw » pt 02 kwie, 2010 21:26

Koncert został definitywnie odwołany:
— Его отменила я, — сообщила нашему журналу сама Алла Пугачева. — Я решила завершить прощальный тур концертом в Болгарии. Там, где все началось и где 35 лет назад я спела на «Золотом Орфее» «Арлекино». Это очень символично, что прощальный тур закончился именно там, в Софии. Даже зал был — тот же! А еще я... устала!
Ostatnio zmieniony ndz 20 mar, 2011 21:34 przez Ojuwkijsjikw, łącznie zmieniany 2 razy.

pietia
Kanclerz
Kanclerz

Post autor: pietia » sob 03 kwie, 2010 11:41

Mimo wszystko szkoda :( Ale... może to jeszcze wcale nie ostatnia szansa. W końcu Tina Turner kilkarotnie żegnała się już ze sceną, a potem wracała...

alainen
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: alainen » pn 05 kwie, 2010 15:01

Ja czekam na innych rosyjskich wykonawców i ich koncerty. Chetnie posłuchałabym Baskova, Meladze czy Vitasa :) I bardzo mnie denerwuje jak co rusz "odkrywam" jakiegoś nowego piosenkarza czy piosenkarkę i widzę że szanse na obejrzenie koncertu mam tylko wtedy jak wybiorę sie za wschodnią granicę. A jak włączę radio to czasem leci takie badziewie że płakać sie chce.... Szczególnie w rodzimym wykonaniu. I tak sie zastanawiam JAK MOGŁAM TEJ SZMIRY DO TEJ PORY SŁUCHAĆ???!!!

ODPOWIEDZ