пожиз&

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

пожиз&

Post autor: polaczka »

Dożywocie w rosyjskim wydaniu

obejrzałam jestem wstrząśnięta (
wiem że Ci ludzie nie są tam za niewinność ale czy strażnicy nie mogli by choć trochę inaczej taktować tych ludzi. Zaprzestać skuwać kajdankami czy pozycji ''osy''.
Wiadomo że ZK to nie wczasy ale oni naprawdę przesadzają z traktowaniem tych ludzi, niezależnie czego się dopuścili.
spinca
Tytularny Radca
Tytularny Radca

Post autor: spinca »

Obejrzałam ten film wczoraj, uwierz mi, że niewiele pokazali w tym filmie z tego co dzieje się tam naprawdę. A i tak rosyjskie zakłady karne to sanatoria w porównaniu z Ukrainą.
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

IMHO dość ciekawa postać z tego zakładu

Jak pierwszy raz zobaczyłam tego człowieka
1 emocja groza druga to litość jakoś intiucja mówi mi że to nie zły człowiek ale zniszczony tym więzieniem ale czemu wciągnął w sprawe swojego syna?? młoda osoba a nie wyjdzie z tego piekła.
Co do ''Czarnego Delfina'' to uważam że przy pełnym systemie monitoringu, nie ma konieczności kucia kajdankami, recytowania formułek, pozycji osy.
Do tego zakaz kładzenia się na łóżku w dzień pod groźbą gumy czy karceru ( mnie się wydaje że ci strażnicy tam są niewiele lepsi od '' pensjonariuszy'' (
Ale wydaje mi się że przebywanie tam jest 100x gorsze od kary śmierci (( ja bym wolała śmierć niż reszte życia tak. Nie wiem jaki ma cel ta kolonia jak nie resocjalizuje tylko dręczy.

Spinca ja nie mówie o warunkach mieszkalnych tylko o koloniach dla osób z dożywociem i wydaje mi się że Ukraina ma liberalniejsze tiurmy od Rosji.
polaczka
Nadworny Radca
Nadworny Radca

Ja osobiście jestem zwolenniczką kary śmierci 100% ale dożywocie wcale, uważam że jak ktoś jest zwyrodniały to trzeba go unicestwić aby nie krzywdził innym ale nie można też pastwić się nad nimi bo wtedy zniżamy się do ich poziomu. Ale za szczególne okrucieństwo KŚ bez odwołania.
ODPOWIEDZ