Współczesna poezja rosyjska

Dyskusje o kulturze, a w szczególności o muzyce, filmie, literaturze, religii. Tutaj możesz spytać o tekst piosenki, czy np. podzielić się uwagami na temat książki.
ZielonyKolczyk
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Współ‚czesna poezja rosyjska

Post autor: ZielonyKolczyk »

Witam

Mam przygotować prezentację na uczelni dotyczącą Współczesnej poezji rosyjskiej. Nie wiem jak mam się do tego zabrać.. Ktoś interesuje się tym?Mógłby mi polecić jakieś strony, od czego mam zacząć przygotowywać taka prezentację?:) Z góry dziekuję!

Danielgd
Kolegialny Sekretarz
Kolegialny Sekretarz

Post autor: Danielgd »

jak widze takie tematy, to az mi wstyd, ze jestem studentem...

Vitalik
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Re: Współ‚czesna poezja rosyjska

Post autor: Vitalik »

ZielonyKolczyk pisze:Witam

Mam przygotować prezentację na uczelni dotyczącą Współczesnej poezji rosyjskiej. Nie wiem jak mam się do tego zabrać.. Ktoś interesuje się tym?Mógłby mi polecić jakieś strony, od czego mam zacząć przygotowywać taka prezentację?:) Z góry dziekuję!
Polecam Ci stronę biblioteki. Jeśli jesteś w Warszawie, to BUW i BN. Jeśli w innym mieście, to mam nadzieję, że sobie znajdziesz stronę sam.

ZielonyKolczyk
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki

Post autor: ZielonyKolczyk »

Przepraszam, ale raczej na studiach na Historii Literatury nie omawia się poezji współczesnej 21 wieku stąd też moje pytanie o pomoc. Nie każdy jest świetny w każdej dziedzinie. Na co dzień zajmuję się współczesną dramaturgią rosyjska, więc myślę, ze to nie wstyd poprosić o pomoc, kierunek poszukiwań.

ODPOWIEDZ