przelew do Centralnego Banku Rosji

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
kabook83
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

przelew do Centralnego Banku Rosji

Post autor: kabook83 » pn 03 gru, 2018 20:58

Drodzy forumowicze,
Jak ja mam wykonać przelew do Centralnego Banku Rosji? Chcę zapłacić za usługi archiwalne z RGWIA.
W zeszłym roku takie przelewy szło bez problemu zrobić z banku PEKAO, w tym roku odrzuca je departament zgodności.

Nie udało mi się także w BGŻ BNP Paribas, gdzie otrzymałem reklamację z banku że "przelew jest do urzędu skarbowego" i prośbę o podanie dodatkowych danych, po podaniu których okazało się że przelewu i tak nie da się wykonać, bo nie mam numeru INN. No nie mam, nie mieszkam przecież w Rosji.

W CitiBanku też się nie udało. CBR odrzucił przelew bo "beneficjent nie prowadzi rachunku w USD" (w Citi nie miałem możliwości przewalutować złotówek na ruble, tak jak w PEKAO czy BGŻ.

To co ja mam zrobić, żeby w końcu im zapłacić ? Zna ktoś jakiś pewny sposób i byłby chętny pomóc ? Paysera i tego typu serwisy odpadają, bo nie wykonują przelewów na konta zaczynające się na 4010 (budżet centralny Rosji)
Załączam "schjota" z archiwum w razie gdyby co.
WP_20180703_21_29_53_Pro.jpg

ODPOWIEDZ