Jak kupić prezent dla kuzynki

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
mruzieva32
Sekretarz Senacki
Sekretarz Senacki
Posty: 10
Rejestracja: wt 26 wrz, 2017 12:32

Jak kupić prezent dla kuzynki

Post autor: mruzieva32 » czw 12 paź, 2017 23:21

W niektóre soboty i niedziele, przyjeźdza do nas moja kuzynka na zjazd na studia.A mamy 10 km od dużego miasta gościmy ją. Ma niedługo urodziny i pytałam się jej co chce. Znalazła coś takiego https://global-trend.prom.ua/p550141547 ... yubvi.html
https://prom.ua/p272731822-magicheskij- ... tstva.html
że jej koleżanka Ukrainka ze studiów poleca jej to. Mam konto w ING na złotówki i euro co mąż zarobił za granicą kartę wiza. Nie mogę się dodzwonić do sklepu z skrajpa telefon. Nie podam im numeru mojej czy męża komórki bo mamy play abonament i zje okropnie dużo przy rozmowie. A we wtorek jedziemy mężem do Holandii i tam będziemy do wszystkich świętych. A zamówić można na jej adres i niech przyjdzie do niej. Siostra męża jest z Ukraińcem próbowali rozgryść ten sklep i nic. Dziewczyna od liceum jest magiczna :lol: :lol: :) teraz stwierdziła że ezoteryka w PL jest za słaba i chce ruską lub ukraińską :lol: :lol: ale prezent postaram się zdelac. Pokierujecie jak kupić to ?? Innego nic nie chce.
http://zaszczepsiewiedza.pl/aktualnosci/szczepienia-hpv-prawdy-i-mity/

ODPOWIEDZ