Recepty dla utrzymania zdrowia

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
berberys46
Tytularny Radca
Tytularny Radca
Posty: 76
Rejestracja: czw 08 sty, 2015 13:12

Recepty dla utrzymania zdrowia

Post autor: berberys46 »

Witam wszystkich

Na YTube jest kanał gdzie o zdrowym odzywianiu ma wykłady Witali Ostrowski .
Przykładowo
ТОЛЬКО 5 % ИЗ ВАС ПРОЙДУТ ЭТОТ ТЕСТ НА ЧИСТУЮ КРОВЬ! Чистая кровь - здоровая психика Склероз сосудов

1 ЧАЙНАЯ ЛОЖКА ЧЕРНОГО ТМИНА И ЭТОГО СРЕДСТВА ОМОЛОДИТ НА 20 ЛЕТ, КОЖА МОЛОДАЯ, ГЛАДКАЯ И ЭЛАСТИЧНАЯ


Pozdrawiam
berberys46
Tytularny Radca
Tytularny Radca
Posty: 76
Rejestracja: czw 08 sty, 2015 13:12

Recepty dla utrzymania zdrowia

Post autor: berberys46 »

Przykładowe recepty:
Napój czyszczący jak burza watrobe i dajacy kopa:
Bierzemy kilka owoców granatu, wyłuskujemy ziarna z otoczka i miksujemy a potem przez sito odcedzamy żeby usunąć nasiona.
Granat czysci krew, im bardziej kwasny tym więcej jest tam kwasu cytrynowego.
Teraz przesaczony sok granatu wlewamy do blendera a do tego 4 zabki czosnku i imbir, oraz 2-4 łyzek oleju lnianego z zimnego tłoczenia, oraz wyciskamy 1 cała cytryne.Teraz miksujemy wszystko.Mozna tez wlac 1 łyzke wódki .Codziennie rano przez 10-20 dni pijemy 0,5 litra tego soku (tak wyszło w realu).Pic bardzo powoli i mieszac ze slina bo sok jest wchłaniany nie w żoładku a w ustach .Trzymac w ustach około minuty, tak ze trwa to około 0,5 godziny.
Sok podnosi hemoglobinę i czysci krew powodując bycza siłe organów. Czosnek zawiera srebro i dlatego wyganie choroby i bakterie.Codziennie nowy sok

Jak uzupełnić enzymy trawienne? W zadnym przypadku nie z tabletek.Bierzemy szklanke skiełkowanego żyta (kielki nie więcej niż 1mm) do tego 2 szklanki wody i do belendera i łyzke stołowa kako.Mozna tez zastosować metode Indian, ze dodajemy trochę czerwonej ostrej papryki i cynamon , oraz sproszkowana czarna czekolade.Miksujemy wszystko i pijemy małymi łyczkami. Płyn przegoni cellulit.Jest tam 20% białka roślinnego i sporo antyoksydantów.
Energie bierzemy z mitochondriów, które czerpią energie z roślin.Mitochondria nie cierpia białek zwierzęcych.Energie w mitochondriach posiada ATF-adezynotrójfosfat.Własnie ten koktajl daje moc ATF
ODPOWIEDZ