Przelew do instytucji w Rosji

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
grzesiekk
Kolegialny Registrator
Kolegialny Registrator

Post autor: grzesiekk »

Witam Wszystkich

Potrzebuję zrobić dwa przelewy do CBR dla instytucji.
Byłem w tamtym roku w Rosji, miałem opłacić za pobyt w parku, wykonałem przelew z ING banku (ponieważ z posiadanych banków tylko on umożliwiał wykonanie przelewu w rublach do rosji).
Jakież było moje zdziwienie jak dostałem wiadomość że bank potrzebuje jeszcze jakiś informacji.
Niestety przeczytałem tą wiadomość po powrocie z Rosji i przelewy (dwa) mi wrócili (oczywiście bez wracania kosztów za nie).
Próbowałem już kilka razy wykonać przelew (najpierw jeden), wpisując wszystkie dane przerobione na literki łacińskie w tytule przelewu i odbiorcy. No i dostałem informacje z ING że bank wymaga podania jakiś danych (na liście były pozycje których nie miałem na rachunku z rekwizytami) wysłałem więc skan tego rachunku z informacją że to wszystko co mam i że ponoć polacy skutecznie płacą te rachunki.
Niestety dostałem informację iże bank prosi o dane w języku polskim lub angielskim. Przecież ja im to pisałem wcześniej.
I tak w kółko.

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony, skuteczny sposób na wykonanie przelewu?
Będę teraz miał przesiadkę w Moskwie ale... w środku nocy i bez wizy...

Ratujcie...

Pozdrawiam serdecznie
Grzesiek

Awatar użytkownika
bober41
Radca Kolegialny
Radca Kolegialny

Post autor: bober41 »

Może konto Revolut pomoże?

Niech nam żyje Towarzysz Stalin,On usta słodsze ma od malin.
!!! LEOPOLIS SEMPER FIDELIS TIBI POLONIAE !!!

ODPOWIEDZ