Otwieranie okien na Ukrainie

Forum to przeznaczone jest na poruszanie problemów dotyczących Rosji, Ukrainy i krajów b. ZSRR, lecz nie mieszczących się w zakresie powyzszych for.
Szulik
Administrator

Otwieranie okien na Ukrainie

Post autor: Szulik » wt 07 cze, 2005 10:12

Wszyscy wiemy jakim problemme na Ukrainie jest podróżowanie podczas upalnych dni. W związku z tym napisałem projekt apelu do Ukraińców, by otwierali okna w środkach komunikacji. :lol:
Oczywiście ma to być żart, bo przecież nie zmieni się mentalności całego narodu.
Tekst można przeczytać tutaj: www.rosjapl.info/ukraina/okna.php
Proszę, przeczytajcie i powiedzcie co o tym sądzicie. Czy nie jest niekulturalny, obraźliwy itp. Może jakieś sugestie?

Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
mlody78
Kanclerz
Kanclerz
Kontakt:

Post autor: mlody78 » wt 07 cze, 2005 11:52

hmm...
szczerze powiem, że jakoś mi ten tekst nie pasuje...i nie dlatego, że dotyczy Ukrainy :wink:
nie wiem, czy użyłbym słowa niekulturalne czy obraźliwe, ale moim zdaniem jest on niewłaściwy.
może bardziej odpowiedni byłby jakiś śmieszny rysunek z podpisem "OTWÓRZCIE OKNA" ..???
jak coś znajdę to podeślę
będę wdzięczny za korzystanie na forum z funkcji Szukaj ...przed zadaniem pytania...

Szulik
Administrator

Post autor: Szulik » wt 07 cze, 2005 12:47

OK. Rozumiem. tekst ten nie został jeszcze opublikowany więc można go całkowicie usunąć bądź zmienić. Twoja uwaga jest cenna. Też, szczerze mówiąć wolałbym spłodzić coś lepszego...

Awatar użytkownika
ewa
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: ewa » wt 07 cze, 2005 18:16

Gdybym to ja była odbiorcą tego tekstu - to trochę dziwnie bym się poczuła - nie chciałabym aby ktoś traktował mnie z góry - a tak to wygląda.
Co nieco bym usunęła...
szczerze mówiąć wolałbym spłodzić coś lepszego...
... to do dzieła!

pozdrawiam!

Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Post autor: Ojuwkijsjikw » wt 07 cze, 2005 20:17

Ja uważam, że ten tekst nie jest zły, ale wartoby się zastanowić nad stwierdzeniem:
otwórzcie, do cholery swoje okna!!!
Całkiem to dobre, śmieszne, stanowi esencję tego tematu, bardzo fajnie :D , ale nie wiem, czy czasem, nie może zrazić, co do wartości tej strony, która jest bardzo dobra i rzetelna. Może juz się czepiam(no nie wiem), ale zaznaczam jednocześnie, że te stwierdzenie, jest z kolei dobrze sprecyzowane i nadaje tematykę tekstu.

Sam tekst uważam za udany, ale warto rzeczywiście może dac jakiś rysunek itp.. Bardzo dobry pomysł!
Pozdrowienia.

Ojuwkijsjikw
Rzeczywisty Radca Stanu
Rzeczywisty Radca Stanu

Post autor: Ojuwkijsjikw » wt 07 cze, 2005 21:21

Co do Twojego apelu o otwieranie okien na Ukrainie, to widzę, że JUŻ dał efekty(!) :D :
http://forum.jacekrep.netlook.pl/album_ ... pic_id=436

i

http://forum.jacekrep.netlook.pl/album_ ... pic_id=437

(nie zapycham forum)

Niezłe prawda? :D :shock:

Awatar użytkownika
ewa
Tajny Radca
Tajny Radca

Post autor: ewa » wt 07 cze, 2005 21:42

No...... niezłe!!!!!!
Jak oni tego biedaka wcisnęli??!!!!!!